logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Do 17 lipca można zgłosić pracę w Oppo Creators Awards

  PR 12.07.2019, przeczytano 371 razy

Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/do-17-lipca-mozna-zglosic-prace-w-oppo-creators-awards,383236,artykul.html

OPPO nieustannie rozwija technologie fotograficzne w swoich smartfonach. Oczywiście najlepszy  aparat to ten który masz przy sobie, ale jeszcze lepiej jest, gdy jest on faktycznie doskonały. Wprowadzając do swoich urządzeń kolejne innowacje, takie jak tryb nocny czy 10-krotny zoom, OPPO pozwala każdemu, nawet rozpoczynającemu swoją przygodę z fotografią, w pełni uwolnić swoją kreatywność i wykonać wysokiej jakości, bogate w detale i żywe kolory zdjęcia. OPPO Creatros Award to zaś zachęta najlepsza z możliwych, by spróbować swoich sił i zdobyć bezcenne doświadczenie.

W konkursie może wziąć udział każdy – bez względu na to jakim smartfonem wykona zdjęcie. Dla najlepszych fotografów, oprócz nagród pieniężnych (o łącznej wartości 30 000 USD) i zaproszenia do programu mentorskiego OPPO, przygotowano także specjalne wyróżnienie – zwycięskie zdjęcia stworzą wystawę zaprezentowaną znakomitej publiczności w Szanghaju i w Amsterdamie. Dodatkowo wybrani przez jury twórcy otrzymają najnowsze smartfony OPPO Reno 10 x Zoom. Dzięki zastosowaniu w nich pionierskiego systemu, który składa się z trzech kamer, fani mobilnej fotografii mogą uchwycić na zdjęciach to, co z pozoru nieosiągalne, i co najważniejsze – w doskonałej jakości. OPPO Reno 10x zoom oferuje także dodatkowe wsparcie dzięki trybom ultra night 2.0 czy artystycznego portretu. Całość jest wspierana przez algorytmy AI.

ilustracjastrzałka

W ramach konkursu OPPO Creators Awards 2019 można zgłaszać prace w 5 różnych kategoriach. Twoja kreatywność to najszersza grupa. Tutaj uczestnicy  mogą popuścić wodze fantazji i uwiecznić na swoich zdjęciach dosłownie wszystko - „no rules”. Kolejna kategoria to Twoja Noc, czyli zdjęcia wykonane po zmroku. Twoi Ludzie to część przeznaczona na portrety – znanych lub nieznanych twarzy. Twój Świat to kategoria dla ciekawych świata, lubiących podróżować ludzi. Inspiracją mogą być tu zarówno miasta, ich mieszkańcy, jak i natura oraz krajobrazy. Twoja Perspektywa to kategoria, która ma pokazać inny, oryginalny, kreatywny punkt widzenia świata przez twórcę.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez wykwalifikowane jury, w którego skład wchodzą reprezentanci agencji fotograficznej Magnum Paolo Pellegrin i Lua Ribeira, dyrektor kreatywny OPPO Fan Xiaoyu, lider rozwoju fotografii OPPO Han Jiang, współzałożycielka Reminders Photography Stronghold Yumi Goto, fotograf i założyciel AStudio Alexvi Li, szef redakcji i redaktor naczelny T magazine China  Xuan Feng oraz grafik w redakcji Washington Post Oliver C. Laurent.

Zwycięzcy zostaną przedstawieni 31 lipca, wraz z najlepszymi pracami, które zostaną udostępnione w galerii prac na stronie See Beyond. Tam też jeszcze do środy można zgłaszać swoje prace.

Źródło: OPPO

www.oppo.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy.
Firma Google ogłosiła nominacje do nagród Google Premier Partner Awards 2019 w sześciu kategoriach. Bluerank ma szansę na tytuł najlepszego partnera w kategorii DISPLAY za kampanię dla Jean Louis David oraz w kategorii VIDEO – za projekt dla Rainbow. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 października podczas gali w Dublinie.
Tofu Studio ponownie z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design i po raz drugi otrzymało tę prestiżową nagrodę. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy przygotowany na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku.
Konkurs na mural w Piasecznie
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do udziału konkursie na projekt muralu. Do wygrania jest 10 tys. zł.
Złote Spinacze 2019. Kategorie konkursowe
Złote Spinacze to konkurs o otwartym charakterze. Kierowany jest do podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce: agencji PR, działów PR i komunikacji, firm i instytucji, organów samorządowych i organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja jest siedemnastą w historii konkursu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764