logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dni Otwarte w LFP Industrial Solutions

  PR 23.01.2023, przeczytano 286 razy
ilustracjastrzałka

Zaledwie kilka miesięcy po pierwszej edycji Dni Otwartych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, LFP Industrial Solutions zaprasza na kolejne wydarzenie w dniach 22 i 23 lutego. Podobnie jak poprzednia edycja, spotkanie odbędzie się w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Event, który potrwa przez dwa dni będzie niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dni-otwarte-w-lfp-industrial-solutions,398740,artykul.html

Z jakimi rozwiązaniami będziemy mogli zapoznać się w trakcie kolejnej edycji Open House? Jak wiadomo, LFP Industrial Solutions jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanej włoskiej marki Elitron, której rozwiązania cieszą się uznaniem całej europejskiej branży poligraficznej. Dlatego też najjaśniejszą gwiazdą tegorocznych Dni Otwartych będzie urządzenie, które zdecydowanie robi wrażenie na każdym operatorze, sprawdzając się w wielu dziedzinach poligrafii, obróbce opakowań czy też reklamie wizualnej. Mowa tu oczywiście o modelu Elitron Kombo SD+31.20, który w dalszym ciągu pozostaje bezkonkurencyjny jeśli chodzi o jakość cięcia, frezowania czy bigowania. To jednak nie wszystkie zalety tego wyjątkowego plotera. Niezrównana wydajność, szeroki wachlarz dostępnych narzędzi, możliwość pracy na wielu materiałach, a także wysoki poziom automatyzacji czynią z niego urządzenie idealne do wymagań współczesnych klientów.

Niezawodne technologie

Kolejną marką, której sprzęt zostanie zaprezentowany jest Vanguard, czyli firma którą określić można fenomenem światowej branży poligraficznej ostatnich lat. Po zdobyciu rodzimego rynku w Stanach Zjednoczonych, Vanguard z coraz większym sukcesem kontynuuje swoją ekspansję na wielu europejskich rynkach. Spora w tym zasługa wielokrotnie nagradzanego flagowca marki czyli urządzenia VK300D-HS, które oferuje wysoką jakość wydruków na wielu rodzajach podłoży. Jednym z jego atutów jest możliwość poszerzenia go o dodatkowe rzędy głowic drukującyh, dzięki czemu urządzenie można dostosować do wielkości drukarni i rozwijać je razem z nią. Model VK 300D-HS jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się realizacją szybkich, wysoce spersonalizowanych i zróżnicowanych zleceń.

Lutowe Dni Otwarte to nie tylko szansa na zapoznanie się z wyjątkowymi możliwościami wspomnianych urządzeń. Dodatkowo tym razem goście będą mogli skorzystać z prezentacji oprogramowań takich takich jak Durst Workflow, Smart Shop, Durst Analytics oraz Lift ERP, które wspierają procesy i służą automatyzacji produkcji. Warto dołączyć do spotkania i rozeznać się w najnowocześniejszej na rynku poligraficznym technologii oraz porozmawiać bezpośrednio z wykwalifikowanymi inżynierami serwisu. W trakcie dwudniowych dni otwartych będzie można także zapoznać się z potencjałem LFP Industrial Solutions - dotychczasowymi osiągnięciami, perspektywami na przyszłość, a przede wszystkim z tym jak firma wspiera swoich klientów.

Dla wszystkich odwiedzających Centrum Demonstracyjne w tych dniach, po raz kolejny organizator przygotował atrakcje oraz niespodzianki. Dla osób, które zdecydują się zainwestować w oferowane rozwiązania, przyznane zostaną specjalne rabaty na urządzenia marki Elitron oraz Vanguard. Aby dołączyć do spotkania i przetestować wyjątkowe rozwiązania należy dokonać rejestracji TUTAJ.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

OKI Europe nawiązuje współpracę z Kernow Coatings i Baker Materials
Firma OKI Europe Limited nawiązała strategiczną współpracę partnerską z firmami Kernow Coatings i Baker Materials w celu dalszego rozwoju i zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie specjalistycznych nośników do drukowania wytrzymałych etykiet do różnych zastosowań.
Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event
LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze
W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji...
Colordynamics inwestuje w dwa hybrydowe plotery drukujące Agfa Jeti H3300 UHS LED z myślą o bardziej wydajnej produkcji materiałów POP/POS
Północnoamerykańska drukarnia wielkoformatowa zwiększyła prędkość realizowanej produkcji o 250% dzięki niedawnej inwestycji w dwa wysokowydajne, hybrydowe plotery inkjetowe firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Jak zapewnia jej kierownictwo, za sprawą tej inwestycji firma chce pozyskać kolejne zlecenia z rynku POP/POS, oferując swoim obecnym i potencjalnym klientom z...
Stora Enso podpisuje umowę dotyczącą sprzedaży papierni Hylte i rezygnuje ze zbycia zakładów Anjala
Stora Enso poinformowała o podpisaniu umowy sprzedaży papierni Hylte (Szwecja) i wszystkich wchodzących w jej skład zasobów firmie Sweden Timber, działającej w branży drzewnej. Wartość transakcji opiewa na ok. 18 mln euro, a jej sfinalizowanie ma nastąpić w 1. półroczu br. Jeżeli chodzi o papiernię Anjala (Finlandia), kierownictwo koncernu podjęło decyzję o...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764