logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dni Otwarte z ploterami Mutoh i Artemis: dzień 1.

  PR 16.04.2015, przeczytano 784 razy

Podczas pierwszego dnia Atrium Open House, zapełniony ploterami Mutoh i Artemis demo-room dystrybutora przyciągnął profesjonalistów z całej Polski. Tak samo ma być w piątek – drugi dzień Open House, na który zapraszamy (signs.pl objął patronatem to wydarzenie).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dni-otwarte-z-ploterami-mutoh-i-artemis%3A-dzien-1.,24559,artykul.html

W salach demonstracyjnych można dziś było zapoznać się z kilkoma nowościami jak i popularnymi rozwiązaniami do druku wielkoformatowego. Plotery eko-solwentowe były reprezentowane przez urządzenia Mutoh ValueJet m.in.1638X (drukujący 100 m2/h). Plotery te drukowały atramentami na bazie żywic – Nano-Resin UMS. Na szczególną uwagę zasługuje premierowy ValueJet 1624 UV – rolowy ploter UV. Innym ciekawym systemem druku UV był ValueJet 426 UF drukujący na wszelkich przedmiotach (szkło, karton, gadżety, płyty, itd) o grubości do 7 cm i formacie A3+.

Segment rozwiązań ekonomicznych reprezentowany był przez urządzenia Artemis, m.in.: szerokoformatowy Artemis 3224 (druk 160 m2/h) i popularny model 1601. Swą premierę w Polsce zaliczył eko-solwentowy ploter 1621. Nie zabrakło rozwiązań wykańczających takich jak trymery, suszarki czy plotery laserowe do cięcia i grawerowania.

W piątek Dni Otwarte potrwają od godziny 10 do 16. Rejestracja jest bezpłatna. Szczegóły na stronie www.atrium.com.pl

Źródło: Atrium

Galeria: Dni Otwarte z ploterami Mutoh i Artemis – dzień 1.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na stadionach jest miejsce dla reprezentacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764