logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Debiut Docufield na targach Remadays

  PR 01.03.2017, przeczytano 810 razy
ilustracjastrzałka

Wśród setek wystawców tegorocznych targów RemaDays Warsaw 2017 po raz pierwszy znalazła się firma Docufield – polski dystrybutor takich marek jak Hunkeler, Kern czy Neopost. Lutowa wystawa stała się okazją przede wszystkim do szerszej promocji rozwiązań oferowanych przez dwóch ostatnich producentów m.in. nowoczesnych systemów direct mail oraz urządzeń usprawniających proces wysyłki i korespondencji, zarówno biurowej jak i masowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/debiut-docufield-na-targach-remadays,31644,artykul.html

Mówi Marcin Krzyżowski – prezes Docufield: - Nasza obecność na tegorocznych targach RemDays Warsaw koncentrowała się na promocji rozwiązań dla niezwykle efektywnego – przy wszechobecnym szumie informacyjnym – kanału komunikacji z klientem, jakim jest direct mail. Z jednej strony pozwala on wyróżnić się na tle konkurencji, choćby dzięki personalizacji, z drugiej – umożliwia analizę prowadzonych kampanii.

W ofercie firmy Docufield znajdują się kompleksowe rozwiązania dla tego segmentu rynkowego, uwzględniające zarówno specjalistyczne oprogramowanie, jak też niezbędne do realizacji całego procesu urządzenia, m.in. kopertownice i adresarki.

Zastosowana w nich technologia sprawdza się również przy usprawnianiu obiegu dokumentów i korespondencji. - Na targach RemaDays Warsaw wystawiają się, jak też odwiedzają je tysiące przedsiębiorców, z których każdy ma do czynienia z korespondencją. Z myślą o nich zaprezentowaliśmy naszą ofertę, obejmującą terminale pocztowe, kopertownice czy otwieraczki – dodaje Marcin Krzyżowski Nasz debiut na tej wystawie oceniamy bardzo pozytywnie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, a zainteresowanych pełną ofertą Docufield zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Źródło: Docufield

www.docufield.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Współpraca Digiprint i HP PWP
Na koniec 2020r. firma Digiprint oraz HP nawiązały współpracę w zakresie prowadzenia sprzedaży segmentu maszyn HP Page Wide. Tym samym, uzupełnione zostało portfolio maszyn cyfrowych Digiprint o wysokowydajne rolowe maszyny inkjetowe.
Konkurs na okładkę w technologii 3D Touch: wyniki
21 grudnia 2020 r. drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta ogłosiły wyniki Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród setki nadesłanych projektów wybrano 8, ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. złotych.
Canon: 2021 rokiem personalizacji, dekoracji wnętrz i digitalizacji dokumentów
Zmiana systemu pracy, postępująca personalizacja druku i coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń. To według ekspertów Canon Polska trendy i wyzwania, jakich w 2021 roku należy spodziewać się w branży druku. W prognozach mówi się też o dobrej sytuacji rynku dekoracji wnętrz, która będzie miała spory wpływ na kondycję polskiej poligrafii.
Ricoh Pro VC60000 w Creative DM Factory
Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC60000 został wybrany przez duńską firmę Creative DM Factory. Na maszynie będą realizowane wydruki mailingów bezkopertowych (self-mailer) i insertów. Tego typu materiały muszą przyciągać uwagę dlatego przy ich produkcji szczególne znaczenie ma wysoka jakość druku oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy...
Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu –  wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764