logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DKS na targach Remadays 2019

  PR 14.01.2019, przeczytano 578 razy
ilustracjastrzałka

Firma DKS – jeden z czołowych dostawców w Polsce w zakresie rozwiązań dla druku cyfrowego, introligatorni oraz oprogramowania dla poligrafii i reklamy -  po raz kolejny zaprezentuje w tym roku swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na stoisku (numer P16 w pawilonie F) po raz pierwszy szerszej publiczności zaprezentuje zupełnie nowe urządzenie w swojej ofercie – ploter OKI ColorPainter E-64s. Znajdą się tu także inne urządzenia z bogatego portfolio DKS m.in. drukarka Océ Colorado 1640 z technologią UVgel do tworzenia materiałów informacyjno-reklamowych i grafiki oraz kolorowy system produkcyjny AccurioPrint C3070 Konica Minolta, a także urządzenie imagePRESS C650 firmy Canon.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dks-na-targach-remadays-2019,380777,artykul.html

„Nowy standard jakości” –  japońska technologia dla małych i średnich firm w ofercie DKS

- Urządzenie ColorPainter E-64s to jeden z modeli firmy OKI, jakie od niedawna znajdują się w naszej ofercie – mówi Andrzej Ćwikliński, dyrektor sprzedaży systemów produkcyjnych w firmie DKS. - Będąc od ponad 25 lat obecną na rynku, nasza firma doskonale wyczuwa potrzeby klientów. Od jakiegoś czasu jesteśmy aktywnie obecni na rynku wielkoformatowym, oferując urządzenia z tego segmentu i odnosząc tu duże sukcesy. Zauważyliśmy jednak, że w naszej ofercie brakuje plotera wielkoformatowego, który byłby odpowiedni dla potrzeb klientów drukujących do 500 m2 miesięcznie. Oferowane przez nas plotery, takie jak chociażby Océ Colorado, to rozwiązania dla firm, które drukują znacznie więcej. Od jakiegoś czasu więc poszukiwaliśmy rozwiązania, które byłoby najbardziej satysfakcjonującą odpowiedzią na te potrzeby. Nasza analiza rynku pokazała nam wyraźnie, że będzie nim ekosolwentowy ploter z oferty firmy OKI. Idąc tym tropem włączyliśmy od niedawna urządzenia tego producenta do naszej oferty. ColorPainter E-64s, który zaprezentujemy w tym roku na targach RemaDays, to sprzedawany z sukcesami na całym świecie ploter (firma OKI odnotowała już około tysiąca sprzedanych egzemplarzy), który – co potwierdzają użytkownicy – gwarantuje zupełnie nowy standard jakości. To japońskie urządzenie, które zapewnia wysoką precyzję drukowania oraz dużą prędkość – a to dwa najważniejsze kryteria, na które zwracają uwagę klienci poszukujący tego typu maszyn. Jeśli dodać do tego bezwonny tusz oraz szeroką gamę kolorów o wysokiej gęstości (w czerni nie ma sobie równych), a przede wszystkim wysoką trwałość jeśli chodzi o zastosowanie (w tym w warunkach na zewnątrz) to okazuje się, że proponujemy małym i średnim firmom – drukarniom i agencjom reklamowym – doskonałe wręcz rozwiązanie. Zapraszamy więc do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziemy je prezentować. Nasi goście, przyglądając się różnym aplikacjom drukowanym na tym ploterze (będziemy drukować materiały do podświetleń, plakaty; zaprezentujemy także wydruki na papierze fotograficznym, etykiety, naklejki i inne) będą mogli przekonać się naocznie, że ploter OKI wyznacza zupełnie nowy standard jakości, a dodatkowo – ze względu na niskie zużycie atramentu i atrakcyjny koszt wydruku na jeden m2 – jest również rozwiązaniem atrakcyjnym ekonomicznie.

Océ Colorado 1640 – możliwości

Ploter rolowy Océ Colorado 1640 z technologią UVgel okazał się, jak informowała firma, przebojem ubiegłorocznej prezentacji DKS. Tym razem zaprezentuje ona swoim gościom produkty wydrukowane na tym urządzeniu, na których będzie można zobaczyć jego duże możliwości.

- Ploter ten wszedł przebojem do naszej oferty i cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów – mówi Andrzej Ćwikliński. -  Jest on dedykowany produkcji materiałów informacyjno-reklamowych i grafiki.

Charakteryzuje się – jak podaje jego producent - wysoką wydajnością i jakością wydruków oraz uniwersalnością w kontekście różnych zastosowań (przy wykorzystaniu dużego zakresu mediów).

- Co istotne dla użytkownika – jest niedrogi w eksploatacji (m.in. dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na żel zastępujący atrament i energię) i łatwy w obsłudze. Stanowi więc odpowiedź na najistotniejsze potrzeby klientów, co jest dla nas – jako firmy od lat dostarczającej nowoczesne rozwiązania dla branży poligraficznej i reklamowej – szczególnie ważne – podkreśla Andrzej Ćwikliński.

Znane i sprawdzone rozwiązania

Na stoisku DKS podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw zaprezentowane zostaną także urządzenia: Konica Minolta Accurio C3070 oraz Canon imagePRESS C650 – znane już polskim użytkownikom, ale wciąż cieszące się dużym zainteresowaniem.

- Pierwsza z maszyn to kolorowy system produkcyjny z kontrolerem EFI Fiery. Warto tu wspomnieć że nasza firma jako jedyna w Polsce posiada status EFI Fiery Platinum Partner – mówi Andrzej Ćwikliński. – Dzięki skanowaniu wydruków w czasie rzeczywistym oraz ich kalibracji podczas drukowania urządzenie to zapewnia wysoką jakość i stabilność kolorystyczną oraz pozwala zredukować koszty produkcyjne. Druga z maszyn - Canon imagePRESS C650 – zaprojektowana została z myślą o profesjonalnej produkcji w środowiskach wymagających zastosowania trudnych podłoży, w tym materiałów fakturowanych, sztywnych podłoży oraz kopert.  Urządzenie wyposażono w elastyczne opcje procesu druku oraz wysoką jego rozdzielczość, które zapewniają bardzo wysoką jego jakość. Zatem również te rozwiązania mogą zainteresować wielu gości odwiedzających targi RemaDays Warsaw w tym roku. Zapraszamy więc do spotkania z nami.

Źródło: DKS Sp. z o.o.

www.dks.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Potrafią zorganizować targi na wysokim poziomie. Byłam w tamtym roku i w tym jadę. Opłaca się, bo dużo osób się tam kręci i to nie tylko z Polski z zagranicy ludzie też się wystawiają. Można sporo kontaktów nawiązać.

Najnowsze w tym dziale

Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
Podsumowanie 5 edycji konferencji Label Innovations
5. edycja konferencji Label Innovations odbyła się w duchu ekologicznych innowacji oraz kreatywnych inspiracji, której uczestnicy dali upust podczas warsztatów kreatywnych.
Siła spotkań na Targach Packaging Innovations: Podsumowanie
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte jest więcej niż setki wysłanych maili. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie Targami, które przez wielu uznawane są za najciekawsze wydarzenie branży opakowań w Europie Środkowej....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764