logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dni Otwarte w firmie Duplo Polska

  PR 15.10.2007, przeczytano 610 razy

Pod hasłem „Dokończ to, co zacząłeś” odbywać się będą w dniach 9-11 października w Katowicach i 16-18 w Warszawie kolejne już Dni Otwarte firmy Duplo Polska. Pierwsza z imprez zorganizowana będzie przy współudziale firmy Tadan – dystrybutora na Polskę południową urządzeń Duplo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dni-otwarte-w-firmie-duplo-polska,6214,artykul.html

Podczas obu imprez zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania firmy Duplo International – producenta i dostawcy urządzeń do drukowania i obróbki końcowej.

Podczas Dni Otwartych chcemy zaprezentować pełne możliwości urządzeń, które znajdują się w naszej ofercie – mówi Gabriela Swat, Marketing Manager w firmie Duplo Polska – kładąc szczególny nacisk na najnowsze rozwiązania, w tym na oklejarkę produkcyjną DuBinder DPB-500 i urządzenie do cięcia i bigowania Docucutter DC-615 PRO. Oba urządzenia to unikalne, innowacyjne i wielofunkcyjne systemy, które gwarantują wysoką jakość i wydajność.

Pierwsze z nich - DuBinder DPB-500 – to prosty w użytkowaniu, jednozaciskowy system zapewniający wysokiej jakości, trwałe oprawianie książek, katalogów, instrukcji obsługi oraz periodyków. Oklejarka może obsługiwać zarówno druki wykonywane w maszynach offsetowych, jak i cyfrowych. Model ten zapewnia zaawansowaną automatyzację redukującą koszty i czas związany z ustawieniami parametrów pracy, co sprawia, że sprawdza się on szczególnie przy obsłudze niskich nakładów. Można go zaprogramować tak, aby przystosowywał się do szeregu parametrów pracy takich jak: grubość książki, klejenie boczne i złamywanie, prowadnice okładki oraz pozycja prasy. Jest urządzeniem gwarantującym ekonomiczną i efektywną obsługę krótkich serii. Zapewnia prędkość pracy na poziomie oprawy 525 książek na godzinę zarówno przy małych, jak i większych nakładach. Ustawienie oraz dostęp do informacji odbywa się tu przez czytelny ekran dotykowy, a przygotowanie urządzenia do wykonania zapisanego w pamięci zadania trwa zaledwie 30 sekund. System charakteryzuje się precyzyjnym podawaniem okładki, dokładnym bigowaniem i klejeniem.

Docucutter DC-615 Pro - drugie z prezentowanych podczas Dni Otwartych urządzeń - to rozwiązanie dopasowane do wykańczania różnorodnych prac drukowanych cyfrowo takich jak: pocztówki, zaproszenia, ulotki, wizytówki, okładki, materiały promocyjne. Urządzenie tnie wzdłużnie, poprzecznie oraz biguje wydruki cyfrowe w jednym przebiegu i zapewnia ciągłość produkcji przy minimalnym wkładzie pracy ze strony operatora.

Dzięki swojej wielofunkcyjności DC-615 Pro pozwala zaoszczędzić użytkownikom nie tylko czas i pieniądze, ale również uniknąć błędów, jakie powstają kiedy kilka urządzeń pracuje nad wykonaniem jednego zadania. Docucutter DC-615 Pro znakomicie sobie radzi, jak podaje producent, z mankamentami jakie towarzyszą drukowi cyfrowemu. Separujące noże powietrzne zainstalowane w podajniku eliminują problemy z nagromadzonymi ładunkami elektrostatycznymi. Arkusze podawane są pojedynczo od góry stosu, dzięki czemu wyeliminowany został problem zarysowań i ścierania się druku. Wszystkie ustawienia maszyny mogą być regulowane automatycznie. Począwszy od ustawień noży tnących, belek bigujących aż do głębokości bigowania. Docucutter DC-615 Pro zapamiętuje 80 różnych zadań, które są rozpoznawane dzięki technologii kodów kreskowych.

Mamy nadzieję zainteresować rynek naszymi nowymi rozwiązaniami – mówi Gabriela Swat - które mogą przynieść szereg korzyści zakładom poligraficznym. Poza tym charakter spotkań, zarówno tych odbywających się w Katowicach, jak i w Warszawie, umożliwi zapoznanie się również z innymi produktami znajdującymi się w naszej ofercie, jak też pozwoli na bezpośredni kontakt z pracownikami Duplo Polska oraz naszego przedstawiciela – firmy Tadan.

Prezentacje odbywać się będą: w Katowicach na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich, w Sali Afrykańskiej przy ulicy Bytkowskiej 1B, i w Warszawie w siedzibie firmy Duplo Polska przy ul. Łowieckiej 19/U2 w godzinach od 9 do 17.

Źródło: Duplo Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon prezentuje nowe rozwiązanie Canon Prostream 1800
Canon zaprezentował nowe rozwiązanie – ProStream 1800 – rolową maszynę do druku atramentowego, będącą następcą – serii ProStream 1000. Dzięki zwiększeniu prędkości druku do 133m/min i utrzymaniu najwyższej w klasie jakości druku, nowy ProStream staje się idealnym rozwiązaniem dla drukarni komercyjnych wymagających najwyższej produktywności.
Sztanca rotacyjna PFI UD-300 w drukarni Argonex z Bydgoszczy – kolejna inwestycja z Duplo Polska
Sztanca rotacyjna PFI UD-300 z oferty Duplo Polska wzbogaciła jakiś czas temu park maszynowy drukarni Argonex  z Bydgoszczy (www.polishdruk.pl), wzmacniając tym samym moce produkcyjne tego zakładu w zakresie cięcia i przygotowywania różnych produktów poligraficznych, w tym o wymyślnych kształtach. Zakup urządzenia umożliwił firmie zaoferowanie klientom jeszcze...
Kompleksowe wdrożenie rozwiązań prepress firmy Agfa w Drukarni Leyko Sp. z o.o.
W ostatnim czasie Drukarnia Leyko Sp. z o.o. z Krakowa, działająca na rynku usług poligraficznych od ponad 40 lat, wdrożyła kompleksowe rozwiązanie CtP firmy Agfa. Dostarczona w marcu br. konfiguracja uwzględnia: pełnoformatową naświetlarkę Avalon N8-30 S, wywoływarkę Elantrix 125DX, stacker Elantrix 125SX oraz automatyczny podajnik do płyt. Całością steruje system workflow...
„Wszystko co pokazalibyśmy na targach drupa” – Agfa dla offsetu
Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas dedykowanych sesji jej przedstawiciele zaprezentowali ofertę belgijskiego producenta uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Każda z nich kończyła się pytaniami ze strony klientów biorących...
15 lat współpracy Totem.com.pl i Konica Minolta
Dla drukarni dziełowej Totem.com.pl rok 2020 jest wyjątkowy. Firma obchodzi w nim dwa jubileusze: 25-lecia istnienia oraz 15-lecia obecności na rynku cyfrowej produkcji dziełowej. Jak podkreśla Michał Rejnowski – prezes zarządu Totem.com.pl, od początku jej działalności związanej z drukiem cyfrowym Konica Minolta odgrywa tu strategiczną rolę w zakresie dostarczania innowacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764