logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Daria Zawiałow poprowadzi „Poplistę” w RMF FM

  PR 16.10.2023, przeczytano 606 razy
ilustracja

Daria Zawiałow poprowadzi w najbliższy czwartek gościnnie „POPlistę” RMF FM. Artystka przedpremierowo zaprezentuje też piosenki ze swojej nowej płyty „Dziewczyna Pop”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/daria-zawialow-poprowadzi-_popliste_-w-rmf-fm,401747,artykul.html

Daria Zawiałow w czwartek 19 października wcieli się w rolę prowadzącej „POPlisty” w radiu RMF FM. Po godz. 19 przedstawi najnowsze zestawienie listy przebojów układanej codziennie przez słuchaczy oraz przedpremierowo zaprezentuje wybrane nagrania ze swojej najnowszej płyty „Dziewczyna Pop”, która ukaże się na rynku w piątek. Opowie o swojej pracy nad albumem, zdradzi też kulisy powstawania konkretnych nagrań. Słuchacze RMF FM jako pierwsi będą mieli okazję wysłuchać wybranych przez artystkę piosenek.

Czwarty, studyjny album Darii Zawiałow – „Dziewczyna Pop” to muzyczna podróż do Stanów Zjednoczonych i gitarowych lat 90. Nowy krążek jest owocem współpracy z Bartoszem Dziedzicem – producentem odpowiedzialnym za legendarne już płyty tj. „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło.

W „Dziewczynie Pop”, Daria postanowiła wyjść z roli narratora i skupić się na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach – pisać o nich bardziej wprost, bez owijania w bawełnę i z przymrużeniem oka.

Źródło: RMF FM

Dodatkowe informacje:

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,1 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi blisko 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
KRRiT: Sygnał Radia Maryja zakłócano z Rosji
Sekretarz Wykonawczy IGO EUTELSAT informuje Przewodniczącego KRRiT:
Kara dla TVN za „Franciszkańską 3” wyegzekwowana przez Urząd Skarbowy
16 kwietnia 2024 r. na rachunek bankowy KRRiT wpłynęła wyegzekwowana przez Urząd Skarbowy kara pieniężna nałożona na spółkę TVN SA w związku z naruszeniem art. 18 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji poprzez emisję audycji pt. „Bielmo. Franciszkańska 3” (program TVN 24, cykl „Czarno na białym”, 6 marca 2023 roku).
Paryż 2024: igrzyska olimpijskie na antenach Eurosportu
Za dokładnie 100 dni w Paryżu rozpocznie się największe sportowe wydarzenie świata! Każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 dostępny będzie w Polsce w serwisie Max. TVN WBD pokaże transmisje najważniejszych wydarzeń w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz w kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 i Eurosporcie 4K, dostępnych u niektórych operatorów.
Nowe rubryki i felietonistki w „Wysokich Obcasach Extra”
Już jutro – w czwartek, 18 kwietnia br. w sprzedaży dostępne będzie odświeżone wydanie miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, w którym czytelniczki i czytelnicy znajdą nowe rubryki i teksty nowych felietonistek – Katarzyny Kucewicz i Carrie z Mokotowa. Tematem numeru są sekrety rodzinne, a gwiazdą okładki – aktorka Reese...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764