logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Deszcz nagród za kampanię „Starred Holidays” Fiata Professional

  PR 26.02.2021, przeczytano 312 razy
ilustracjastrzałka

1 lutego br. miało miejsce wręczenie nagród „L'Italia che comunical’Italia", konkursu organizowanego przez UNA nagradzającego kreatywność, strategię i wyniki kampanii włoskich. W centrum uwagi znalazły się nagrody przyznane agencji Fore Comunicazione za kampanię kampera Ducato Fiata Professional zatytułowaną „Starred Holidays", brąz w kategorii „L'Italia che comunica l’Italia" oraz nagroda specjalna od Confindustria Intellect. Wyróżnienie zostało przyznane przede wszystkim za ideę przywrócenia zaufania i entuzjazmu ludziom, którzy w okresie pandemii marzą o powrocie do korzystania z pełni bezpiecznego podróżowania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/deszcz-nagrod-za-kampanie-_starred-holidays_-fiata-professional,390396,artykul.html

Swoboda podróżowania, bezpieczeństwo „czterech ścian”.

Ducato Fiata Professional stworzony także w wersji kempingowej oferuje wyjątkowe cechy związane z komfortem użytkowania, silnikiem, skrzynią biegów i bezpieczeństwem. Dlatego wakacje na pokładzie bestsellera marki, lidera w sektorze samochodów kempingowych, to idealny wybór, by połączyć spokój i wolność z bezpieczeństwem we własnych „czterech ścianach”.

To właśnie gwarancja podróży bez ryzyka stała się inspiracją dla kampanii zatytułowanej „Starred Holidays", za pośrednictwem której marka Fiat Professional i agencja Fore zachęcają do odkrywania wspaniałych zakątków i nowych miejsc, ciesząc się na pokładzie kampera Ducato ekskluzywnym, komfortowym i bezpiecznym urlopem. Tylko samochód rekreacyjny może faktycznie zagwarantować możliwość podziwiania widoków i odkrywania cudów natury w chronionym, „samowystarczalnym”, łatwym do utrzymania czystości i do dezynfekcji  wnętrzu.

Fiat Professional: „Lider wolności”.

Każdy samochód rekreacyjny zbudowany na bazie Ducato to miniarcydzieło inżynierii i kreatywności, oferujący niezwykłe rozwiązania opracowane przez markę Fiat Professional i firmy zajmujące się zabudową. To czyni Ducato najlepszą bazą pod zabudowę, „Liderem wolności”. O pozycji modelu świadczy cały szereg międzynarodowych nagród, w tym prestiżowy tytuł „Najlepsza baza do zabudowy” nadany Ducato w 2020 roku, trzynasty rok z rzędu. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Czytelników „Promobil”, niemieckiego magazynu branżowego, który od ponad 25 lat stanowi rodzaj barometru mierzącego trendy w turystyce rekreacyjnej i potwierdza lojalność Klientów wobec modelu Ducato, jako idealnej bazy do celów rekreacyjnych.

„Lider wolności" to koncepcja o jasno sprecyzowanym znaczeniu: to obietnica dla Klienta, której Fiat Professional dotrzymuje, zapewniając bliskość oraz rozwiązanie problemów, które mogą pojawić się podczas urlopu.

Źródło: Fiat Professional

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W imieniu IAB Europe zapraszamy do zgłaszania swoich kampanii reklamowych do europejskich nagród MIXX Awards oraz Research Awards. Termin zgłoszeń został przedłuzony do 23 kwietnia 2021!
Ogłoszono zwycięzców konkursu profesjonalnego, otwartego, studenckiego i młodzieżowego SWPA 2021
World Photography Organisation ogłosiło zwycięzców prestiżowego konkursu Sony World Photography Awards 2021. Tytuł Fotografa roku, nagrodę w wysokości 25 000 dolarów i zestaw sprzętu fotograficznego firmy Sony otrzymał znany fotograf-dokumentalista Craig Easton (Wielka Brytania) za serię zdjęć zatytułowaną Bank Top. Ogłoszono także nazwiska dziesięciorga zwycięzców i...
Konkurs Benq Photovue 2021 – Ruch w kadrze
Aby uczcić wprowadzenie na rynek naszego najnowszego monitora dla fotografów i filmowców 4K SW271C rzucamy wyzwanie: ruch w kadrze! Sprawdź swoją kreatywność oraz umiejętności techniczne i weź udział w naszym konkursie. Daj sobie szansę na wygranie naszego najnowszego monitora oraz nagród pieniężnych.
Dawid Szczepaniak w jury Cannes Lions 2021
Cannes Lions ogłosił skład jury najbliższej edycji festiwalu. Do grona jurorów zaproszono Dawida Szczepaniaka. Chief creative officer w VMLY&R Poland będzie oceniał zgłoszenia w kategorii Brand Experience & Activation.
Cupra Formentor nagrodzona Red Dot Award: Product Design 2021
Wyróżnienie CUPRY Formentora w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów designerskich wyznacza ważny moment w historii młodej marki. O nagrodzeniu pierwszego autorskiego modelu CUPRY zadecydowało 50-osobowe jury złożone z ekspertów z całego świata. CUV łączy codzienną praktyczność z emocjami i wyrazistym designem samochodu sportowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764