logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dominika Długosz prowadzącą Onet Rano

  PR 19.03.2024, przeczytano 426 razy
ilustracja

Dominika Długosz przejmie stery Onet Rano już w czwartek, 14 marca. W pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu prowadzą: Odeta Moro, Tomasz Sekielski, Bartosz Węglarczyk, Marcin Zawada i Łukasz Kadziewicz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dominika-dlugosz-prowadzaca-onet-rano-,403520,artykul.html

- Program Onet Rano jest wyjątkowy dzięki wyjątkowym osobowościom dziennikarskim, które go na co dzień tworzą. Dominika Długosz to świetna dziennikarka i publicystka, z ogromnym doświadczeniem, niesamowitą energią i dynamiką. Jestem przekonana, że znakomicie sprawdzi się w formule Onet Rano, bardzo się cieszę, że dołącza do naszego zespołu – mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Onet Rano to ten jedyny element, którego mi brakowało w moim zawodowym życiu. Bardzo cenię sobie pisanie analiz politycznych w Newsweeku i patrzenie na polską politykę w pewnym oderwaniu od bieżących wydarzeń, ale wciąż drzemie we mnie newsowy dziennikarz, który chce koniecznie rozmawiać o tym, co tu i teraz. Onet Rano to doskonała okazja, żeby zacząć dzień energetycznie. A nic nie daje większej energii niż polityczne starcie o poranku. To także powrót do moich telewizyjnych korzeni w nowym, odświeżonym stylu, z nieustającym zapałem. Dlatego też nie zastanawiałam się wiele i postawiłam wykorzystać tę szansę – mówi Dominika Długosz .

Dominika Długosz pracę jako dziennikarka zaczęła tuż po studiach w USA w 1996. Zaczynała w TVP jako reporterka Wiadomości. Relacjonowała najważniejsze wydarzenia, takie jak wizyty papieża, powódź w 1997 roku oraz wszystkie kampanie wyborcze od 1997 roku. W 2006 roku przeszła do Polsatu, gdzie była prowadzącą, reporterką i wydawczynią programów informacyjnych i publicystycznych. Od 2019 roku jest dziennikarką Newsweeka.

Onet Rano to najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie, projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem oraz wyjazdowe programy z różnych miast Polski i zagranicy.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie Wiśniowski
Od 1 kwietnia stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
Ewelina Puławska dyrektor zarządzającą Good One PR
W maju br. Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska objęła rolę Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Jan Rybicki na stałe dołącza do redakcji Weekend.Gazeta.pl
Jan Rybicki, zwycięzca pierwszej edycji konkursu „Polska Stories”, na stałe dołącza do zespołu serwisu Weekend.Gazeta.pl. Wcześniej, w ramach projektu dedykowanego młodym reporterom i reporterkom, brał udział w warsztatach prowadzonych przez Olgę Gitkiewicz oraz opublikował swój finałowy reportaż na łamach Weekend.Gazeta.pl. Po zakończeniu konkursu współpracował z...
Zmiany kadrowe i awanse w Agencji DDOB
W ramach dążenia do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich usług, Agencja DDOB wprowadziła kilka kluczowych zmian kadrowych. Nowe osoby i awanse mają na celu wzmocnienie struktur firmy oraz zapewnienie dalszego jej dynamicznego rozwoju.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764