logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Discovery Channel HD w oknie otwartym dla abonentów Multimedia Polska

  PR 07.04.2017, przeczytano 295 razy

Od 7 do 30 kwietnia br. w ramach okna otwartego wszyscy abonenci Multimedia Polska otrzymają bezpłatny dostęp do Discovery Channel HD. To doskonała okazja do poznania ramówki kanału, w tym nowej lokalnej produkcji Discovery Channel – „Biznes na kółkach”, która ukazuje kulisy food truckowego biznesu w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/discovery-channel-hd-w-oknie-otwartym-dla-abonentow-multimedia-polska,32075,artykul.html

Discovery Communications zaspokaja ciekawość i angażuje widzów na całym świecie poprzez portfolio najwyższej jakości kanałów dokumentalnych, sportowych oraz dziecięcych. Podczas okna otwartego, od 7 do 30 kwietnia, na kanale 9, abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska będą mogli poznać, m.in. losy bohaterów nowej lokalnej produkcji Discovery Channel – „Biznes na kółkach”. To pierwszy program na polskim rynku telewizyjnym, który pokazuje od kuchni food truckowy biznes w Polsce. Widzowie poznają historię śmiałków, którzy zdecydowali się porzucić wygodny, biurowy fotel i rozpocząć street foodową przygodę.

Wśród bohaterów programu znalazł się Patryk – jeszcze kilka lat temu szef kuchni w czterogwiazdkowym hotelu, a dziś, charyzmatyczny właściciel food trucka – „Fit&Fat”, serwującego dania kuchni meksykańskiej. Przedstawiona zostanie także historia Adama, właściciela „Pizza Truck” – food trucka serwującego pizzę z pieca opalanego drewnem. Z kolei Dominik wspólnie z hindusem, Vijejem tworzą nieprzeciętny duet, serwując indyjską kuchnię w aucie „Mumbai”. Dominika, 22-letnia katowiczanka, również postanowiła zaryzykować i otworzyła food trucka – „Rollujemy”. W programie nie zabraknie także klasyki wśród „restauracji na kółkach”, od której tak naprawdę wszystko się zaczęło. Mowa oczywiście o burgerach ze Zbigniewem, właścicielem „Jadłobusa”, w roli głównej. „Biznes na kółkach” w każdy poniedziałek o godz. 22.00.

Dostępne w ofercie Multimedia Polska kanały z portfolio Discovery Communications:

  • Discovery Channel HD – 9
  • Discovery Channel SD – 64
  • Discovery Life – 61
  • Discovery Science – 66
  • Discovery Historia - 67
  • DTX - 65

Źródło: Multimedia Polska

www.multimedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wielkanoc na Gazeta.pl z cyklem „Piekło, Czyściec, Niebo”
Motyw odrodzenia i pozytywnej przemiany to temat przewodni cyklu redakcyjnego „Piekło, Czyściec, Niebo” – jednej z wielkanocnych propozycji Gazeta.pl. W czasie świąt redakcja portalu przedstawi bohaterów, których życiowe historie dają nadzieję w trudnych czasach i inspirują do wprowadzania zmian we własnym życiu.
Świąteczne wydania
Na czas świąt wielkanocnych Radio TOK FM zaproponuje swoim odbiorcom specjalne wydania audycji "Mikrofon Radia TOK FM". W świąteczne niedzielę i poniedziałek od 10:00 do 12:00 i od 20:00 do 22:00 słuchacze razem z prowadzącymi będą współtworzyć program stacji.
Chatbot w serwisie Money.pl
Redakcja money.pl w odpowiedzi na zwiększony ruch i potrzeby użytkowników, wprowadziła na swojej stronie głównej chatbota. Przedsiębiorcy, samozatrudnieni i użytkownicy mogą używać przygotowanego menu z najważniejszymi informacjami, jak również sami zadawać pytania.
„Jedna Energia w nowym świecie
One Energy, portal rozwoju świadomości, rozpoczął cykl wywiadów LIVE pod hasłem „Jedna Energia w nowym świecie”. Rozmowy ze znanymi psychologami, psychoterapeutami, nauczycielami i trenerami rozwoju osobistego zogniskowane są wokół bieżącej sytuacji i nowego świata, który ujawnia się w dobie epidemii.
Wielkanoc z Rock Radiem
"Popisanki w Rock Radiu", "#KochamNieOdwiedzam" i "Ale jaja w Rock Radiu" - te i inne specjalne audycje redakcja stacji przygotowała na czas Wielkanocy. Dzięki nim słuchacze rozgłośni, którzy w tym roku na święta pozostają w domach, będą mieć rockowy wielkanocny humor oraz mogą pozdrowić swoich bliskich na antenie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764