logo
WIADOMOŚCI

Dentsu Aegis Network wspiera mediowo nowy smak Tic Tac

redakcja  PR 17.06.2017, przeczytano 305 razy
ilustracjastrzałka
Dentsu Aegis Network wspiera mediowo nowy smak Tic Tac

Koordynowany przez Vizeum Polska zintegrowany zespół złożony z ekspertów pracujących w ramach należących do Dentsu Aegis Network Polska agencji Vizeum, Isobar, Posterscope oraz iProspect odpowiada za przygotowanie kreacji na wszystkie kanały oraz strategię mediową wsparcia wprowadzenia na rynek Tic Tac MIXERS.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dentsu-aegis-network-wspiera-mediowo-nowy-smak-tic-tac,32831,artykul.html

Tegoroczna odsłona kampanii "Smak się zmienia w trakcie jedzenia" wspiera wprowadzenie na rynek nowych limitowanych drażetek Tic Tac MIXERS Kokos Ananas. W ramach limitowanej edycji Tic Tac  MIXERS Ferrero wraca także ze smakiem Tic Tac  Mixers Cherry-Cola. Drażetki dostępne będą w opakowaniach 18 g i 49 g oraz 98 g.

Kampanii Tic Tac MIXERS "Smak się zmienia w trakcie jedzenia" towarzyszy silne wsparcie reklamowe, w ramach którego zaplanowano komunikację na nośnikach OOH, spoty w TV i w kinach oraz działania online i w social mediach. Za strategię i kreację działań w kanałach digital, social media, POS i OOH odpowiada Isobar Polska.

Spot wspierający kampanię przygotowała agencja VML we współpracy ze studiem Estupendo i Barrakuda.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kampania koncentratu Pudliszki autorstwa Change Serviceplan
Najnowsza kampania koncentratu pomidorowego marki Pudliszki to już kolejna realizacja agencji Change Serviceplan (należącej do Group One) dla HJ Heinz w ramach platformy kreatywnej „Ten smak nie jest kwestią przypadku”. Kampania ma charakter ogólnopolski i jest prowadzona w największych stacjach telewizyjnych oraz serwisach VOD. Na potrzeby działań przygotowany został 30-sekundowy...
Marcowy Ikonos Open Day – relacja
W Opolu, gdzie mieści się fabryka materiałów IKONOS, miał miejsce 9 marca OPEN DAY. Goście, którzy tego dnia odwiedzili opolski kompleks Atrium-Ikonos, mieli okazje zapoznać się z wieloma nowościami z różnych dziedzin druku ploterowego.
Bajkowy motyl zagościł w centrum Warszawy
Pierwszy dzień wiosny zaskoczył warszawiaków niespotykanym zjawiskiem. W samym centrum stolicy, na budynku Cepelii przy Rondzie Dmowskiego zagościł zjawiskowy motyl o niespotykanych rozmiarach. Dwumetrowy i niezwykle kolorowy – jest zapowiedzią kampanii promującej nową serię smartfonów Huawei P20. Ich globalna premiera odbędzie się 27 marca w Paryżu. P20 to smartfony, które wyniosą ...
Home Sweet Home PR nową agencją Annie Sloan w Polsce
Do grona klientów Home Sweet Home PR dołączyła brytyjska marka Annie Sloan Interiors. Jej nazwa pochodzi od imienia i nazwiska założycielki, która zrewolucjonizowała rynek wnętrzarski, wprowadzając na niego farbę Chalk Paint.
Synergic z nową kampanią dla MTV Polska
Synergic realizuje kolejną kampanię dla MTV Polska promującą nowy sezon Warsaw Shore z użyciem nośników LCD w klubach sportowych.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone