logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Digital Day 2022 organizowany przez IAB Bułgaria już 11 listopada także w wersji online

  PR 11.11.2022, przeczytano 120 razy

W imieniu zespołu IAB Bułgaria mamy przyjemność zaprosić naszych członków i partnerów na konferencję IAB Digital Day Bulgaria 2022. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w Sofii, będzie też transmitowane online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/digital-day-2022-organizowany-przez-iab-bulgaria-juz-11-listopada-takze-w-wersji-online,397936,artykul.html

Wyjątkowa agenda zawiera wielowymiarowe połączenie przedstawicieli wiodących firm z branży i wiedzy akademickiej.  Key note speakerem będzie Global Director for Creative Development at Meta – Fabio Seidl, który przyjedzie z Nowego Jorku specjalnie na ten event. Gośćmi konferencji będą również Global VP of Marketing w Coca-Cola Company, Account Strategist w Google, oraz wiele innych inspirujących postaci. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie wystąpień w języku bułgarskim.

  • Pełny program i link do rejestracji znajduje się TUTAJ.

Specjalnie dla członków IAB otrzymaliśmy 50% rabatu na zakup biletów zarówno stacjonarnych, jak i na udział zdalny.  Aby uzyskać kod rabatowy prosimy o kontakt z Anną Garwolińską: a.garwolinska[at]iab.org.pl

Zamówienia biletów realizowane są pod adresem:  office[at]iabbg.net

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764