logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Darmowa konferencja marketingowa na trzecie urodziny More Bananas

  PR 14.05.2019, przeczytano 229 razy

Zaczynali od social mediów. Dziś tworzą m.in. strategie komunikacyjne, kampanie content marketingowe, strony www i dzielą się swoim doświadczeniem na konferencjach czy szkoleniach. Nie bez powodu hasłem tej krakowskiej agencji jest #KarmimyWiedzą! More Bananas ma duży dystans do siebie i często wywołuje pozytywne emocje, dlatego jak ulał pasuje do nich też hasztag #KarmimyEmocjami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/darmowa-konferencja-marketingowa-na-trzecie-urodziny-more-bananas,382433,artykul.html

Krakowska agencja chce świętować trzecie urodziny wspólnie z klientami, współpracownikami i przyjaciółmi podczas mini konferencji marketingowej.

- 21 maja spotykamy się w Hevre. W programie oprócz tortu urodzinowego i gier integracyjnych, są prelekcje osób z zespołu. Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem m.in. z analityki w social media, influencer marketingu, tworzenia lolkontentu czy narzędzi i procesów w zarządzaniu projektami. Zapraszamy – informuje Sławek Nowak, CEO More Bananas.

Kolejny rok działalności dla More Bananas to nowe wyzwania. Zespół powiększył się o new business i content managera. Do grona klientów dołączyli m.in. Ustronianka i Sanity.

- Trzecie urodziny świętujemy aktywnie! Pomimo obsługi kilkudziesięciu klientów, budowania wielu strategii i zarządzaniu całą firmą, znalazł się czas na organizację mini konferencji marketingowej. Nie zwalniamy tempa. Nadal chcemy karmić wiedzą i emocjami – komentuje Anna Ledwoń-Blacha, dyrektor kreatywna More Bananas.

More Bananas istnieje na rynku od maja 2016 roku. Pomysł na działalność pojawił się w głowach dwóch absolwentów AGH - zafascynowanego nowymi technologiami freaka i handlowca z zacięciem do optymalizacji procesów w firmie. Gdy do tej dwójki dołączyła zakochana w mediach społecznościowych i marketingu dziewczyna z “metalową” duszą, powstała… agencja marketingowa.

- Kiedy zakładaliśmy firmę, w Polsce był duży boom na działania w mediach społecznościowych. Wszyscy mówili o Facebooku czy LinkedInie. Dlatego, dziś wiele osób kojarzy nas jako speców od social media. A my robimy znacznie więcej. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe czy aplikacje mobilne, zajmujemy się budową strategii dla marek oraz dostarczaniem kompleksowych usług marketingowych - wyjaśnia Mariusz Świątkowski, CVO More Bananas.

Specjalizacją More Bananas są szeroko pojęte działania marketingowe. Klienci krakowskiej agencji korzystają m.in. z tworzenia strategii komunikacyjnej, performance marketingu, obsługi content marketingowej i social media, działań PR, czy usług graficznych oraz foto i wideo. W portfolio More Bananas nie brakuje szkoleń z zakresu marketingu oraz czynnego udziału w licznych konferencjach branżowych. Po trzech latach działalności marka More Bananas stała się nie tylko rozpoznawalna, ale też doceniana przez środowisko branżowe.

Źródło: More Bananas

www.morebananas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa strategia wizerunkowa marki Durex
Najnowsza kampania marki Durex – Gorące Letnie Noce to efekt nowej strategii wizerunkowej. Marka skupia się na bardziej lifestylowej i edukacyjno-społecznej komunikacji, podążając za oczekiwaniami odbiorców względem zaangażowania globalnych brandów w ważne tematy. Kooperacja z zespołem The Dumplings oraz powstała piosenka pt. „Bez słów”, mają...
Adaptery Techart w ofercie Foxfoto
Firma Foxfoto, ma przyjemność poinformować o pojawieniu się w ofercie nowej marki - Techart.
Benq: cztery nowe, 20-punktowe ekrany dotykowe
BenQ wprowadził na rynek kolejne cztery interaktywne, wielkoformatowe ekrany LED z rodziny IFP (ang. Interactive Flat Panel) zaprojektowane do zastosowań edukacyjnych i biznesowych – 55 calowy model RM5501K i 75 calowy RM7501K o jasności 350 nitów (cd/m2), 65 calowy model RMP6501K o jasności 450 nitów i 86 calowy RM8601K o jasności 400 nitów. Wszystkie cztery...
Sześć nowych szyldów zdobi ulice Elbląga
Dzięki inicjatywie :DobryZnak i Stowarzyszeniu Traffic Design kolejne lokalne biznesy zyskały nową zewnętrzną identyfikację wizualną. W pierwszej edycji to przedsiębiorcy zgłaszali się do konkursu, tym razem o udział w akcji rywalizowały miasta. Były to m.in. Sosnowiec, Jaworzno, Inowrocław, Zakopane i Szczecin, ale to właśnie Elbląg zdobył najwięcej głosów internautów,...
Integart na Festiwaldruku.pl z premierowymi pokazami HP Stitch
Najbliższe, jesienne spotkanie branżowe – FestiwalDruku.pl zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem, bo w dniach 18 i 19 września zapraszamy do hali nr 3 EXPO XXI w Warszawie, gdzie na stoisku E6, w specjalnie przygotowanych strefach ekspozycyjnych będziemy czekali na Państwa z najnowszym portfolio maszyn i urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego. Tegoroczne stoisko...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764