WIADOMOŚCI

Czwarta edycja Spotkań Regionalnych PIAP za nami

Mateusz Zawiślak  PR 08.09.2017, przeczytano 173 razy
ilustracjastrzałka

Początkiem września br. odbyły się kolejne Spotkania Regionalne organizowane przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych. Była to już czwarta edycja spotkań, które Izba kontynuuje od 2014 roku. Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w atrakcyjnej prelekcji Mateusza Mrozowskiego i Macieja Czerniawskiego „Strategia (do)stosowania - Sprzedaż Oparta na Edukacji - Narzędzia Biznesowe i Wiedza ekspercka”, a następnie uczestniczyć w rozmowie na temat rynku artykułów promocyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/czwarta-edycja-spotkan-regionalnych-piap-za-nami,33659,artykul.html

Przemowy ekspertów zawierały wszystkie niezbędne strategie i narzędzia, które służą jak najlepszemu wykorzystaniu potencjału produktowego firm. Przedstawione zostały także narzędzia biznesowe, które używane są obecnie przez największe krajowe i światowe marki.

Spotkania odbyły się w dwóch lokalizacjach: w Chorzowie i w Gdyni. Na spotkania zostali zaproszeni zarówno Członkowie PIAP, dostawcy artykułów reklamowych, agencje reklamowe, jak i firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia. Polska Izba Artykułów Promocyjnych zamierza kontynuować tradycję Spotkań Regionalnych również w 2018 roku.

Źródło: PIAP

www.piap-org.pl

WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 21.01.2018, 105 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone