logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Darmowy pakiet aktualizacji Power Pack dla Ulead VideoStudio 11 Plus

  PR 04.02.2008, przeczytano 12428 razy

Firma Corel Corporation poinformowała o udostępnieniu aktualizacji Power Pack dla polskiej wersji Ulead VideoStudio 11 Plus – oprogramowania do edycji i tworzenia wideo. Pakiet oferuje między innymi pełne wsparcie dla edycji, importowania i udostępniania materiałów wideo w formacie HD (m.in. Blu-ray) oraz możliwość przesyłania plików bezpośrednio do serwisu YouTube.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/darmowy-pakiet-aktualizacji-power-pack-dla-ulead-videostudio-11-plus,6730,artykul.html

Użytkownicy programu Ulead VideoStudio 11 Plus mogą pobrać Power Pack za darmo z witryny firmy Corel pod adresem www.corel.com/pl

Nowe funkcje w pakiecie Power Pack

 • Tworzenie dysków Blu-ray (BDMV): Edycja materiałów wideo w formacie HD i tworzenie kompletnych dysków Blu-ray z ruchomymi menu.
 • Tworzenie dysków AVCHD: Tworzenie materiałów HD na standardowych dyskach DVD w formacie AVCHD. Dyski można odtwarzać za pomocą samodzielnych odtwarzaczy dysków Blu-ray i konsoli Sony PlayStation 3.
 • Przesyłanie plików bezpośrednio do serwisu YouTube: Kodowanie
  i przesyłanie plików wideo do serwisu YouTube bezpośrednio z programu VideoStudio 11.
 • Importowanie plików w formacie M2TS: Funkcja wstawiania wideo pozwala importować pliki w formacie m2ts bezpośrednio z dysku AVCHD, dysku twardego lub karty pamięci kamery.
 • Kodowanie w standardzie H.264 High Profile (HD): Tworzenie plików wideo o rozdzielczości HD w formacie H.264. Zoptymalizowane kodowanie dla procesorów wielordzeniowych, takich jak Intel Core 2 Duo Quad.
 • Import i edycja plików wideo w formacie .TOD (kamery HD firmy JVC): Import i edycja plików wideo TOD w ich rodzimym formacie.
 • Nagrania HD DVD na standardowych dyskach DVD: Tworzenie materiałów w formacie HD DVD z ruchomym menu i wygodniejsze nagrywanie ich na standardowe dyski DVD.
 • Nowe menu, szablony i nakładki: Program VideoStudio 11 udostępnia nowe zestawy menu, szablonów i grafik, z ponad 50 dodatkowymi elementami do wyboru.

  Ulead VideoStudio 11 to wielofunkcyjne rozwiązanie do tworzenia profesjonalnych filmów wideo, pokazów slajdów i płyt DVD z dźwiękiem Dolby Digital. Więcej informacji o programie można znaleźć pod adresami www.corel.com/pl.

  Źródło: Corel

 • PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

  REKLAMA

  Komentarze

  Zaloguj się i dodaj komentarz

  Najnowsze w tym dziale

  210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
  Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
  Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
  Aldi promuje marki własne
  ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
  Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
  Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
  Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
   
  Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764