logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dorota Przybyłek i Marcin Rzeźnik awansują w strukturach Amplifi

  PR 04.07.2023, przeczytano 638 razy
ilustracja

W Amplifi (dentsu Polska) mają miejsce dwa kluczowe awanse. Dorota Przybyłek objęła stanowisko Head of Products, z kolei Marcin Rzeźnik awansował na Head of Multiscreen Investments. Dorota w nowej roli odpowiada za rozwój portfolio produktów własnych dentsu z palety Infinity+ oraz Inventory Media oraz za rozwój oferty green mediowej we współpracy z partnerami mediowymi. Do obowiązków Marcina należy prowadzenie negocjacji z zakresu Multiscreen (TV, VoD) dla klientów z portfolio całego dentsu oraz zarządzanie zespołem w składzie Bartłomiej Marczak i Maciej Kutera (obaj na stanowiskach – Multiscreen Investment Manager).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dorota-przybylek-i-marcin-rzeznik-awansuja-w-strukturach-amplifi,400663,artykul.html

- Awans Doroty i Marcina jest potwierdzeniem dążenia do zapewnienia najwyższej jakości obsługi dla naszych klientów. Ich zdolności i determinacja w pracy nie tylko podkreślają ich profesjonalizm, ale również umożliwią nam skuteczne realizowanie celów biznesowych agencji i jednocześnie osiągać większą satysfakcję klientów, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych – komentuje Mariusz Kukwa, Head of Amplifi (dentsu Polska).

Dorota Przybyłek rynkiem mediów związana jest od 18 lat. Przed dołączeniem do dentsu Polska pracowała w eobuwie.pl SA, gdzie pełniła funkcję Head of ATL Media i odpowiadała zarówno za strategię i zakup mediów oraz produkcję materiałów reklamowych dla wszystkich rynków. Wcześniej przez wiele lat związana była z Publicis Media, pracując na stanowisku Senior Non TV Trading Managera w dziale negocjacji, obsługując takie firmy jak: T-Mobile, Samsung, Kraft Foods, Coca Cola, L’Oreal, Żywiec, Fiat, Kompania Piwowarska, Maspex, Santander, Estee Lauder.

Marcin Rzeźnik swoja karierę w świecie mediów rozpoczynał od praktyk w Optimum Media OMD w czerwcu 2006 roku. W OMD pracował prawie 4 lata, obsługiwał klientów w obszarze telewizji oraz szkolił swoich młodszych kolegów z firmy. Szeregi Optimum Media opuścił jako Senior Media Planner i udał się na krótką przygodę do Mediacomu, gdzie przez 8 miesięcy sprawdzał się w roli TV Buying Managera. Pod koniec 2010 roku, trafił w szeregi pracowników Zenith Optimedia, gdzie jako Buying Manager opiekował się telewizyjnymi kampaniami części klientów agencji. Przez niemal 6 lat podnosił swoje kwalifikacje w planowaniu i kupowaniu kampanii telewizyjnych oraz w zarządzaniu budżetami zorientowanym na realizacje celów agencji. Od września 2016, Rześnik rozpoczął współpracę z dentsu Polska, gdzie na stanowisku Multiscreen Investment Managera, wspólnie z pozostałymi członkami Amplifi, negocjuje warunki zakupowe dla klientów grupy, zarządza budżetami telewizyjnymi oraz wspiera zespoły planerskie i zakupowe w ich codziennej pracy.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso: otwarcie budynku z materiałów bazujących na drewnie
Wisdome Stockholm to nowa przestrzeń dla doświadczeń naukowych, usytuowana na dziedzińcu Narodowego Muzeum Nauki i Technologii w Sztokholmie. Budynek, w którym się znajduje zaprojektowano z myślą o zastosowaniu tu konstrukcji drewnianych m.in. do wykonania pomieszczeń w kształcie łuku, o powierzchni 1325 m2. Stora Enso była głównym partnerem i dostawcą...
Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764