logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu Polska Grupą Reklamową Roku 2022

  PR 07.06.2022, przeczytano 890 razy
ilustracja

Dentsu Polska z nagrodą „Grupa Reklamowa Roku 2022”. Tytuł został przyznany przez redakcję Media & Marketing Polska po raz pierwszy od wielu lat. Tym wyróżnieniem doceniono agencje kreatywne i mediowe wchodzące w skład grupy m.in. za udaną i efektywną synergię działania, ale i doskonale wyniki w badaniu przeprowadzonym wśród klientów dentsu Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dentsu-polska-grupa-reklamowa-roku-2022,396184,artykul.html

Po raz 21. redakcja „Media Marketing Polska” oraz Kantar przeprowadzili największe badanie satysfakcji klientów rynku agencyjnego. W tegorocznej edycji plebiscytu ocenie poddało się blisko 150 agencji, a grupę respondentów stanowiło niemal 3 tys. managerów wysokiego i średniego szczebla, co czyni je największym tego rodzaju projektem na rynku reklamowym w Polsce.

Na ostateczną ocenę składają się wyniki wspomnianego badania, dane finansowe oraz informacje o bieżącej działalności poszczególnych firm. Materiały, które podlegają ocenie, redakcja MMP gromadzi przez cały rok, przygotowując magazyn oraz serwisy informacyjne MMP24 i MMPonline.

Grupa dentsu Polska została doceniona za całokształt działalności oraz osiągnięcia w sektorach: kreatywnym, mediowym oraz produkcji.

– Mam to szczęście kierować zespołem złożonym z ludzi o wysokich kompetencjach, odznaczających się dużym zaangażowaniem i pasją do tego, co robią. Mieszanka ta to nasz przepis na sukces, a przyznana nagroda – wynik pracy całego zespołu – komentuje Sławomir Stępniewski, CEO dentsu Polska & CEE. - Tytułem Grupa Reklamowa Roku nagrodzone zostały nasze agencje kreatywne i mediowe. Jak nam zdradziła redakcja Media & Marketing Polska to ewenement, bo żadna grupa działająca w naszej branży, od bardzo dawna tego tytułu nie zdobyła. Jednak to wyróżnienie jest szczególne przede wszystkim dlatego, że zostało przyznane na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród naszych klientów i wyników, jakie w tych ankietach zdobyliśmy. Dodatkowo redakcja MMP doceniła udaną i efektywną synergię działania naszej grupy – dodaje.

Nagrody zostały przyznane podczas tegorocznej gali marketerów, agencji reklamowych i domów mediowych, która odbyła się 1. czerwca 2022 roku w Warszawie.

Tytuł przyznawany przez MMP to nagroda ceniona nie tylko w Polsce przez rodzime firmy, ale także międzynarodowe sieci i holdingi reklamowe.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Złote Spinacze 2024: zgłoszenia do 22. edycji konkursu
Już po raz dwudziesty drugi najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia rozpoczęły się 10 lipca i potrwają do 8 września 2024 r.
Jasnowidze - 5. edycja konkursu dla ilustratorów
Każda książka to osobny świat. Zależy nam na tym, by książkowe światy, do których trafiają dzieci, były jak najlepsze: piękne, intrygujące i pod każdym względem warte tego, by je odkrywać. Wierzymy, że warto szukać takich światów – i wspierać twórców, którzy chcą i potrafią powoływać je do życia. Dlatego...
Złoto dla Polek i OneMulti w IPRA Golden Awards 2024
„To złoto dla nas jako agencji OneMulti, ale przede wszystkim dla Polek, które gremialnie wzięły udział w wyborach parlamentarnych 15 października 2023 roku. Jestem zatem podwójnie dumna i szczęśliwa. Zwyciężyła prospołeczna i proobywatelska postawa naszych rodaczek. Pokazaliśmy również strategiczne znaczenie komunikacji i public relations w...
VML z nominacjami w konkursie KTR
Znamy nominacje KTR dla najbardziej kreatywnych kampanii w Polsce. W tym gronie znalazło się osiem kampanii realizowanych przez VML, które uzyskały 12 nominacji w siedmiu kategoriach. 
Laureaci konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2024
Konkurs Design by Śliwka Nałęczowska pobudza środowisko artystyczne do twórczych działań. Piąta, jubileuszowa edycja wydarzenia, promującego talenty w dziedzinie grafiki i designu, przyniosła niemal 2200 zgłoszeń. Jury wyłoniło 10 projektów, które reprezentowały wysoki poziom artystyczny i najlepiej oddawały hasło kampanii: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764