GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Poznań/Dąbrówka: Dam Pracę

12.02.2020
Oferta ważna do:29.02.2020 godz. 16:00
Odsłon: 398

Drukarnia Studio Okno poszukuje
osób na stanowisko drukarz operator cnc

Opis stanowiska:
obsługa wielkoformatowych ploterów drukujących i tnąco frezującyh
obróbka wydruków wielkoformatowych: plakatów, folii, pcv, plexi, dibond itp...
obsługa laminatorów i innych urządzeń.
dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy
odpowiedzialność za powierzony sprzęt i zadania

Oczekiwania wobec kandydatów:
Znajomość obsługi ploterów tnących i drukujących
dokładność, umiejętności manualne
samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
punktualność,rzetelność i uczciwość
chęć do pracy i poznawania nowych technologii
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na wózki widłowe

Zapewniamy:
stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
samodzielność w działaniu
ciekawą, nieszablonową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
przyjazną atmosferę w pracy

­Aplikować mogą osoby
Z umiejętnościami i doświadczeniem.

CV proszę przesyłać bezpośrednio na adres
e-mail; szymon@studiookno.pl
z dopiskiem :operator maszyn cyfrowych/cnc

Proszę o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dam-prace%2C-poznan-dabrowka,79287,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: reklamowkaeu
Reklamówka xxl sp. z o.o.
Telefon: 510 264 699
Kontakt: Szymon Hercka
Komornicka 50 Dąbrówka k/Poznania
e-mail: biuro@reklamowka.eu szymon@studiookno.pl

Konto reklamowkaeu nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Poznań/Dąbrówka: Druk/cnc (Dam pracę)
termin: 29.02.2020 18:00

Cały kraj: druk uv (Przyjmę zlecenie)
termin:  ?

cały kraj: USŁUGI DRUKARSKIE (Przyjmę zlecenie)
termin:  ?

Poznań/Dąbrówka - więcej ofert

  • Poznań/Dąbrówka: Dam pracę (2)

  • Poznań/Dąbrówka: Szukam pracy (0)

  • Poznań/Dąbrówka: Sprzedam (0)

  • Poznań/Dąbrówka: Kupię (0)

  • Poznań/Dąbrówka: Dam zlecenie (0)

  • Poznań/Dąbrówka: Przyjmę zlecenie (0)

  • Poznań/Dąbrówka: Różności (0)

  • Poznań/Dąbrówka: Oferty Last minute (0)

  • Poznań/Dąbrówka: Zamówienia publiczne (0)

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764