logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Designerskie słupy reklamowe AMS w Sopocie – spółka wygrywa przetarg

  PR 10.03.2022, przeczytano 332 razy
ilustracjastrzałka

Już wkrótce AMS zwiększy swoje portfolio nośników w Trójmieście. Lider rynku OOH wygrał właśnie przetarg na postawienie słupów reklamowych w Sopocie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/designerskie-slupy-reklamowe-ams-w-sopocie-%E2%80%93-spolka-wygrywa-przetarg,395049,artykul.html

Komisja konkursowa powołana przez władze Sopotu wybrała ofertę AMS spośród propozycji sześciu firm, które stanęły do przetargu. W ocenie ofert wzięto pod uwagę nie tylko terminy realizacji i zaproponowane stawki, lecz również estetykę projektów słupów oraz ich innowacyjność.

W rezultacie wygranego przetargu AMS postawi na terenie Sopotu słupy reklamowe zróżnicowane pod względem formy, w zależności od umiejscowienia – tak, aby jak najlepiej wpisać się tkankę miejską i sąsiadującą ze słupami zabudowę. Będą one ozdobione delikatnym ornamentem z herbem Sopotu, a różnorodność formy i kształtu – jak podkreśliła komisja przetargowa – pozwoli dobrze wkomponować słupy w istniejącą infrastrukturę i wyjątkowy krajobraz miasta. Poza tym, zarówno w przypadku niższych, jak i wyższych słupów, AMS zaproponował możliwość uporządkowania ekspozycji plakatów o zróżnicowanej wysokości 1 i 1,75 metra.

Oświetlenie nowo powstałych słupów zasilane będzie prądem z ogniw fotowoltaicznych, co wpisuje się w ideę smart city Sopotu i zredukuje ślad węglowy, stanowiąc istotną wartość także dla AMS.

– Słupy, które powstaną w Sopocie, to kolejny etap rozwijania w Trójmieście kompleksowej oferty AMS. W ten sposób trafnie odpowiadamy na potrzeby realizowania nowoczesnej i ekologicznej komunikacji OOH – mówi Wojciech Zdanowicz, członek zarządu AMS.

Wcześniej - latem 2021 r. AMS wygrał przetarg ogłoszony przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, obejmujący 153 wiaty przystankowe wyposażone w citylighty. Dzięki temu spółka o jedną czwartą poszerzyła dotychczasową ofertę nośników Citylight i Premium Citylight. W tym samym czasie AMS wygrał też przetarg na połowę oferowanych przez władze Gdańska pakietów wolnostojących nośników typu premium. W ramach tego przedsięwzięcia lider rynku OOH w Polsce zobowiązał się dodatkowo do posadzenia w pasie drogowym drzew i ich pielęgnacji. Również to rozwiązanie wpisuje się w prośrodowiskową strategię operatora, na którą składa się m.in. EKO oferta AMS.

Z kolei w Gdyni spółka oferuje reklamodawcom sieć citylightów zamontowanych w wiatach przystankowych. Poza tym w stolicy polskiego designu AMS zrealizował w ostatnich latach szereg oryginalnych projektów, spójnych z charakterem miasta, stawiając na innowację i design oraz tworząc atrakcyjne meble miejskie. We współpracy z władzami Gdyni powstał np. Digital Citylight dostarczający mieszkańcom bieżących informacji oraz użytecznych funkcjonalności. W sąsiedztwie stadionu Arki stanęła zaś wiata nawiązująca formą do piłkarskiej bramki, a z wykorzystaniem nowoczesnych mebli miejskich – jako że Gdynia to również stolica polskiego kina – realizowano m.in. wystawę „Kieślowski na nowo”.

W Trójmieście AMS oferuje klientom także szereg innych kanałów dotarcia do odbiorców i tzw. punktów styku – to nośniki Digital Indoor w galeriach handlowych, ekrany w sieci bankomatów Planet Cash oraz kanał Move TV w klubach fitness z segmentu premium, a także ekrany w pojazdach komunikacji miejskiej i podmiejskiej.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764