logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dawid Bednarski dołączył do Imagine Nation

  PR 19.02.2019, przeczytano 205 razy

Do zespołu Imagine Nation jako Creative Manager dołączył Dawid Bednarski. Na tym stanowisku jest odpowiedzialny za tworzenie koncepcji kreatywnych wydarzeń dla obecnych i potencjalnych klientów agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dawid-bednarski-dolaczyl-do-imagine-nation,381313,artykul.html

Dawid Bednarski jest związany z branżą event marketingową od ponad 6 lat. Do jego obowiązków jako Creative Managera w strukturach Imagine Nation należą m.in. tworzenie koncepcji kreatywnych wydarzeń specjalnych, realizowanych przez agencję oraz nadzór kreatywny nad produkcją ich kluczowych elementów.

Ostatnio przez ponad rok pełnił funkcję Creative Strategist w agencji Silver Plate, w której zarządzał działem kreatywnym. Wcześniej przez cztery lata był związany z Walk Events. Doświadczenie zawodowe zdobywał też tworząc i promując wydarzenia kulturalne na potrzeby Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie oraz klubogalerii Warszawa Powiśle, a także jako PR Manager i Art Coach w Shootme Photographers & Production (obecnie ShootmeVisual Artists). Brał udział w projektach prowadzonych m.in. dla takich klientów jak: Bayer, IKEA Centres, Mastercard, Philip Morris Polska, PLL LOT, Porsche, Procter&Gamble, PZU, Renault, Santander Bank Polska czy T-Mobile.

Jest laureatem nagrody „Kreatywny Roku Branży Eventowej 2015”, a od 2017 roku również jurorem tego konkursu. Zasiadał też w gremium KTR. 

Źródło: Imagine Nation

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
Epson: pokaz najnowszych urządzeń do druku fotograficznego na Film Video Foto 2019
Tegoroczna edycja najstarszej imprezy w branży fotograficznej i filmowej w Polsce, zostanie zorganizowana od 23 do 25 maja w Łodzi. Na targach oczywiście nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku fotograficznego.
Monday - agencja komunikacji rozpoczyna współpracę w zakresie PR i digital z nowymi klientami z obszaru gamingu. Do portfolio dołączają wydawcy gier Ubisoft oraz Quantic Dream.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764