logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu Creative wzmacnia dział kreacji – 3 nowe osoby w zespole

  PR 26.09.2022, przeczytano 1035 razy
ilustracja
Na zdjęciu od lewej - Tomek Szkiela, Mikołaj Makowski, Marek Wyżnikiewicz

Dentsu Creative rozbudowuje zespół kreacji. Struktury agencji zasiliły trzy nowe osoby – Marek Wyżnikiewicz, Tomek Szkiela i Mikołaj Makowski. Pojawienie się nowych osób jest związane z wzmocnieniem działań i potrzebami agencji w obszarze nowobiznesowym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dentsu-creative-wzmacnia-dzial-kreacji-%E2%80%93-3-nowe-osoby-w-zespole,397343,artykul.html

Marek Wyżnikiewicz objął stanowisko Creative Group Head. Z branżą reklamową związany od 15 lat. Doświadczenie zdobywał przy projektach realizowanych w agencjach DDB Warszawa, Saatchi&Saatchi, Walk Creative oraz w Leo Burnett Warszawa, gdzie przez ostatnie lata dowodził zespołowi obsługującemu markę Samsung. W swojej karierze pracował dla takich klientów jak Eurobank, Pekao SA, Orange, T-Mobile oraz dla takich marek jak McDonald ’s, Canal+, Milka, Łaciate, P&G i Kaufland. Na koncie ma nagrody w najważniejszych polskich konkursach reklamowych (Klubu Twórców Reklamy, Kreatura, Effie Awards).

Tomek Szkiela w  dentsu Creative objął stanowisko Senior Art Directora. Przez ostatnie 17 lat pełnił rolę Art Directora kolejno w MTV Networks, Heart And Brain i Saatchi&Saatchi, gdzie pracował dla takich klientów jak Grupa Żywiec, Żabka, Carrefour, P&G, Visa, czy GSK. Od 6 lat jest w teamie kreatywnym z Mikołajem Makowskim.

Mikołaj Makowski pracuje w branży od 10 lat. Doświadczenie zdobywał w takich agencjach jak Next i BBDO, a ostatnio jako senior copywriter w Saatchi&Saatchi. Jest autorem kampanii dla m.in. Mercedes-Benz, Lay’s, Visa, Carrefour, OBI, Procter & Gamble, GSK. W teamie kreatywnym z Tomkiem Szkielą, pełni rolę Senior Copywritera.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe powstają w Polsce od 2015 roku. Przedstawiamy najnowszy raport o stanie powstających i obowiązujących uchwał krajobrazowych, w ośmiu największych miastach Polski (G8). Ten raport będzie szczególny, ponieważ po ponad 8-miu latach oczekiwania uzyskaliśmy odpowiedź na pytanie – czy ustawa jest zgodna z konstytucją?
Shakira nową ambasadorką Ipanema
Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.
Niższe ceny w Carrefour - marka Tex w kampanii wizerunkowej
Carrefour Polska ruszył z ogólnopolską kampanią promującą TEX. Marka ta zaprojektowana we Francji, od wielu lat dostępna jest w tej sieci na wyłączność. Dzięki wysokiej jakości odzieży, obuwia i dodatków oferowanych w konkurencyjnych cenach, zyskuje ona coraz więcej klientów na polskim rynku. W ramach wiosennej kampanii, produkty TEX oferowane są, m.in. w...
Puma rusza z kampanią, która stawia na szybkość
PUMA rozpoczęła pierwszą od 10 lat ogólnoświatową kampanię „FOREVER. FASTER. - See The Game Like We Do”. Nowe działania zapraszają profesjonalnych, jak i amatorskich sportowców do postrzegania rozgrywki w sposób, w jaki robi to PUMA.
Carrefour włącza się w kampanię społeczną UOKiK
Carrefour Polska dołącza do ogólnopolskiej kampanii Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów “Inwestujesz? Daj sobie czas. Sprawdzaj, czytaj, pytaj!”. Informacje na temat akcji, której celem jest ostrzeżenie Polaków przed fałszywymi inwestycjami, pojawią się we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce, a także w mediach...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764