logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dorota Gryglak w Agencji Reklamowej AnTolos

   05.10.2011, przeczytano 3865 razy
ilustracjastrzałka
Dorota Gryglak

Dorota Gryglak dołączyła - na stanowisko specjalisty ds. reklamy i Public Relations - do agencji reklamowej AnTolos z Bielska Białej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dorota-gryglak-w-agencji-reklamowej-antolos,13657,artykul.html

Dorota Gryglak zajmuje się reklamą i public relations od 2010 roku, kiedy to rozpoczynała jako praktykant w kilku agencjach, pracowała dla MKI Digital Agency czy MediaArt z Łazów. Zajmowała się głównie WOMM, e-PR i Social Media. Pracowała dla takich marek, jak Unimil, Stock, X-Lander, czy Uniwersytet Jagielloński, współtworzyła też od podstaw portal modowy modzio.pl.

W Advertising Agency AnTolos Dorota Gryglak będzie zajmowała się kampaniami reklamowymi m. in. nowo powstającego, autoryzowanego salonu Ducati w Bielsku Białej.

Źródło: AnTolos

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marka Haribo zaprasza do udziału w konkursie „Design by Haribo”
Marka HARIBO przygotowała dla swoich wielbicieli niezwykły konkurs z unikalną kolekcją design by HARIBO! Do wygrania jest specjalnie na tę okazję zaprojektowana, niezwykle atrakcyjna kolekcja ubrań i akcesoriów HARIBO oraz nagroda główna – laptop z wyjątkowym etui.
Aleksandra Siewierska awansowała na stanowisko Head of Client’s Operations w agencji K2 Create
Aleksandra Siwierska awansowała w ramach struktury K2 Create na stanowisko Head of Client’s Operations, a do zakresu jej nowych obowiązków należy zarządzanie 10-osobowym zespołem dedykowanym do działań dla platformy Netflix w obszarze komunikacji marki w mediach społecznościowych (obsługa klienta, zarządzanie projektami, strategia, kreacja). Aleksandra Siewierska...
Merservice zadba o widoczność farb i produktów Śnieżka w sieciach PSB i Bricomarche
Spółka MerService, specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, świadczy usługi merchandisigowe produktów opatrzonych znakiem towarowym Śnieżka Trade of Colours w wybranych punktach sprzedaży.
Praca managera influencera: IMOK Future of Skills #4
Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 -Influencer marketing - trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać?
Należące do grupy marketingowej Good One agencje Good One PR, Social Lama oraz SeoFly poprowadzą kompleksową obsługę komunikacyjną platformy Getaway, pełniącej funkcję inteligentnego kreatora podróży “szytych na miarę”. Zakres współpracy obejmuje PR korporacyjny i produktowy, działania w mediach społecznościowych, a także realizację kampanii SEO i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764