logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Design talks Business Summit – nowa formuła, nowe możliwości

  PR 07.06.2021, przeczytano 284 razy

Już 9 lipca startuje szósta edycja Design talks Business Summit organizowanego w ramach festiwalu Gdynia Design Days przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni | Centrum Designu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/design-talks-business-summit-%E2%80%93-nowa-formula%2C-nowe-mozliwosci,391794,artykul.html

To spotkanie w międzynarodowym gronie przedsiębiorców i projektantów, którego celem jest kreowanie lepszej teraźniejszości i przyszłości. Wydarzenie jest okazją do rozważenia możliwych scenariuszy przyszłości i ścieżek działania. Trwa pandemia i wszystko wokół nas ulega drastycznym zmianom, dlatego musimy zakwestionować znane rozwiązania i poszukać nowych modeli biznesowych. Design talks Business Summit to międzynarodowa platforma wymiany doświadczeń, wiedzy i kontaktów dla praktyków designu i biznesu. Jej celem jest motywowanie do zmiany.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji i jest płatny. Wybierać można spośród trzech pakietów: Early Birds (tylko do 13 czerwca lub do wyczerpania puli biletów), Basic lub Premium. Pakiet Basic daje możliwość wysłuchania wykładów, case studies i debat pogłębiających w 3 blokach tematycznych. Pakiet Early Birds oraz Premium pozwala słuchać, ale także działać poprzez udział w wybranych warsztatach.

Wykłady

Prelekcje podzielone są trzy bloki tematyczne. Międzynarodowi eksperci, w tym Erick Smet, czy Raz Godelnik, podzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami. To potężna dawka inspiracji do podejmowania działania!

Warsztaty

Jak zaprojektować solidarną organizację? Jak budować zaangażowany zespół? Czym jest Foresight w zarządzaniu zmianą? Jak projektować opakowania w systemie cyrkularnym?  Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań przyniosą specjaliści podczas warsztatów.

Śniadanie

Poranny networking przy kawie w atmosferze kuluarowego spotkania to idealny początek dnia pełnego inspiracji i motywacji do działania. Śniadanie to okazja do poznania uczestników i prelegentów.

  • Program Design talks Business Summit dostępny jest TUTAJ

Gdynia Design Days 2021 - Solidarni

  • kiedy? 3-11 lipca 2021

Źródło: PPNT Gdynia | Centrum Designu

www.gdyniadesigndays.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Time S.A. przystąpiła do QUALID, czyli programu poprawy jakości reklamy cyfrowej.  Stempel QUALID przysługuje  firmie w trzech obszarach: Brand Safety, Viewability oraz Anti-Fraud.
Eobuwie.pl świątecznie inspiruje w nowej kampanii reklamowej
Marka eobuwie.pl startuje dziś z nową kampanią, która ma inspirować klientów i zachęcać do zakupów w świątecznym klimacie. Spoty będą emitowane w mediach społecznościowych na wszystkich 17 rynkach, na których platforma jest dostępna. Kampania potrwa do 29 grudnia.
50 Czarnych Piątków w roku
Chociaż Black Friday był niezły, to najwięcej osób odwiedziło centra handlowe w sobotę. A ruch we wszystkie piątki był na podobnym poziomie. Polacy nie ufają amerykańskim wymysłom i nadają własnego kolorytu świętu konsumpcjonizmu.
Świąteczna rywalizacja miast i pomaganie ze Świeć się z Energą
Rusza doroczny plebiscyt Energi z Grupy ORLEN, w którym wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i w całej Polsce. Głosujący w 13. edycji zadecydują też, dokąd trafi dobroczynna pomoc o łącznej wartości 200 tys. zł. Na zwycięskich 16 miejscowości czekają sprzęty AGD i lampy UV-C, a do jednej z placówek pomocowych trafi...
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764