logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Docufield oferuje drukarkę Neopost AS-970C z technologią Memjet

  PR 29.04.2013, przeczytano 2080 razy
ilustracjastrzałka

Firma Docufield, wyłączny dystrybutor rozwiązań Neopost na polskim rynku, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży wielofunkcyjnej, kolorowej drukarki Neopost AS-970C. Urządzenie to umożliwia personalizowane zadrukowywanie różnego rodzaju podłoży z prędkością do 60 str. A4/min. i rozdzielczością 1600 x 1600 dpi. Drukarka bazuje na technologii inkjetowej - stworzonej przez amerykańską firmę Memjet - charakteryzującej się wysoką wydajnością i jakością reprodukcji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/docufield-oferuje-drukarke-neopost-as-970c-z-technologia-memjet,18588,artykul.html

Zdaniem producenta rozwiązanie to wypełnia lukę rynkową między typowymi, biurkowymi drukarkami atramentowymi a zaawansowanymi inkjetowymi systemami produkcyjnymi. Wysoka jakość drukowanej grafiki, szerokie spektrum podłoży, a przede wszystkim bardzo niski koszt jednostkowego wydruku czynią z nowej drukarki Neopost atrakcyjną alternatywę dla dotychczas dostępnych na rynku rozwiązań w tej klasie produktów.

Urządzenie Neopost AS-970C obsługuje dokumenty w formatach od 76 x 107 mm do 241 x 431 mm, przy czym maksymalne pole zadruku wynosi 215 x 431 mm. Można w nim zadrukowywać zarówno różnego typu koperty (DL, C5, C4 i inne), jak też pocztówki, papiery firmowe, etykiety samoprzylepne czy błyszczące papiery fotograficzne. Podajnik urządzenia mieści 500 kopert o grubości 0,5 mm. Urządzenie charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji i małym zużyciem energii, będąc – jak zapewnia dostawca – idealnym rozwiązaniem przy konieczności zadrukowania w krótkim czasie bardzo dużych ilości kopert i innych produktów. Do drukarki opcjonalnie może zostać dołączony transporter taśmowy, który gwarantuje całkowite wyschnięcie zadrukowanych produktów przed przekazaniem ich do stackera.

Zastosowana w urządzeniu technologia Memjet wyznacza zupełnie nowe standardy w obszarze druku inkjetowego. Głowice, w jakie wyposażone jest to urządzenie, drukują na całej szerokości arkusza formatu A4, oferując bardzo wysoką, niemal fotograficzną jakość i rozdzielczość rzędu 1600 dpi. W efekcie uzyskuje się czytelne, trwałe wydruki o soczystych, żywych kolorach, wykonane z bardzo dużą prędkością, wynoszącą 3600 str. A4/h i po kosztach dużo niższych w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Najwyższa jakość jest tu gwarantowana niezależnie od zastosowanego podłoża” – mówi Michał Okurowski, dyrektor ds. rozwoju w firmie Docufield.

Wszechstronność drukarki Neopost AS-970C sprawia, że jest ona atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno dla firm usługowych, np. produkujących różnego rodzaju koperty z nadrukiem (także personalizowanym), jak też przedsiębiorstw, w których przetwarzana jest duża ilość korespondencji firmowej. W gronie potencjalnych użytkowników tego rozwiązania są: drukarnie (akcydensowe, etykietowe), duże punkty świadczące usługi poligraficzne i kserograficzne, firmy outsourcingowe (choćby świadczące usługi z zakresu direct mailing czy wysyłkę korespondencji masowej), działy marketingu dużych przedsiębiorstw z różnych branż, np. komputerowej czy turystycznej. Firma Docufield dostarczyła już pierwsze urządzenia Neopost AS-970C do klientów z Polski. Są to instalacje pilotażowe w firmach usługowych dla zadruku arkuszy na papierach powlekanych w formacie A4, a także w firmach specjalizujących się w produkcji kopert z nadrukiem.

Docufield, jako polski przedstawiciel Neopost, oferuje nie tylko wsparcie na etapie dostawy i wdrożenia, ale też kompleksową obsługę posprzedażową. „Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis i fachowe doradztwo, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje nowa, rewolucyjna naszym zdaniem drukarka Neopost AS-970C” – podsumowuje Michał Okurowski.

Źródło: Docufield

www.docufield.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarki 3D z nową sternik: Magdalena Jagiełło na czele Zmorph
Magdalena Jagiełło objęła funkcję prezeski zarządu w polskiej firmie zajmującej się tworzeniem nowoczesnych drukarek 3D. Jej głównym zadaniem będzie realizacja strategii spółki w obszarze druku przestrzennego wykorzystywanego przez przemysł i klientów profesjonalnych. Obecnie Zmorph sprzedaje swoje urządzenia klientom w 120 krajach.
Firmy pracujące dla targów pozostają znowu bez rządowego wsparcia. Rozporządzenie, jakie ukazało się w ostatni piątek lutego, ponownie je pomija, mimo że poszerza listę kategorii PKD zakwalifikowanych do otrzymania pomocy branż. Nieliczne, które tak jak organizatorzy targów, znalazły się na liście wsparcia, mają jednak ogromną trudność z wykazaniem strat....
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie każdego roku budzą zainteresowanie tysięcy czytelników z całego kraju. Targi KRAKDENT sprawiają, że Kraków przez trzy dni jest najważniejszym miejscem spotkań branży stomatologicznej. Targi ENOEXPO pobudzają kubki smakowe znawców wina z najdalszych zakątków świata. Kto stoi za jednymi z największych wydarzeń...
Reklama zewnętrzna w Polsce 2020
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w 2020 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Media).
SM Mlekpol partnerem programu Doradca Smaku
Po raz kolejny Robert Sowa w popularnym programie kulinarnym „Doradca Smaku” sięgnie po znane produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol. W najnowszej, wiosennej edycji w wybranych przepisach lokowane będą wyroby marek Łaciate, Mazurski Smak oraz Maślanka Mrągowska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764