logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu Polska Grupą Reklamową Roku 2022

  PR 07.06.2022, przeczytano 554 razy
ilustracja

Dentsu Polska z nagrodą „Grupa Reklamowa Roku 2022”. Tytuł został przyznany przez redakcję Media & Marketing Polska po raz pierwszy od wielu lat. Tym wyróżnieniem doceniono agencje kreatywne i mediowe wchodzące w skład grupy m.in. za udaną i efektywną synergię działania, ale i doskonale wyniki w badaniu przeprowadzonym wśród klientów dentsu Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dentsu-polska-grupa-reklamowa-roku-2022,396184,artykul.html

Po raz 21. redakcja „Media Marketing Polska” oraz Kantar przeprowadzili największe badanie satysfakcji klientów rynku agencyjnego. W tegorocznej edycji plebiscytu ocenie poddało się blisko 150 agencji, a grupę respondentów stanowiło niemal 3 tys. managerów wysokiego i średniego szczebla, co czyni je największym tego rodzaju projektem na rynku reklamowym w Polsce.

Na ostateczną ocenę składają się wyniki wspomnianego badania, dane finansowe oraz informacje o bieżącej działalności poszczególnych firm. Materiały, które podlegają ocenie, redakcja MMP gromadzi przez cały rok, przygotowując magazyn oraz serwisy informacyjne MMP24 i MMPonline.

Grupa dentsu Polska została doceniona za całokształt działalności oraz osiągnięcia w sektorach: kreatywnym, mediowym oraz produkcji.

– Mam to szczęście kierować zespołem złożonym z ludzi o wysokich kompetencjach, odznaczających się dużym zaangażowaniem i pasją do tego, co robią. Mieszanka ta to nasz przepis na sukces, a przyznana nagroda – wynik pracy całego zespołu – komentuje Sławomir Stępniewski, CEO dentsu Polska & CEE. - Tytułem Grupa Reklamowa Roku nagrodzone zostały nasze agencje kreatywne i mediowe. Jak nam zdradziła redakcja Media & Marketing Polska to ewenement, bo żadna grupa działająca w naszej branży, od bardzo dawna tego tytułu nie zdobyła. Jednak to wyróżnienie jest szczególne przede wszystkim dlatego, że zostało przyznane na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród naszych klientów i wyników, jakie w tych ankietach zdobyliśmy. Dodatkowo redakcja MMP doceniła udaną i efektywną synergię działania naszej grupy – dodaje.

Nagrody zostały przyznane podczas tegorocznej gali marketerów, agencji reklamowych i domów mediowych, która odbyła się 1. czerwca 2022 roku w Warszawie.

Tytuł przyznawany przez MMP to nagroda ceniona nie tylko w Polsce przez rodzime firmy, ale także międzynarodowe sieci i holdingi reklamowe.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania Apartamentów Opacka z podwójnym wyróżnieniem w konkursie Kreatura 2022
Kampania Apartamentów Opacka w Gdańsku Oliwie opracowana przez agencję Communication Unlimited dla firmy Invest Komfort otrzymała dwa wyróżnienia w konkursie Kreatura, który od ponad 25 lat nagradza niezależne myślenie, nowatorskie i oryginalne projekty marketingowe.
Najlepsze dyplomy wybrane. W finale Graduation Projects 29 prac
Jury międzynarodowego przeglądu najlepszych prac dyplomowych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier zdecydowało o wyborze 29 laureatów, którzy w pierwszym kwartale 2023 roku zaprezentują swoje dyplomy magisterskie i licencjackie na wystawie w Zamku Cieszyn.
Atrium Poland Real Estate z dwoma nagrodami podczas PRCH Retail Awards 2022
Za nami XIII edycja prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Firma Atrium Poland Real Estate, właściciel i zarządca takich centrów jak Wars Sawa Junior, Atrium Promenada, Galeria Dominikańska czy Focus w Bydgoszczy zdobyła nagrody w kategoriach Wydarzenie Roku i Kampania Otwacia.
Złote Spinacze 2022 rozdane
Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.
Nikon i partnerze ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year
Nikon, CIWEM, WaterBear i Arup z przyjemnością ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year w 2022 r. W dorocznym konkursie, organizowanym już po raz 15, są nagradzane najbardziej inspirujące prace w dziedzinie fotografii ekologicznej z całego świata, dzięki czemu wydarzenie to stanowi międzynarodową platformę do zwiększania świadomości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764