logo
O NAS
Polska reklama i poligrafiaO NAS

Przewodnik Dostawcy po Signs.pl

Na tej stronie zebraliśmy informacje o narzędziach marketingowych przygotowanych dla dostawców działających na rzecz branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej.

Bądź tam gdzie są klienci!

Misją Signs.pl jest wspieranie rozwolu polskiego rynku reklamy wizualnej. Współpraca z dostawcami produktów i usług ma w wypełnianiu tej misji znaczenie szczególne. Ze środków pozwalających promować własną ofertę oraz dbać o wizerunek marki i dobre kontakty z odbiorcami korzystają w Signs.pl m.in.:
 • dostawcy sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych
 • drukarnie, usługi prepress i DTP, druk 3D
 • podwykonawcy, usługi w procesie kreacji, produkcji reklamowej, organizacji i prowadzenia kampanii oraz działań marketingowych
 • dostawcy systemów i sprzętu wystawienniczego, usługi wystawiennicze
 • dostawcy oznakowań oraz systemów informacji wizualnej i kierunkowej
 • dostawcy upominków reklamowych, usługi znakowania, nadruki na tekstyliach i gadżetach
 • dostawcy sprzętu i usługi w zakresie digital signage, oprawy imprez, event-marketingu
 • freelancerzy i specjaliści współpracujący z branżą reklamową – graficy, fotograficy, copywriterzy, specjaliści od prawa autorskiego itp.


Informacje o Signs.pl

Signs.pl - Portal polskiej reklamy i poligrafii to centrum informacyjne oraz bank zasobów dla branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej. Publikuje artykuły warsztatowe, porady, prowadzi własny serwis informacyjny, forum i giełdę ofert.

W Signs.pl znaleźć można informacje adresowane do dla twórców reklam, właścicieli firm reklamowych, grafików, projektantów, dostawców, firm i specjalistów współpracujących z branżą. Tematyka publikacji obejmuje zagadnienia związane z reklamą i promocją, poligrafią i dtp, designem, marketingiem i rynkiem mediów. Obszerne archiwum ponad 61 tys. wiadomości i artykułów uzupełnione o 173 tys. wiadomości na naszym forum branżowym tworzą powiększającą się stale bazę wiedzy o unikatowym charakterze.

Signs.pl, którego historia sięga 1997 roku, jest pierwszym polskim serwisem poświęconym reklamie wizualnej.
Więcej informacji o Signs.pl

Publikowanie własnych notek prasowych i materiałów PR

Publikujemy bezpłatnie materiały marketingowe (prasowe notki PR) firm bezpośrednio związanych z naszą branżą. Mogą to być doniesienia o nowościach w ofercie, nowych klientach, zrealizowanych kontraktach i pracach, informacje o zmianach personalnych, wydarzeniach z życia firmy itp. Firmy mogą również przesyłać materiały o charakterze poradnikowo-warsztatowym, w tym także związane z własną ofertą.

Aby skorzystać z możliwości specjalnego wyróżnienia i zaanonsowania materiału PR, możesz skorzystać z formuły płatnego artykułu sponsorowanego.

Czy informacje o mojej firmie lub marce są już w Signs.pl?
Jeżeli jesteś jednym z wielu dystrybutorów produktu jest możliwe, że informacje o oferowanej przez Ciebie marce publikowane były i są przez Twoich konkurentów. Sprawdź nasze archiwum:

Więcej informacji o publikowaniu własnych materiałów

Strefa Dostawców na Forum Signs.pl

Strefa Dostawców (SD) to specjalna część Forum Signs.pl dedykowana dostawcom produktów i usług oraz użytkownikom zainteresowanym ich ofertą. SD wykorzystuje formułę i potencjał marketingowy największego polskiego forum dyskusyjnego poświęconego reklamie i poligrafii, aby dać działom marketingu i handlowcom nowe, interaktywne narzędzie efektywnej komunikacji i kształtowania wizerunku.

SD to wyjątkowa okazja aby rozwijać kontakty i zadbać o wizerunek marki lub firmy w samym sercu Signs.pl – na naszym forum dyskusyjnym, cieszącym się wśród użytkowników szczególną popularnością i wiarygodnością. Dzięki obecności w SD:
 1. zadbasz o kontakty z grupą potencjalnmych klientów
 2. poznasz ich opinie i zyskasz możliwość wpływania na Twój internetowy wizerunek
 3. zaprezentujesz bieżącą ofertę i jej walory
 4. poinformujesz o nowościach, promocjach, okazjach, wydarzeniach z życia firmy
 5. pochwalisz się kompetencjami, udzielając porad eksperckich, technicznych, serwisowych

... a przede wszystkim zwiększysz sprzedaż, wystawiając oferty w odpowiedzi na konkretne zapytania użytkowników!
Strona główna Strefy Więcej informacji o korzystaniu ze Strefy

Gdzie jeszcze warto zaznaczyć swoją obecność?

Program Przyjaciele signs.pl:
Jeżeli nasz serwis podoba Ci się i chciałbyś umieścić u nas swoje logo - zostań Przyjacielem Signs.pl! Logo znajdzie się na poświęconej zaprzyjaźnionym serwisom stronie i będzie wyświetlane losowo w prawym panelu, na wszystkich stronach Signs.pl. Aby przyjaźń była wzajemna - prosimy o umieszczenie naszego logo na Twojej stronie głównej. W ten sposób pomożemy sobie na wzajem promować nasze serwisy. Signs.pl to serwis wysoko notowany w wielu wyszukiwarkach (np. Google). Umieszczenie tu Twojego odnośnika powinno poprawić także Twój ranking.
Serwisy uczestniczące w programie Informacje o programie

Giełda Signs.pl
Oferty i ogłoszenia można bezpłatnie zamieszczać na naszej Giełdzie.
Zasady korzystania z Giełdy Signs.pl

Branżowy katalog WWW
Zadbaj o umieszczenie swojego adresu URL w naszym Katalogu. Zgromadzone w nim strony biorą udział w rankingu użytkowników. Wyniki tego konkursu są najlepszą rekomendacją dla użytkowników Signs.pl. Przygotowaliśmy dodatkowe narzędzia pozwalające polepszyć własne notowanie poprzez zbieranie głosów również we własnym serwisie.

Weryfikacja konta: zwiększ zaufanie do swoich ofert!

Anonimowość w sieci nie sprzyja odpowiedzialności za słowo. Dostrzegają to już najważniejsze portale społecznościowe, zaostrzając rygory związane z publicznym ujawnianiem prawdziwej tożsamości. W Signs.pl użytkownicy spotykają się nie tylko towarzysko, ale również kontaktują zawodowo, dlatego uwiarygodnienie tożsamości to kwestia nie tylko podniesienia poziomu dyskusji i treści, ale także bezpieczeństwa.

Dzięki zweryfikowaniu konta:
 • dołączasz do elitarnego grona, podnosząc swoją wiarygodność i zyskując większe zaufanie innych użytkowników
 • uzyskujesz dostęp do działów i usług zarezerwowanych dla użytkowników zweryfikowanych
Więcej informacji o weryfikacji konta

Reklama w Signs.pl

Skuteczność działań marketingowych podniesiesz znacząco wykorzystując efekt synergii. Połącz działania PR z innymi formami promocji i reklamy. Oferujemy szereg narzędzi, które uczynią Twoją obecność w Signs.pl bardziej zauważalną. Do Twojej dyspozycji są m.in. kampanie typu display (banery reklamowe), artyluły sponsorowane, reklama e-mail.
Reklama w Signs.pl - informacje
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764