logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dawid Bednarski dołączył do Imagine Nation

  PR 19.02.2019, przeczytano 165 razy

Do zespołu Imagine Nation jako Creative Manager dołączył Dawid Bednarski. Na tym stanowisku jest odpowiedzialny za tworzenie koncepcji kreatywnych wydarzeń dla obecnych i potencjalnych klientów agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dawid-bednarski-dolaczyl-do-imagine-nation,381313,artykul.html

Dawid Bednarski jest związany z branżą event marketingową od ponad 6 lat. Do jego obowiązków jako Creative Managera w strukturach Imagine Nation należą m.in. tworzenie koncepcji kreatywnych wydarzeń specjalnych, realizowanych przez agencję oraz nadzór kreatywny nad produkcją ich kluczowych elementów.

Ostatnio przez ponad rok pełnił funkcję Creative Strategist w agencji Silver Plate, w której zarządzał działem kreatywnym. Wcześniej przez cztery lata był związany z Walk Events. Doświadczenie zawodowe zdobywał też tworząc i promując wydarzenia kulturalne na potrzeby Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie oraz klubogalerii Warszawa Powiśle, a także jako PR Manager i Art Coach w Shootme Photographers & Production (obecnie ShootmeVisual Artists). Brał udział w projektach prowadzonych m.in. dla takich klientów jak: Bayer, IKEA Centres, Mastercard, Philip Morris Polska, PLL LOT, Porsche, Procter&Gamble, PZU, Renault, Santander Bank Polska czy T-Mobile.

Jest laureatem nagrody „Kreatywny Roku Branży Eventowej 2015”, a od 2017 roku również jurorem tego konkursu. Zasiadał też w gremium KTR. 

Źródło: Imagine Nation

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Targi Packaging Innovations: Odpakujmy ekologię
Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona...
Wirtualny przewodnik po targach Remadays Warsaw 2019 – Remadays Online
Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?
21 marca: Dni Otwarte „Internal Design” z drukarkami Efi Pro
21 marca, w siedzibie Atrium  Centrum Ploterowe w Opolu będą miały miejsce tematyczne Dni Otwarte poświęcone druku dekoracji. Pośród kilkunastu maszyn do druku wielkoformatowego, największymi będą amerykańskiej produkcji drukarki LED – EFI Pro 16h i Pro 24f.
Cyfrowe oblicze PR - Kongres Profesjonalistów Public Relations 2019
O nowych technologiach i narzędziach wykorzystywanych w komunikowaniu, a także kryzysach wizerunkowych porozmawiamy podczas Kongresu Public Relations 2019.
Rafał Wolnomiejski na czele pionu Commercial w Dentsu Aegis Network
1 kwietnia br. Rafał Wolnomiejski dołącza do Zarządu Dentsu Aegis Network Polska i obejmuje rolę szefa pionu Commercial. Zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Szulca.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764