logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Darmowy pakiet aktualizacji Power Pack dla Ulead VideoStudio 11 Plus

  PR 04.02.2008, przeczytano 11189 razy

Firma Corel Corporation poinformowała o udostępnieniu aktualizacji Power Pack dla polskiej wersji Ulead VideoStudio 11 Plus – oprogramowania do edycji i tworzenia wideo. Pakiet oferuje między innymi pełne wsparcie dla edycji, importowania i udostępniania materiałów wideo w formacie HD (m.in. Blu-ray) oraz możliwość przesyłania plików bezpośrednio do serwisu YouTube.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/darmowy-pakiet-aktualizacji-power-pack-dla-ulead-videostudio-11-plus,6730,artykul.html

Użytkownicy programu Ulead VideoStudio 11 Plus mogą pobrać Power Pack za darmo z witryny firmy Corel pod adresem www.corel.com/pl

Nowe funkcje w pakiecie Power Pack

 • Tworzenie dysków Blu-ray (BDMV): Edycja materiałów wideo w formacie HD i tworzenie kompletnych dysków Blu-ray z ruchomymi menu.
 • Tworzenie dysków AVCHD: Tworzenie materiałów HD na standardowych dyskach DVD w formacie AVCHD. Dyski można odtwarzać za pomocą samodzielnych odtwarzaczy dysków Blu-ray i konsoli Sony PlayStation 3.
 • Przesyłanie plików bezpośrednio do serwisu YouTube: Kodowanie
  i przesyłanie plików wideo do serwisu YouTube bezpośrednio z programu VideoStudio 11.
 • Importowanie plików w formacie M2TS: Funkcja wstawiania wideo pozwala importować pliki w formacie m2ts bezpośrednio z dysku AVCHD, dysku twardego lub karty pamięci kamery.
 • Kodowanie w standardzie H.264 High Profile (HD): Tworzenie plików wideo o rozdzielczości HD w formacie H.264. Zoptymalizowane kodowanie dla procesorów wielordzeniowych, takich jak Intel Core 2 Duo Quad.
 • Import i edycja plików wideo w formacie .TOD (kamery HD firmy JVC): Import i edycja plików wideo TOD w ich rodzimym formacie.
 • Nagrania HD DVD na standardowych dyskach DVD: Tworzenie materiałów w formacie HD DVD z ruchomym menu i wygodniejsze nagrywanie ich na standardowe dyski DVD.
 • Nowe menu, szablony i nakładki: Program VideoStudio 11 udostępnia nowe zestawy menu, szablonów i grafik, z ponad 50 dodatkowymi elementami do wyboru.

  Ulead VideoStudio 11 to wielofunkcyjne rozwiązanie do tworzenia profesjonalnych filmów wideo, pokazów slajdów i płyt DVD z dźwiękiem Dolby Digital. Więcej informacji o programie można znaleźć pod adresami www.corel.com/pl.

  Źródło: Corel

 • PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

  REKLAMA

  Komentarze

  Zaloguj się i dodaj komentarz

  Najnowsze w tym dziale

  Rebranding: Publicumpr zmienia się w Opublikowani
  Publicum PR Pracownia Dobrych Relacji jest obecna na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Dynamika i rozwój sprawiły, że w najbliższym czasie marka przejdzie gruntowną przemianę.
  #Wybieramyprawdę – Onet z nową kampanią wizerunkową
  24 czerwca rusza kampania wizerunkowa portalu Onet. Tematem wiodącym akcji są wartości i siła sprawcza prawdy w życiu każdego z nas. W kampanii Onet będzie podkreślał m.in. zagrożenia związane z kreowaniem sztucznej rzeczywistości w wirtualnym świecie, fake newsami, uzależnieniem od wszelkiego typu ekranów, czy przebywaniem w bańce informacyjnej.
  Castorama: Nowa marka własna i katalog Projekt łazienka 2019
  W katalogu „Projekt łazienka 2019” znajdziemy szeroki wachlarz produktów i gotowych rozwiązań, pozwalających na dostosowanie łazienki do indywidualnych potrzeb. To także pierwszy katalog sieci, w którym zaprezentowano asortyment nowej marki GoodHome. Oferta została przygotowana w oparciu o badania przeprowadzone na kilkutysięcznej grupie osób z różnych krajów, w tym 1000...
  Play i zespół Mediacom dla Illuminar Gaming
  Operator sieci komórkowej Play został partnerem Illuminar Gaming i rozpoczyna współpracę z zawodnikami, twórcami oraz streamerami zrzeszonymi w tej esportowej organizacji. Za wsparcie strategiczne oraz egzekucyjne projektu odpowiada zespół MediaCom Beyond Advertising.
  Grupa Murapol ma nowego Ambasadora – Andrzeja Bargiela
  MURAPOL, NAJLEPSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE - to hasło przewodnie rozpoczynającej się kampanii marketingowej, podkreślające otwarcie w działalności operacyjnej dewelopera w kierunku tzw. Affordable Premium, czyli atrakcyjnej oferty osiągalnej w przystępnej cenie. To jednocześnie początek współpracy wizerunkowej i sponsorskiej z nowym Ambasadorem, bliskim ideałom GK Murapol...
   
  Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764