logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Distorun - fleksograficzne warsztaty Mark Andy i PC Print

  PR 14.12.2023, przeczytano 1535 razy
ilustracja

11 stycznia w Centrum Technologicznym firmy Mark Andy w Warszawie przy ulicy Szyszkowej 35/37 odbędą się warsztaty, jakie organizują firmy Mark Andy i PC Print. Będą one poświęcone najnowszym trendom związanym z zastosowaniem technologii cold stampingu w druku fleksograficznym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/distorun---fleksograficzne-warsztaty-mark-andy-i-pc-print,402478,artykul.html

Organizatorzy przygotowują również prezentację innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających – jak podkreślają – wytwarzanie ciekawych i wysokich jakościowo etykiet, które wpływają korzystnie na środowisko i przynoszą oszczędności w procesie tłoczenia na zimno. Zostaną one przeprowadzone na maszynach Mark Andy wyposażonych w moduł uszlachetniania Kurz Distorun. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, organizatorzy proszą o jak najszybszą rejestrację (która kończy się 5 stycznia 2024 r.) pod adresem: ttps://pcprint.pl/aktualnosci/wydarzenia/trendy-eco-w-druku-fleksograficznym#event-singin.

Warsztaty to dla klientów zawsze ciekawa forma pozyskiwania wiedzy, dlatego od lat przeprowadzamy ich w naszej firmie bardzo dużo – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy. – Tym razem, wspólnie z firmą PC Print oraz partnerami – Kurz, H+M, Baier i Kinegram, przygotowaliśmy wydarzenie dotyczące zastosowania technologii cold stampingu w druku fleksograficznym. Chcemy tym samym zaprezentować uczestnikom różne możliwości w zakresie druku innowacyjnych etykiet. Mamy nadzieję, że możliwość obserwacji całego procesu, a na koniec zapoznania się z ciekawym produktem finalnym, zainspiruje naszych gości do rozmów, a w ślad za tym do wdrożenia zmian w swoich firmach. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej propozycji”.

Jak zapowiadają organizatorzy, w agendzie warsztatów znajdą się prezentacje innowacyjnych rozwiązań „eko” w druku fleksograficznym i hybrydowym. Prelegenci przedstawią również prośrodowiskowe i ekonomiczne korzyści z zastosowania nowoczesnych rozwiązań, do których należy m.in. moduł Distorun zintegrowany z maszynami Mark Andy. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z jego praktycznymi zastosowaniami np. przy aplikacji pojedynczych znaków optycznie zmiennych. Przedstawiony zostanie również konkretny proces drukowania z tym modułem i oszczędności, jakie wynikają z jego zastosowania, a także korzyści w obszarze zwiększenia wydajności produkcji.   

Dzięki temu szkoleniu – mówi Lena Chmielewska-Bontron - uczestnicy zyskają umiejętność efektywnego wykorzystania modułu Distorun, otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji transferu w procesie tłoczenia na zimno, a także będą mieli możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z naszej branży. Będą też mogli poznać bliżej maszyny Mark Andy. Wydruki, o których mowa powyżej, będziemy realizować na maszynie hybrydowej Digital Series HD bazującej na inkjecie, ale nasi goście będą mogli również zobaczyć inne maszyny z szerokiego portfolio Mark Andy: fleksograficzną Evolution E5 i tonerową/hybrydową Pro Series. Mając więc nadzieję na owocne spotkanie z Państwem, serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na to wydarzenie”.

Źródło: Mark Andy Poland

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W dniach 09-10 Października 2024 roku w EXPO Kraków odbędzie się 16. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – jednego z największych i najbardziej merytorycznych wydarzeń dla branży opakowań w Polsce dla producentów opakowań, etykiet, maszyn, komponentów, standów reklamowych, ale także usługodawców związanych z...
Canon podsumowuje targi drupa 2024. Kampania The Power to Move
Canon, globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług w zakresie cyfrowego druku produkcyjnego, uznaje targi drupa 2024 za wydarzenie wyjątkowe pod względem zaangażowania klientów, skali dokonanych inwestycji i zainteresowania odwiedzających. Pomimo spadku liczby gości w porównaniu z edycją targów w 2016 r., obecni i potencjalni klienci tłumnie odwiedzali...
Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764