logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dni Otwarte firm Tadan i Duplo Polska

  PR 23.10.2007, przeczytano 578 razy

9 października rozpoczęły się w Katowicach Dni Otwarte firmy Tadan i Duplo Polska. Cykl imprez zorganizowanych pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” (spotkanie w Katowicach jest pierwszym; kolejne w Warszawie w dniach 16-18 października) jest prezentacją najnowszych rozwiązania firmy Duplo International.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dni-otwarte-firm-tadan-i-duplo-polska,6272,artykul.html

Podczas trzech dni trwania wystawy „na żywo” prezentowane będą pełne możliwości urządzeń, które znajdują się w ofercie Duplo Polska m.in. systemów do broszurowania 2000 i 5000. Tu również można zobaczyć po raz pierwszy nowe urządzenie Duplo do cięcia i bigowania - Docucutter DC-615 PRO.

O współpracy obu firm – Tadan i Duplo Polska, Marek Jureczko - współwłaściciel tej pierwszej przy okazji Dni Otwartych powiedział: Firma Tadan działa na rynku poligraficznym od kilkunastu lat. Cieszy nas fakt, że możemy naszym klientom oferować sprzęt znanej i sprawdzonej marki, który pozwala zaspakajać ich potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim usprawnia pracę w ich zakładach produkcyjnych. Obecnie odnotowujemy coraz większe zainteresowanie urządzeniami tego producenta, na co wpływa nie tylko poziom oferowanych przez niego urządzeń, ale również poziom serwisu i obsługi. Mamy nadzieję, że impreza taka jak ta sprawi, że to zainteresowanie jeszcze wzrośnie.

Otwarta formuła spotkania przypominającego wystawę targową – dodaje Tomasz Gajkowski, dyrektor generalny firmy Duplo Polska – ma umożliwić naszym gościom lepsze poznanie prezentowanych urządzeń i rozwiązań. Jest również możliwością zadania konkretnych pytań dotyczących określonych potrzeb, jakie z pewnością mają odwiedzający nas goście – przedstawiciele zakładów poligraficznych. Zarówno pracownicy firmy Tadan jak i Duplo Polska są w tym zakresie bardzo pomocni.

Taka formuła spotkania, w odróżnieniu od konferencji, pomaga nam również nawiązać bezpośredni kontakt z każdym odwiedzającym wystawę, co z kolei pozwala na wspólne z nim sprecyzowanie jego oczekiwań i potrzeb. Dopiero w ślad za tym prezentujemy odpowiednie dla niego rozwiązania firmy Duplo. Nasza firma traktuje bowiem każdego klienta bardzo indywidualnie.
Niewątpliwie największym zainteresowaniem zwiedzających cieszą się systemy produkcyjne – Duplo 2000 i 5000 - przeznaczone do produkcji broszur z wydajnością odpowiednio 2000 i 5000 broszur na godzinę. Nowością jest prezentowany Docucutter DC-615 Pro. Jest to urządzenie przeznaczone do wykańczania różnorodnych prac drukowanych cyfrowo takich jak: pocztówki, zaproszenia, ulotki, wizytówki, okładki, materiały promocyjne. Urządzenie tnie wzdłużnie, poprzecznie oraz biguje wydruki cyfrowe w jednym przebiegu i zapewnia ciągłość produkcji przy minimalnym wkładzie pracy ze strony operatora.

Dodatkowo w Katowicach można zobaczyć m.in. automatyczną kompaktową maszynę do oprawiania Duplo DB-200 oraz automatyczne falcerki z podciśnieniowym podawaniem arkuszy - Duplo DF-1000 i DF-915. Firma Tadan, zaprezentowała ponadto urządzenia cyfrowe firmy Konica Minolta, której jest również dystrybutorem.

Prezentacje w Katowicach odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich, w Sali Afrykańskiej przy ulicy Bytkowskiej 1B. W Warszawie natomiast odbywać się będą w siedzibie firmy Duplo Polska przy ul. Łowieckiej 19/U2 w godzinach od 9 do 17.

Źródło: Duplo Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon prezentuje nowe rozwiązanie Canon Prostream 1800
Canon zaprezentował nowe rozwiązanie – ProStream 1800 – rolową maszynę do druku atramentowego, będącą następcą – serii ProStream 1000. Dzięki zwiększeniu prędkości druku do 133m/min i utrzymaniu najwyższej w klasie jakości druku, nowy ProStream staje się idealnym rozwiązaniem dla drukarni komercyjnych wymagających najwyższej produktywności.
Sztanca rotacyjna PFI UD-300 w drukarni Argonex z Bydgoszczy – kolejna inwestycja z Duplo Polska
Sztanca rotacyjna PFI UD-300 z oferty Duplo Polska wzbogaciła jakiś czas temu park maszynowy drukarni Argonex  z Bydgoszczy (www.polishdruk.pl), wzmacniając tym samym moce produkcyjne tego zakładu w zakresie cięcia i przygotowywania różnych produktów poligraficznych, w tym o wymyślnych kształtach. Zakup urządzenia umożliwił firmie zaoferowanie klientom jeszcze...
Kompleksowe wdrożenie rozwiązań prepress firmy Agfa w Drukarni Leyko Sp. z o.o.
W ostatnim czasie Drukarnia Leyko Sp. z o.o. z Krakowa, działająca na rynku usług poligraficznych od ponad 40 lat, wdrożyła kompleksowe rozwiązanie CtP firmy Agfa. Dostarczona w marcu br. konfiguracja uwzględnia: pełnoformatową naświetlarkę Avalon N8-30 S, wywoływarkę Elantrix 125DX, stacker Elantrix 125SX oraz automatyczny podajnik do płyt. Całością steruje system workflow...
„Wszystko co pokazalibyśmy na targach drupa” – Agfa dla offsetu
Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas dedykowanych sesji jej przedstawiciele zaprezentowali ofertę belgijskiego producenta uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Każda z nich kończyła się pytaniami ze strony klientów biorących...
15 lat współpracy Totem.com.pl i Konica Minolta
Dla drukarni dziełowej Totem.com.pl rok 2020 jest wyjątkowy. Firma obchodzi w nim dwa jubileusze: 25-lecia istnienia oraz 15-lecia obecności na rynku cyfrowej produkcji dziełowej. Jak podkreśla Michał Rejnowski – prezes zarządu Totem.com.pl, od początku jej działalności związanej z drukiem cyfrowym Konica Minolta odgrywa tu strategiczną rolę w zakresie dostarczania innowacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764