logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Digital Marketing Heroes 2016

  PR 13.09.2016, przeczytano 753 razy
ilustracjastrzałka

Allegro, Samsung Electronics Polska, NC+, PAYBACK, Uber, OpenX, Microsoft czy Runmageddon to tylko kilka przykładów marek, których czołowi eksperci, już 22 września pojawią się na scenie trzeciej edycji konferencji poświęconej marketingowi cyfrowemu w Europie Środkowo-Wschodniej – Digital Marketing Heroes 2016.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/digital-marketing-heroes-2016,29895,artykul.html

Co będzie najgorętszym trendem w ciągu nadchodzących miesięcy w marketingu online? W jaki sposób budować lojalność klientów przy wykorzystaniu personalizacji? Jak z sukcesem wypromować aplikację mobilną? Jaka przyszłość czeka branżę programmatic? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi udzielą superbohaterowie w trakcie tegorocznej konferencji DMH 2016, organizowanej już po raz trzeci w Polsce, przez firmę Sociomantic Labs, globalnego lidera reklamy personalizowanej.

Imprezę, której sponsorem została w tym roku Grupa Allegro, poprowadzi znany YouTuber Radosław Kotarski z Polimatów. Po części oficjalnej konferencji rozpocznie się afterparty, podczas którego wystąpi zespół Sonar. Sponsorem muzycznym wydarzenia jest firma technologiczna OpenX.

Konferencja rozpocznie się od wystąpienia Jaro Bienieckiego, twórcy Runmageddonu, najpopularniejszego cyklu biegowych eventów ekstremalnych w Polsce, który opowie o tym, jak zawsze działać na 100 proc. swoich możliwości i utrzymać wysokie zaangażowanie w pracę. Kolejnym prelegentem będzie Paweł Ostrowski z NC+, który wyjaśni, jak wielkie znaczenie ma budowanie lojalności klienta oraz jak sprawić, aby relacja marki z konsumentem zyskała na wartości. Z prelekcją „5 wskazówek jak odnieść sukces w promowaniu mobilnej aplikacji” wystąpi Sarah Joy Lynch z Sociomantic Labs. Digital Marketing Heroes 2016 będzie również dobrą okazją, aby posłuchać Radka Górki z Allegro, który przygotował prezentację „Omnichannel, re-engagement i inne buzzwordy”. Ostatnim zaproszonym superbohaterem jest Alex Ostrowski z Ubera, który opowie uczestnikom spotkania jak tworzyć marketing z myślą o kierowcach oraz wyjaśni, jak powstaje marketing z myślą o nagrodach.

W programie konferencji przewidziano również dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich będzie dotyczył przyszłości rynku programmatic, a rozmawiać na ten temat będą: Chris James z AppNexus, Magda Wysocka z Naspers Classifieds, Marcin Olszewski z Media Impact Polska, Mario Gebers z OpenX oraz Alexander Reinhold z Sociomantic Labs, twórca algorytmu SQX. Z kolei przedmiotem drugiego panelu będą aplikacje mobilne. W dyskusji pt. „Dziki Zachód Aplikacji: od instalacji do lojalnego klienta” wezmą udział: Jacek Mossakowski z BlaBlaCar, Martyna Menge z Samsunga, Robert Olędzki, reprezentujący firmę PAYBACK oraz Maciej Wyszyński z Sociomantic Labs.

Trzecia edycja konferencji Digital Marketing Heroes 2016 rozpocznie się 22 września 2016 roku, o godzinie 15.00 w klubie Niebo w Warszawie. Patronami medialnymi wydarzenia są Business Insider Polska, Marketer+, Nowymarketing.pl, Onet oraz Wirtualna Polska. Więcej informacji o DMH 2016 można znaleźć na stronie www.digitalmarketingheroes.com

Źródło: Sociomantic Labs

www.sociomantic.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Robert Lewandowski rozpoczął współpracę z G2A
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką z przyjemnością ogłasza nawiązanie długoterminowej współpracy z gwiazdą futbolu, Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media - agencja mediowa, która powstała w wyniku współpracy Roberta Lewandowskiego i Group One. Dwukrotny zdobywca nagrody...
Maja Staśko otwiera „sklep”: kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci
W ramach kampanii społecznej #ToNieJestNormalne działaczka społeczna Maja Staśko odsłoni nietypową witrynę sklepową w samym centrum Warszawy, zwracającą uwagę na problem wykorzystania seksualnego online najmłodszych. Jak pokazuje najnowsze badanie 6 na 10 młodych Polaków spotkało się z próbami wykorzystania na tle seksualnym w sieci.  
Alior Bank 15 maja br. rozpoczął kampanię marketingową promującą nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”, który umożliwia klientom spełnienie marzenia o mieszkaniu w metropolii. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca.
ICEA wyłącznym partnerem SEO z Europy w Vendasta
ICEA S.A., one-stop shop dla e-commerce, zacieśnia kooperację z kanadyjskim marketplace B2B Vendasta, który współpracuje z przeszło 60 tys. partnerów handlowych na całym świecie. Globalny zasięg firmy obejmuje obsługę ponad 5,5 miliona małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań cyfrowych. Vendasta poszukując partnera...
Nowości z konferencji Google Marketing Live 2024
Podczas konferencji Google Marketing Live 2024 ogłoszone zostały nowości w obszarze reklam, oparte na sztucznej inteligencji. Marketerzy i marketerki będą mogli w swojej pracy wykorzystać m.in. nowe narzędzia do generowania grafiki i tekstów (zasobów kreatywnych) w kampaniach Performance Max, immersyjne formaty reklam, takie jak wirtualne przymierzalnie, a także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764