logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Digiprint Preferowanym Partnerem HP

  PR 25.11.2007, przeczytano 673 razy
ilustracjastrzałka

Z dniem 1 listopada b.r., firma Digiprint dołączyła do prestiżowego grona Preferowanych Partnerów HP w roku 2008.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/digiprint-preferowanym-partnerem-hp,6431,artykul.html

Tytuł Preferowanego Partnera umożliwia rozwój firmy przy współpracy z HP, jest także gwarancją dla naszych klientów, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie i jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym.
Przyznany status gwarantuje Digiprint wyjątkową pozycję na rynku poprzez swoją unikalność - udaje się go osiągnąć tylko pięciu procentom partnerów-dilerów.
Dzięki uzyskaniu statusu firma Digiprint wkracza na drogę bardzo szybkiego rozwoju i dołącza do grona Preferowanych Partnerów HP.
Digiprint otrzymał tytuł HP w dziedzinach: Autoryzowany Partner w zakresie usług serwisowych oraz Specjalista HP w zakresie druku wielkoformatowego.

Źródło: Digiprint
www.digiprint.pl


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: em_digit

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AI w kampanii SOS Wioski Dziecięce
Jak mogłyby wyglądać szkoły w Zimbabwe dzięki wsparciu darczyńców Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce? SUPERMASSIVE pomaga to sobie wyobrazić. W najnowszej kampanii Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zderza obraz szkół, które mogą powstać dzięki zebranym środkom, z ich obecnym stanem. Sceny w spocie zostały zarówno stworzone od podstaw,...
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice
Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy...
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. W ramach kontraktu zawartego na dwa lata, marka pozostaje oficjalnym sponsorem i bukmacherem klubu z Częstochowy zwiększając jednak swoje zaangażowanie pod względem wartości umowy oraz świadczeń marketingowych.
PZU sponsorem 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne UCI World Tour 2024. Największy polski ubezpieczyciel jest też sponsorem oficjalnym jednej z najważniejszych klasyfikacji wyścigu - Klasyfikacji Górskiej.
Agnieszka Sienkiewicz z córką w kampanii Bioliq
Marka Bioliq (Aflofarm Farmacja Polska) z dumą prezentuje najnowszy spot reklamowy swojego bestsellerowego produktu – intensywnego serum rewitalizującego. Kampanię reklamową wyróżnia wyjątkowa obsada, w reklamie wystąpiła bowiem popularna aktorka Agnieszka Sienkiewicz wraz ze swoją uroczą córeczką Zosią.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764