logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu Creative wzmacnia dział kreacji – 3 nowe osoby w zespole

  PR 26.09.2022, przeczytano 194 razy
ilustracja
Na zdjęciu od lewej - Tomek Szkiela, Mikołaj Makowski, Marek Wyżnikiewicz

Dentsu Creative rozbudowuje zespół kreacji. Struktury agencji zasiliły trzy nowe osoby – Marek Wyżnikiewicz, Tomek Szkiela i Mikołaj Makowski. Pojawienie się nowych osób jest związane z wzmocnieniem działań i potrzebami agencji w obszarze nowobiznesowym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dentsu-creative-wzmacnia-dzial-kreacji-%E2%80%93-3-nowe-osoby-w-zespole,397343,artykul.html

Marek Wyżnikiewicz objął stanowisko Creative Group Head. Z branżą reklamową związany od 15 lat. Doświadczenie zdobywał przy projektach realizowanych w agencjach DDB Warszawa, Saatchi&Saatchi, Walk Creative oraz w Leo Burnett Warszawa, gdzie przez ostatnie lata dowodził zespołowi obsługującemu markę Samsung. W swojej karierze pracował dla takich klientów jak Eurobank, Pekao SA, Orange, T-Mobile oraz dla takich marek jak McDonald ’s, Canal+, Milka, Łaciate, P&G i Kaufland. Na koncie ma nagrody w najważniejszych polskich konkursach reklamowych (Klubu Twórców Reklamy, Kreatura, Effie Awards).

Tomek Szkiela w  dentsu Creative objął stanowisko Senior Art Directora. Przez ostatnie 17 lat pełnił rolę Art Directora kolejno w MTV Networks, Heart And Brain i Saatchi&Saatchi, gdzie pracował dla takich klientów jak Grupa Żywiec, Żabka, Carrefour, P&G, Visa, czy GSK. Od 6 lat jest w teamie kreatywnym z Mikołajem Makowskim.

Mikołaj Makowski pracuje w branży od 10 lat. Doświadczenie zdobywał w takich agencjach jak Next i BBDO, a ostatnio jako senior copywriter w Saatchi&Saatchi. Jest autorem kampanii dla m.in. Mercedes-Benz, Lay’s, Visa, Carrefour, OBI, Procter & Gamble, GSK. W teamie kreatywnym z Tomkiem Szkielą, pełni rolę Senior Copywritera.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z początkiem grudnia za opracowanie i realizację komunikacji dla wszystkich marek T-Mobile Polska będzie odpowiadała agencja PZL. Do zadań nowego partnera będzie należało m.in. stworzenie strategii komunikacji T-Mobile, adaptacje globalnych działań marki, działania ATL i wydarzenia specjalne.
(Gaming) Influencer Marketing to temat przewodni drugiej edycji konferencji WE!RE GAMERS Marketing Talks. Wydarzenie zaplanowane na 11 stycznia 2023, skierowane jest do marketerów, zarówno marek endemicznych jak nieendemicznych oraz sektorowi game dev, a udział w nim jest bezpłatny.
Noventiq będzie nową nazwą firmy Softline
Globalny dostawca rozwiązań i usług z zakresu IT z siedzibą w Londynie i oddziałem m.in. w Polsce, firma Softline Holding PLC, będzie kontynuować działalność pod nową nazwą NOVENTIQ. Rebranding jest otwarciem nowego rozdziału dla tej wartej ponad 1 mld dolarów firmy, która zdecydowała się na sprzedaż swojej rosyjskiej działalności.
Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764