logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Darmowy pakiet aktualizacji Power Pack dla Ulead VideoStudio 11 Plus

  PR 04.02.2008, przeczytano 11110 razy

Firma Corel Corporation poinformowała o udostępnieniu aktualizacji Power Pack dla polskiej wersji Ulead VideoStudio 11 Plus – oprogramowania do edycji i tworzenia wideo. Pakiet oferuje między innymi pełne wsparcie dla edycji, importowania i udostępniania materiałów wideo w formacie HD (m.in. Blu-ray) oraz możliwość przesyłania plików bezpośrednio do serwisu YouTube.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/darmowy-pakiet-aktualizacji-power-pack-dla-ulead-videostudio-11-plus,6730,artykul.html

Użytkownicy programu Ulead VideoStudio 11 Plus mogą pobrać Power Pack za darmo z witryny firmy Corel pod adresem www.corel.com/pl

Nowe funkcje w pakiecie Power Pack

 • Tworzenie dysków Blu-ray (BDMV): Edycja materiałów wideo w formacie HD i tworzenie kompletnych dysków Blu-ray z ruchomymi menu.
 • Tworzenie dysków AVCHD: Tworzenie materiałów HD na standardowych dyskach DVD w formacie AVCHD. Dyski można odtwarzać za pomocą samodzielnych odtwarzaczy dysków Blu-ray i konsoli Sony PlayStation 3.
 • Przesyłanie plików bezpośrednio do serwisu YouTube: Kodowanie
  i przesyłanie plików wideo do serwisu YouTube bezpośrednio z programu VideoStudio 11.
 • Importowanie plików w formacie M2TS: Funkcja wstawiania wideo pozwala importować pliki w formacie m2ts bezpośrednio z dysku AVCHD, dysku twardego lub karty pamięci kamery.
 • Kodowanie w standardzie H.264 High Profile (HD): Tworzenie plików wideo o rozdzielczości HD w formacie H.264. Zoptymalizowane kodowanie dla procesorów wielordzeniowych, takich jak Intel Core 2 Duo Quad.
 • Import i edycja plików wideo w formacie .TOD (kamery HD firmy JVC): Import i edycja plików wideo TOD w ich rodzimym formacie.
 • Nagrania HD DVD na standardowych dyskach DVD: Tworzenie materiałów w formacie HD DVD z ruchomym menu i wygodniejsze nagrywanie ich na standardowe dyski DVD.
 • Nowe menu, szablony i nakładki: Program VideoStudio 11 udostępnia nowe zestawy menu, szablonów i grafik, z ponad 50 dodatkowymi elementami do wyboru.

  Ulead VideoStudio 11 to wielofunkcyjne rozwiązanie do tworzenia profesjonalnych filmów wideo, pokazów slajdów i płyt DVD z dźwiękiem Dolby Digital. Więcej informacji o programie można znaleźć pod adresami www.corel.com/pl.

  Źródło: Corel

 • PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

  REKLAMA

  Komentarze

  Zaloguj się i dodaj komentarz

  Najnowsze w tym dziale

  Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
  15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
  Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
  W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
  Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
  Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
  Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
  Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
  Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
  Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
   
  Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764