logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Domiporta.pl z nową kampanią reklamową

  PR 13.01.2020, przeczytano 344 razy
ilustracjastrzałka

Wraz z początkiem stycznia br. rozpoczęła się kampania reklamowa Domiporta.pl – jednego z największych serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości, należącego do Grupy Agora. Działania promocyjne pod hasłem „Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom” obejmują internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/domiporta.pl-z-nowa-kampania-reklamowa,385312,artykul.html

Nośniki reklamy zewnętrznej z hasłem „Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom” od początku stycznia br. są widoczne na ulicach Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta. Od 7 stycznia br. kampania Domiporta.pl jest również obecna w internecie – obejmuje działania zasięgowe, remarketingowe i performance’owe w serwisach internetowych, mailingach, wyszukiwarkach oraz w mediach społecznościowych.

Nowa kampania reklamowa platformy Domiporta.pl ma na celu zwiększenie rozpoznawalności serwisu i wzmocnienie jego pozycji wśród portali ogłoszeniowych branży nieruchomości. Za koncepcję kreacji odpowiada zespół marketingu Domiporta.pl, a za zakup mediów do internetowej części kampanii – Value Media. Kampania potrwa przez cały rok.

Domiporta.pl, jeden z największych serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości, ma za sobą bardzo udany rok. W 4. kwartale 2019 r. liczba użytkowników serwisu wyraźnie przekroczyła 800 tys., rosnąc rok do roku w tempie dwucyfrowym*. W listopadzie br. liczba unikalnych użytkowników serwisu wyniosła prawie 820 tys., czyli wzrosła o 16% rok do roku.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

Dodatkowe informacje:

* Dane: badanie Gemius/PBI, listopad 2019 r.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Multisport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych
Swoje home-made hantle… możesz już wypić. W ramach kampanii edukacyjno-wizerunkowej marka MultiSport przypomina, że jej użytkownicy mogą już odłożyć domowe sprzęty, z którymi ćwiczyli w okresie izolacji, i powrócić do treningów w obiektach sportowych. Kampania zachęca również do udziału w wakacyjnej grywalizacji, premiującej aktywność...
Natalia Kowalska awansuje na stanowisko Strategy Managera w Lightscape
Z początkiem lipca Natalia Kowalska objęła w Lightscape nowoutworzone stanowisko Strategy Managera. W ramach tej roli będzie odpowiadać za wdrażanie nowych projektów agencji, a także koordynację i optymalizację działań prowadzonych dla dotychczasowych klientów firmy.
Henkel Beauty Care postawił na agencję Altavia, zapraszając ją do współpracy przy wprowadzeniu na rynek nowej linii kosmetyków do włosów – intensywnie regenerujących masek Gliss 4w1 Protein+. Kampania launchowa toczy się zarówno w sklepach w całym kraju, jak i w mediach tradycyjnych oraz w internecie.
Bank Pekao w nowej kampanii zachęca rodziców do edukacji finansowej dzieci
Bank Pekao ruszył z promocją pakietu PeoPay KIDS – nowoczesnego rozwiązania finansowego, ułatwiającego wprowadzenie dziecka w świat finansów. W nowej, szeroko zasięgowej kampanii bank przekonuje rodziców, że warto od małego uczyć pociechy świadomego gospodarowania pieniędzmi i oszczędzania.
Advanced Communication & Research Group z ofertą dla start-upów
- Aby wspomóc przedsiębiorców, którzy uruchamiają firmy lub startują z nowymi projektami, przygotowaliśmy specjalną, dedykowaną im ofertę – mówi Robert Borowicz, Partner w firmie Advanced Communication & Research Group. - Na rynku, aby przedsięwzięcie odniosło skutek, musi przede wszystkim zostać zauważone przez potencjalnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764