logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu Polska przygotowało kampanię 360 dla marki Tefal

  PR 19.04.2022, przeczytano 280 razy
ilustracja

Cook4Me touch to nowatorskie połączenie smartfona i wielofunkcyjnego narzędzia do gotowania marki Tefal. Nie jest to kolejne, wielofunkcyjne urządzenie, których jest wiele w polskich kuchniach. To zupełnie nowa jakość i kategoria.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dentsu-polska-przygotowalo-kampanie-360-dla-marki-tefal,395548,artykul.html

Możliwości Cook4me Touch pozwalają przenieść się do kuchni przyszłości nawet najbardziej wymagającemu konsumentowi. Od wbudowanego tabletu z ekranem dotykowym i WiFi oraz bazy 250 przepisów, po intuicyjność, wielofunkcyjność i niezwykłą pojemność, urządzenie stworzone jest po to, by codziennie rewolucjonizować gotowanie.

– Nasza współpraca z marką Tefal przy promocji Cook4Me touch wykracza poza tradycyjne działania reklamowe – mówi Aleksandra Maksymiec, Communications Manager, dentsu Polska. – W ramach kampanii 360 pokazujemy innowacyjny i inteligentny produkt technologiczny, który trudno przyrównać do innych, znanych nam urządzeń na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to rewolucja w polskich kuchniach – przejście z gotowania do iGotowania.

W ogólnopolską kampanię Tefal zaangażowały się w sposób zintegrowany agencje należące do grupy dentsu Polska. Za kreację odpowiedzialny jest Isobar Polska, za produkcję Propeller Film, zakupem mediów zajęła się agencja iProspect, a nadzór nad całością kampanii sprawuje Red8 Advertising. Za postprodukcję odpowiada agencja spoza grupy dentsu – Badi Badi.

W ramach promocji został wyprodukowany 15-sekundowy spot reklamowy przystosowany do emisji digital (video, display, social media, programmatic, mailingi i artykuły) oraz tradycyjnie - w telewizji i kinach. Dentsu Polska przygotował także kampanię influencerską, która ma wesprzeć działania reklamowe.

– Bardzo nas cieszy tak kompleksowe i kreatywne podejście do kampanii, które otrzymaliśmy od grupy dentsu Polska – mówi Karolina Rosińska, Product Manager Tefal. – Mocno wierzymy w to, że Cook4Me touch zrewolucjonizuje polskie kuchnie. Kampania przygotowane przez dentsu Polska ma nam w tym pomóc.

Źródło: dentsu

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ING z nową kampanią w zakresie cyberbezpieczeństwa
ING Bank Śląski w nowej kampanii wspiera Polaków w lepszym dbaniu o bezpieczeństwo w internecie. Bank promuje dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia w „Strefie bezpieczeństwa” w aplikacji Moje ING i pokazuje, że można robić swoje, bezpieczniej.
Ukraiński artysta dla Prologis Park Warsaw-Żerań
Na fasadzie magazynu Prologis w Warszawie, streetartowy malarz ukraiński Alex Maksiov, stworzył ogromny mural 3D przedstawiający cztery sikorki.
Hard Rock Cafe poszerza współpracę ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim i prezentuje najnowszą wersję cieszącego się powodzeniem wśród fanów burgera Messi Burger - Champion's Edition. Burger Messi Burger Champion's Edition dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie, odpowiedni dla najlepszego gracza wszech czasów, jest teraz dostępny z trzema...
Żywiec wciąż zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i skupiać się na relacjach z bliskimi, zwłaszcza przed Świętami. Idei drugiego Ż nie mogłoby więc zabraknąć w zimowej komunikacji marki. Na półki trafiły już piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są...
Velobank z kampanią „Świat bardziej Velo”
VeloBank wdrożył nową strategię, zaprezentował logotyp i ruszył z promocją odmienionej marki. Hasłem kampanii jest „Świat bardziej Velo”, które ma pokazać, że bank poprzez swoje wartości, produkty i jakość obsługi tworzy bankowość bardziej dopasowaną do współczesnego klienta. 16 listopada wystartowała kampania teaserowa, a 21 listopada kampania wizerunkowa...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764