logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dekoral promuje się nową kampanią

  PR 23.04.2015, przeczytano 718 razy

Od 16 kwietnia w telewizji można oglądać nowy spot reklamowy marki Dekoral – eksperta od połączeń kolorystycznych. Hasłem Wiemy jak łączyć kolory marka promuje akcję edukacyjną Kolorowa Polska, a także nowość w ofercie Dekoral Fashion – Hypoalergiczną Farbę Lateksową o efekcie satynowym. Widzowie mają okazję zobaczyć kampanię przez cały sezon w najważniejszych stacjach telewizyjnych i tematycznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dekoral-promuje-sie-nowa-kampania,24651,artykul.html

W dynamicznym, estetycznie ciekawym filmie marka Dekoral pokazuje, jak harmonijnie a zarazem odważnie dobrana kolorystyka przekłada się na sukces w zakresie stylizacji strojów, jak i aranżacji pomieszczeń. To właśnie kolory z palety barw Dekoral Fashion, ukazane w postaci dynamicznych splashów, stanowią element łączący modne kreacje aktorów z nowoczesnymi i różnorodnymi wnętrzami. W spocie reklamowym Dekoral proponuje trzy odmienne stylizacje – każda z nich opiera się na zestawieniu trzech intensywnych barw z palety Dekoral Fashion. 

Dzięki wyeksponowaniu nazw odcieni, widzowie bez trudu odnajdą je w sklepie lub katalogu. Kolory – zaprezentowane kolejno na ubraniach i ścianach wnętrz – na koniec ukazane są w puszkach nowego produktu Dekoral Fashion Hypoalergiczna farba lateksowa o efekcie satynowym, ułożonych w kształcie logo akcji edukacyjnej KolorowaPolska.pl – Wiemy jak łączyć kolory. Spot reklamowy wyróżnia nie tylko przemyślana i twórcza koncepcja, ale także muzyka. Nowoczesna aranżacja motywu „Czterech Pór Roku” A. Vivaldiego zapada w pamięć.

Kreację kampanii przygotowała Agencja Concept House z Warszawy.

Źródło: PPG Deco Polska

www.ppg.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network uruchamia spektakularny ekran w Katowicach
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej. To drugi wielkoformatowy ekran spółki w regionie – tuż obok, na budynku dworca znajduje się drugi ekran Digital OOH. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
Creative Brand Stories realizuje strefy Tiger Energy Drink
Bossa Nova Events, jedna z agencji należących do grupy marketingowej Creative Brand Stories, drugi rok z rzędu odpowiada za realizację stref brandowych Tiger Energy Drink na festiwalach muzycznych i letnich wydarzeniach. 
Samsung Display Roadshow: Visual Experience Transformation – podsumowanie
13 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja wieńcząca trasę Samsung Display Roadshow “Visual Experience Transformation”, która przyniosła niezwykłe doświadczenia i inspiracje. Cykl obejmował pięć miast (Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków) i trwał od 16 maja do 13 czerwca, gromadząc łącznie ponad 400 gości. Samsung Display...
Ergo Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Sopocka firma kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu. Na ERGO Hestia Theatre Stage zagrają m.in. Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. Podczas Inside Seaside zostanie zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.
Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764