logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DK-Projekt i kompleksowa obsługa firmy Amagraf

  PR 06.09.2021, przeczytano 406 razy
ilustracjastrzałka
Alicja i Dawid Kurowski

DK-Projekt to stosunkowo młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, której specjalnością jest produkcja dodatków do oznaczania produktów tekstylnych i brandingu firm. Jej właściciel – Dawid Kurowski, od lat związany z rynkiem poligraficznym i tekstylnym - jakiś czas temu zdecydował się na wymianę sprzętu na nowszy, bardziej wydajny i proekologiczny. Potrzebował przy tej okazji dobrego partnera, który nie tylko doradzi mu w zakresie sprzętu jaki warto byłoby zgromadzić w tym odnowionym parku maszynowym, ale kompleksowo zajmie się ofertą i elastycznie podejdzie do jego oczekiwań. Taką firmą okazał się Amagraf, od wielu lat dostarczający maszyny i materiały do przedsiębiorstw z branży poligraficznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dk-projekt-i-kompleksowa-obsluga-firmy-amagraf,392882,artykul.html

DK Projekt zdecydował się na zakup kilku maszyn, jakie zaoferowała mu firma Amagraf.

- Swoje poszukiwania – mówi Dawid Kurowski - rozpocząłem od Internetu i tu przypadkiem natrafiłem na firmę Amagraf. Poczytałem bardzo dobre opinie na jej temat i nawiązałem kontakt. Pokazałem im co chcę drukować, a jej właściciele podeszli do moich potrzeb bardzo profesjonalnie i zaproponowali mi nowy park maszyn, który dwukrotnie zwiększył naszą wydajność.

Najważniejszym z zakupionych urządzeń – jak podkreśla Dawid Kurowski - była maszyna Canon imagePRESS C710z finisherem broszurująco-szyjącym:

- Potrzebowaliśmy kolorowego, wydajnego, cyfrowego systemu drukującego. Naszą specjalizacją jest bowiem produkcja dodatków do oznaczania produktów tekstylnych. Wykonujemy m.in. wysokiej jakości etykiety, naklejki, wizytówki, ulotki, metki skóropodobne, wszywki odzieżowe, żakardowe, tkane i wiele innych. Ponieważ różnorodność tych produktów jest duża, potrzebowaliśmy maszyny drukującej, która zapewni nam jakość na wysokim poziomie. Urządzenie Canon imagePRESS C710 spełniło nasze oczekiwania w 100%.

Jak dodaje Dawid Kurowski, profesjonalne opcje wykańczania, jakie ono zapewnia oraz obsługa różnych rozmiarów i formatów papieru, w tym SRA3 i A4, kopert, ciężkich podłoży o gramaturze do 350 g/m², a także wyjątkowa funkcja zadruku długich arkuszy (do 1300 mm), zapewniają szeroki zakres zastosowań tego urządzenia. Opcja łatwego zarządzania kolorami na profesjonalnym poziomie, która zapewnia spójność kolorów i zaawansowaną kontrolę nad nimi – jak podkreśla Dawid Kurowski – jest jego dodatkowym atutem.

- Wszystkie te cechy plus łatwość obsługi, wraz z oprogramowaniem sterującym EFI sprawiły – mówi Dawid Kurowski - że zdecydowaliśmy się na to właśnie urządzenie. Ważnym elementem przy podejmowaniu decyzji był również jego dostawca - firma Amagraf, która stała się dla nas partnerem tej i zapewne kolejnych inwestycji. Jej indywidualne podejście do naszych potrzeb, elastyczność, ale przede wszystkim kompleksowa obsługa, a także bliskość serwisu zadecydowały o zakupach, na które ostatecznie się zdecydowaliśmy.

Pracę w drukarni – jak dodaje Dawid Kurowski - ułatwiają tu także profesjonalne moduły wykańczania dostarczone z maszyną drukującą.

- Wszystko to sprawia, że drukowanie jest nie tylko wysokiej jakości, ale także wydajne, a na tym nam zależało.

Obok maszyny drukującej Canon z pełnym pakietem graficznym EFI, do parku sprzętowego DK-Projekt firma Amagraf dostarczyła pełny automat foliujący GMP Q Topic 380 auto, gilotynę elektryczną, multifinisher Docucutter Duplo, wiertarkę do papieru, a także zaokrąglarkę.

- Z pewnością nie będą to ostatnie zakupy w tej firmie – podkreśla Dawid Kurowski. – Jej przedstawiciele są bardzo pomocni na każdym etapie współpracy, nie tylko przy zakupie. A takie podejście gwarantuje bezpieczeństwo, co bardzo sobie cenimy.

- Jest nam bardzo miło, że firma DK-Projekt - jako kolejna już w naszym kraju - obdarzyła nas tak dużym zaufaniem – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. - Możliwość obsłużenia jej w sposób kompleksowy była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale także wyróżnieniem. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie i do ich potrzeb dostosowujemy urządzenia z naszej bogatej oferty. Ale zakup maszyn to zaledwie początek współpracy. Oprócz sprzedaży oferujemy klientom profesjonalny serwis, który w coraz większym stopniu – jak widać również na przykładzie DK-Projekt - decyduje o sukcesach działu handlowego. Sprzedajemy wyłącznie sprzęt, który sami serwisujemy, co doceniają nasi klienci. Choć jesteśmy małą firmą, zależy nam na każdym z nich. Dlatego jesteśmy cały czas do dyspozycji naszych klientów i jak najszybciej staramy się reagować na ich potrzeby. Właśnie takie podejście przyczyniło się do podjęcia przez nas współpracy z firmą Amagraf. Czujemy z jej strony nie tylko najwyższej jakości obsługę i opiekę, ale również inspiruje nas ona do podejmowania kolejnych działań. Zawsze bowiem priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych zleceniodawców – podsumowuje.

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju z odpowiednim doborem technologii.
Firma Sismaitalia, włoski dostawca usług poligraficznych zajmujący się szeroko rozumianą komunikacją wizualną przyśpieszył proces dywersyfikacji swojego biznesu i zainwestował w 5 ploterów solidnej marki Elitron.
Sun Chemical platynowym sponsorem Forum Fleksograficznego organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów
Po raz kolejny Sun Chemical został platynowym sponsorem Forum Fleksograficznego, które od lat organizuje Polska Izba Fleksografów (PIF).  Podczas wydarzenia przedstawiciel tej firmy – Colin Smith, pełniący funkcję European Product Managera - wystąpił z prezentacją zatytułowaną „Utrzymanie wydajności procesu druku w szybko zmieniającym się...
Sun Chemical i drukarnia Hadepol Flexo wspierają sportowców
Mistrzostwo Polski Jachtów Kabinowych w tegorocznej XXVII edycji tych mistrzostw, w klasie T2 zdobyła załoga wspierana przez firmy Sun Chemical i drukarnię Hadepol Flexo - Tomasz Kopytko i Paweł Łazarz. Tym samym obroniła ona swój mistrzowski tytuł z 2019 roku.
Firma Mark Andy, podejmująca od lat różnego rodzaju działania na rzecz szerzenia wiedzy wśród uczniów i studentów, zaproponowała w tym roku po raz pierwszy staż w swojej firmie. Odbył go – poznając wszystkie obszary działania Mark Andy Poland – jeden ze studentów Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii...
Ankieta: Nowoczesne technologie w poligrafii
Wrocławska spółka technologiczna Scanway zaprasza do wypełnienia ankiety wspierającej raport branżowy „Poligrafia 4.0”. Podziel się swoimi doświadczeniami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764