logo
WIADOMOŚCI

Dobry Design 2019: Konkurs na produkty wyposażenia wnętrz

   27.07.2018, przeczytano 522 razy
ilustracja

Studio projektowe Archiconnect.pl i wydawca magazynu Dobrze Mieszkaj zapraszają producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz zapraszamy do udziału w ósmej edycji konkursu "DOBRY DESIGN 2019". To projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Oceniać je będą architekci i projektanci, dając swoją rekomendacje wszystkim urządzającym własne mieszkanie lub dom.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dobry-design-2019%3A-konkurs-na-produkty-wyposazenia-wnetrz,37395,artykul.html

Jurorzy to 150 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski. W konkursie mogą wziąć udział producenci i dystrybutorzy produktów z zakresu
wyposażenia i wystroju wnętrz.

Kategorie konkursowe

 1. Przestrzeń pokoju dziennego
 2. Przestrzeń sypialni i garderoby
 3. Przestrzeń kuchni
 4. Przestrzeń łazienki
 5. Przestrzeń dziecka
 6. Podłogi i ściany
 7. Drzwi i okna
 8. Otoczenie domu
 9. Nowoczesne technologie
 10. AGD
 11. Wnętrza i obiekty publiczne
 12. Software i hardware dla architekta

Zgłoszenia

Biuro Konkursu Dobry Design 2018, ul. Cieszyńska 3A, 15-425 Białystok,
dobrydesign(at)publikator.com.pl, kom. 609 792 074
Termin przyjmowania zgoszeń: 20 września 2018 roku

Ogłoszenie wyników i wręczenie tytułów nastąpi podczas Forum Dobrego Designu, które odbędzie się w dniu 6.12.2018 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Źródło: Dobrze Mieszkaj

www.dobrzemieszkaj.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Ostatnie nominacje w SAR Effie Awards 2018
5 października Jury przyznało nominacje w kategorii Marketing & Business Solutions w konkursie Effie Awards. W tej kategorii zostało zgłoszonych 14 rozwiązań marketingowych.
Klif nagrodzony w konkursie PRCH Retail Awards 2018
Dwa wyróżnienia dla Klifów zostały przyznane podczas tegorocznej Gali PRCH. Pierwsze za Kampanię Public Relations Centrum Handlowego Roku dla Domu Mody Klif, drugie za Magazyn Centrum Handlowego Roku dla Domu Mody i Galerii Klif.
Konto Jakże Osobiste Alior Banku ze złotem w konkursie EFMA
W organizowanym przez stowarzyszenie EFMA konkursie Distribution & Marketing Innovation Awards co roku wyłaniane są najbardziej innowacyjne usługi finansowe na świecie. W tegorocznej edycji plebiscytu Alior Bank zdobył złoto w kategorii “Offering Innovation” za Konto Jakże Osobiste.
Kampania Gong zdobywa nagrodę Employer Branding Stars
„Get out of the box”, kampania wizerunkowa przygotowana przez agencję kreatywną Gong dla firmy Accenture, zdobyła nagrodę główną w kategorii Najlepsze wydarzenia i akcje rekrutacyjne offline w jednym z najważniejszych polskich konkursów employer brandingowych - Employer Branding Stars.
Cushman & Wakefield nagrodzony za projekty zrealizowane dla Złotych Tarasów
Wśród finalistów tegorocznej edycji konkursu PRCH Retail Awards znalazły się aż trzy projekty zrealizowane przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield dla Centrum Handlowego Złote Tarasy w Warszawie. Realizacje zostały wyróżnione spośród ponad 100 zgłoszonych projektów.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone