logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Digipress – specjaliści od druku cyfrowego na Festiwaldruku.pl

  PR 22.08.2019, przeczytano 253 razy

W tegorocznej edycji targów poligrafii reklamowej do grona debiutantów dołącza firma DigiPress.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/digipress-%E2%80%93-specjalisci-od-druku-cyfrowego-na-festiwaldruku.pl,383679,artykul.html

DigiPress to największy partner firmy Xerox w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży urządzeń produkcyjnych do druku cyfrowego. Firma zapewnia również wsparcie techniczne oraz serwis. Zespół firmy tworzą fachowcy z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu druku cyfrowego, zarówno w dziedzinach handlowych, jak i serwisowych.

Podczas 11. edycji targów firma zaprezentuje urządzenia Xerox Versant 180 – do niskonakładowego produkcyjnego druku cyfrowego, oraz Xerox Altalink C8055 – wielofunkcyjne, kolorowe urządzenie drukujące w formacie A3.

DigiPress serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska C3A i bliższego zapoznania się z ofertą.

Wszyscy goście będą mieli możliwość przetestowania jakości i funkcjonalności urządzeń poprzez wydruk własnych plików na prezentowanych maszynach.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

  • Bezpłatna rejestracja uprawniająca do wejścia na targi: TUTAJ

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mogik or magic? Motion Design Conference 2020
Gwiazdy motion designu tworzące czołówki do seriali Netfliksa czy HBO. Najważniejsi twórcy minionego roku z całego świata. Firmy produkujące oprogramowanie 3d oraz sprzęt dla motion designerów. To wszystko w ciągu dwóch dni konferencji i kreatywnych spotkań Auli Artis w Poznaniu.
Stratasys J8 – zaawansowane drukarki 3D
Technologia PolyJet jako jedyna metoda wytwarzania pozwala na wykonanie elementów z wielu materiałów i kolorów w jednym procesie. Drukarki 3D Stratasys J8 Series mogą drukować prototypy wyglądające dokładnie jak produkt końcowy. Dają niesamowite efekty wykończenia modelu, wyjątkową gładkość powierzchni i precyzję druku z warstwą o wysokości zaledwie 14 mikrometrów.
Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.
Rusza nabór na 12. Bella Skyway Festival
To już pewne – 12. Bella Skyway Festival odbędzie się w dniach 18–23 sierpnia 2020 roku. Ponownie toruński zespół staromiejski rozbłyśnie magicznym blaskiem, a wszystko pod hasłem „Elementarne cząstki wolności”. Właśnie rozpoczyna się nabór, w ramach którego artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje i interaktywne świetlne działania. Warto się...
Odpowiedzialny Marketing – efekty samoregulacji w obszarze reklamy żywności skierowanej do dzieci
Rada Reklamy od wielu lat stoi na straży najwyższych standardów komunikacji marketingowej.  Pomaga chronić konsumentów przed nieetycznymi i nieuczciwymi przekazami reklamowymi poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764