logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Czym zaskoczy Gdynia Design Days 2021?

  PR 14.06.2021, przeczytano 207 razy
ilustracja
Fot. M.Szymonczyk

W tym roku czeka nas wyjątkowa edycja Gdynia Design Days. Wszystko to z powodu kilku nowych propozycji. Festiwal rusza już 3 lipca, w Gdyni oraz online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/czym-zaskoczy-gdynia-design-days-2021,391888,artykul.html

Hybrydowe wystawy

Jak stworzyć wystawy atrakcyjne i odporne na pandemiczne ograniczenia? Okazuje się, że jest to możliwe, a nowa forma może nieść ze sobą wiele pozytywnych wartości. Wszystkie wystawy Gdynia Design Days będzie można oglądać przez witryny. Większość z nich zlokalizowana jest w przestrzeni miasta, część w budynku PPNT. Każda została zaprojektowana tak, aby jej odbiór w tej formie był komfortowy. W ten sposób wystawy można obejrzeć przy okazji spaceru, czy wracając znad morza. To  bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych wystaw. Oglądane są na świeżym powietrzu, a lokalizacje rozsiane są na mapie Gdyni, co niweluje ryzyko gromadzenia się tłumów. Do wybranych punktów będzie można wejść z zachowaniem panujących obostrzeń. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, wystawom będzie towarzyszyć wirtualny przewodnik. To idealne rozwiązanie dla dociekliwych i tych, którzy nie mogą odwiedzić Gdyni.

Spacery

Nowym punktem Gdynia Design Days są spacery kuratorskie. To uzupełnienie tegorocznych wystaw. Podczas spacerów będzie można bliżej przyjrzeć się wybranym projektom, uzupełnionym o komentarz kuratorki. W programie znalazł się także spacer, podczas którego uczestnicy będą trenować głębokie wyciszenie, relaks oraz wyzbycie się psychicznych i fizycznych obciążeń. To oferta idealnie skrojona na czasy, w których tak wiele osób potrzebuje wytchnienia. Co istotne, na spacery obowiązują zapisy ze względu na obostrzenia pandemiczne i konieczność zachowania limitu uczestników. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas poza domem.

Nowa strona internetowa, czyli nowe funkcjonalności

W tym roku ruszyła nowa strona Gdynia Design Days. To jednak nie tylko odmieniony wygląd, ale przede wszystkim nowe możliwości. Chcąc wziąć udział w wykładach lub Design talks Business Summit, należy stworzyć konto. To właśnie na stronie GDD dla zalogowanych uczestników będą dostępne wszystkie wydarzenia, w tym wykłady online. Co najważniejsze, strona daje możliwość zaplanowania festiwalu według własnych potrzeb poprzez dodawanie poszczególnych punktów z programu do swojego konta.

Ostatnie kilkanaście miesięcy to czas wyzwań – wyzwań, które mogą motywować do działania. Nawet kryzysowe sytuacje mogą prowadzić do znalezienia nowych rozwiązań, które w innych warunkach by nie powstały.

Źródło: PPNT Gdynia | Centrum Designu

www.gdyniadesigndays.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mbank po raz drugi partnerem MFF Nowe Horyzonty
Bezkompromisowe, artystyczne kino czeka na gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. mBank po raz drugi jest partnerem Festiwalu i zaprasza wszystkich pasjonatów dziesiątej muzy na prawdziwą ucztę pod hasłem „więcej nowych horyzontów”.
Samsung The Wall o przekątnej 1000” trafia do globalnej sprzedaży
Samsung wprowadził właśnie na globalny rynek modułowy telewizor The Wall o nazwie IWA. Nowa technologia przetwarzania AI, zwiększona częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz i wszechstronne możliwości instalacji sprawiają, że najnowszy The Wall po raz kolejny wyznacza standardy dla technologii wyświetlania. Ogromny ekran o przekątnej 1000” zapewnia nieograniczoną...
Nowe wyzwania, którym musiały w pandemii stawić czoła działy marketingu, sprawiły, że znacząco wzrósł poziom zaufania do nich. Z drugiej edycji badania liderów marketingu w Polsce „CMO Survey 2021” przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte Digital we współpracy z HRK oraz Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR wynika...
Roland DG ogłasza wprowadzenie nowych ploterów tnących do winylu GR2-640/540 64” i 54”
Seria CAMM-1 jest w stanie szybko i równo wyciąć prawie każdy kształt z szerokiej gamy arkuszy i folii, od cienkich samochodowych folii okiennych i folii termotransferowych do grubych arkuszy odblaskowych i szablonów do piaskowania. Zastosowania obejmują szyldy, samochodowe folie okienne, oklejanie pojazdów, odzież sportową i wiele innych.
Wyjazdowe stroje Borussii Dortmund na sezon 2021/2022
PUMA prezentuje stroje wyjazdowe Borussii Dortmund na sezon 2021/2022. W ramach specjalnej niespodzianki PUMA i Fundacja BVB "leuchte auf" pokazały nową koszulkę wyjazdową dzieciom z Nordstadtligi w Dortmundzie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764