logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Darmowy Photoshop online

   30.03.2008, przeczytano 6131 razy

Właśnie ukazała się sieciowa, darmowa wersja Photoshopa. Niestety, jeśli ktoś spodziewał się aplikacji o zbliżonych możliwościach, będzie czuł się rozczarowany.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/darmowy-photoshop-online,7041,artykul.html

Photoshop Express ma jednak kilka zalet, wśród których kluczowe są łatwość używania i brak konieczności ściągania jakichkolwiek danych. No i najważniejsze – nie trzeba za niego płacić. Kolejną cenną dla niektórych użytkowników cechą będzie integracja programu z serwisami Facebook, MySpace i Picasa, dzięki czemu łatwo można poddać edycji znajdujące się tam zdjęcia.

Aplikacja oferuje użytkownikowi 2GB na przechowywanie danych . Na razie ciężko wykorzystać całą wolną przestrzeń z powodu niskiej prędkości uploadu. Można mieć nadzieję, że jest to tylko przejściowa sytuacja.

Źródło: DVICE

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

gdzie można spotkać Darmowy Photoshop online
w celu sprawdzenia jak w rzeczywistości się sprawdza ? jak ktoś wie to proszę o info na e-maila iwons@iwons.pl

Najnowsze w tym dziale

23 maja w warszawskim ATM Studio odbyła się 10. edycja Gali PKO BP Ekstraklasy. Transmisja emitowana była na żywo na kanałach partnerów w telewizji linearnej, a także streamowana online i na YouTubie.
Można zwariować i żyć normalnie – tak głosi hasło kampanii społecznej, której celem jest nawiązanie dialogu, a docelowo zmiana świadomości społecznej dotyczącej postrzegania zdrowia psychicznego. Akcję edukacyjno-informacyjną zainicjowała fundacja Można Zwariować, która otwarcie mówi o zaburzeniach psychicznych, między innymi w podcaście o tym...
Adam Nykles mianowany Chief Data Officerem Publicis Le Pont
Adam Nykles, obecnie Chief Data Officer w firmie KINDRED, należącej do Publicis Groupe w Czechach, będzie pełnił jednocześnie analogiczną rolę w platformie Publicis Le Pont, którą tworzą eksperci Publicis Groupe w Europie Środkowej i Wschodniej, z rynków Polski, Czech i Węgier.
Kampania agencji Peppermint dla marki Heinz
Agencja strategiczno-kreatywna Peppermint powered by Quad przygotowała kampanię „Heinz ❤️ food” promującą zimne sosy marki Heinz.
Karol Kamiński nowym Web Services Directorem w Grupie Blix
Karol Kamiński objął stanowisko Web Services Directora w Grupie Blix, która jest liderem aplikacji smartshoppingowych w Polsce. Wcześniej przez wiele lat był związany z projektem AdRetail, należącym do Grupy Interia. Obecnie kieruje zespołem produktowym, dedykowanym rozwojowi serwisu webowego Blix.pl. Kreuje i wdraża kluczowe projekty budujące jego wzrost, również w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764