logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dominika Majcher w dziale Client Service agencji OS3

  PR 02.11.2018, przeczytano 261 razy

Dominika Majcher awansowała na stanowisko Account Supervisor w dziale Client Service, agencji oS3. To kolejny krok w długofalowej strategii rozwoju firmy, która pozwoli na bardziej kompleksowe i interdyscyplinarne podejście do projektów i obsługi klienta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dominika-majcher-w-dziale-client-service-agencji-os3,379986,artykul.html

Awans Dominiki, a tym samym nowa organizacja działu pracy wynika z intensywnego rozwoju Agencji. Zauważyliśmy, że istnieje potrzeba reorganizacji i nowego podziału pracy, który nie tylko usprawni działanie Client Service, ale również umożliwi wykorzystanie potencjału każdego członka zespołu – mówi Monika Sokołowska, Client Service Director: – Dominika to doświadczona specjalistka z doskonałymi umiejętnościami zarządzania, nawet bardzo złożonymi projektami. Jestem przekonana, że poradzi sobie w nowej roli i zadaniach, otrzymując dodatkowo wsparcie merytoryczne od Marty Beresińskiej, Account Director w oS3.

Dominika Majcher, jako Account Supervisor będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie budżetem Klienta, samodzielne prowadzenie wybranych klientów oraz nadzór pracy zespołu projektowego. Wśród Klientów, którymi opiekuję się Dominika znaleźli się m.in. Przewozy Regionalne (POLREGIO), Philips Lighting B2B, Takeda (marki Amol i Febrisan).

Dominka posiada bogate doświadczenie zawodowe. W latach 2014-2017 pracowała w Saatchi & Saatchi IS, gdzie w ciągu trzech lat przeszła od stanowiska International Junior Account Executive do International Account Managera. Odpowiadała za obsługę regionalnego zespołu Procter & Gamble  oraz za projekty w obszarze digitalu i ecommerce’u m.in. dla takich marek, jak Olay, Old Spice, Pampers, Oral-B czy Blend-a-Med.

Jako główny menadżer obsługujący Old Spice’a odpowiadała za komunikację marki w digitalu w całym regionie EMEA. Brała także udział w projektach konkursowych agencji, m.in. koordynowała prace przy aplikacji Baby Browser, nagrodzonej złotem w kategoriach Design, Content i UX, a także srebrem w kategoriach Usługi i Aplikacje na festiwalu Innovation 2017.

W latach wcześniejszych pracowała m.in. w Saatchi & Saatchi we Frankfurcie nad Menem oraz w agencji SEO FFM Crossmedia (również we Frankfurcie). Do agencji oS3 Dominika dołączyła w kwietniu 2017, gdzie przez ostatnie 1,5 roku jako Senior Account Manager odpowiadała za obsługę m.in. CCC, LOTTE Wedel, STOCK Polska, Przewozy Regionalne (POLREGIO) czy Philips Lighting B2B.

Źródło: oS3

os3.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Epson prezentuje nowe, kompaktowe modele drukarek Ecotank w kolorze białym
Do nagradzanej serii drukarek EcoTank firmy Epson dołączają nowe, stylowe modele, charakteryzujące się kompaktowymi wymiarami (L3160, L3156) i białą kolorystyką (L3156). Idealnie pasują one do nowoczesnych wnętrz.
Wacom Cintiq 22 – tablet piórkowy dla kreatywnych
Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Żywe kolory, wyraźny obraz dzięki rozdzielczości HD i ergonomiczna konstrukcja w połączeniu z doskonałym, wyjątkowo czułym piórkiem Pro Pen 2 - wszystko to sprawia, że Cintiq 22 to idealny produkt dla ilustratorów, projektantów gier i stron internetowych, rysowników, jak również twórców komiksów i...
Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival
Wyjątkowa muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje – oto, co od lat przyciąga markę Lech na Pol’and’Rock Festival. W 2019 roku również nie zabraknie jej w Kostrzynie nad Odrą, gdzie w specjalnie przygotowanej strefie czekać będzie dawka orzeźwienia i atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów.
Akademia Nikona celebruje 10-lecie działalności, angażując do współpracy znanych fotografów, influencerów, a także uczestników swoich szkoleń. W jubileuszowej kampanii online pokazuje, że ostatnia dekada zmieniła w fotografii niemal wszystko.
Daniel Szczęk nowym dyrektorem kreatywnym agencji Eskadra
Eskadra – jedna z agencji reklamowych w Polsce – z nowym dyrektorem kreatywnym. Stanowisko to objął Daniel Szczęk.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764