logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Droopler: Bezpłatny system tworzenia stron na bazie Drupala

  PR 15.01.2018, przeczytano 904 razy

Droptica, polska firma zajmująca się tworzeniem i wsparciem serwisów w systemie Drupal wprowadza na rynek idealny system do budowania stron internetowych. Droopler został stworzony z myślą o małych i średnich firmach. System został zaprojektowany tak, aby pozwalał na proste i elastyczne modyfikowanie treści, które jednocześnie świetnie się prezentują.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/droopler%3A-bezplatny-system-tworzenia-stron-na-bazie-drupala,35117,artykul.html

Już jakiś czas temu zauważyliśmy wśród naszych klientów pewien problem. Chcieli mieć ładne i nowoczesne strony internetowe wspierające ich działania marketingowe, jednak nie mieli budżetu na zbudowanie estetycznej strony internetowej oraz jej utrzymanie. Postanowiliśmy zgłębić ten problem. Jestem przekonany, że Droopler to idealne rozwiązanie, wyjaśnia Grzegorz Bartman, współzałożyciel firmy Droptica.

Droopler zapewnia nielimitowaną ilość podstron. Każdą z nich tworzy się w dowolny sposób, składając ją z dostępnych sekcji. Wygląda to tak jak budowanie z klocków Lego. Wybiera się sekcję, wkleja do niej tekst i zdjęcia i dodaje podstrony.

Ponadto treści zbudowane za pomocą Droopler doskonale prezentują się zarówno na komputerze jak i telefonie czy tablecie,a dzięki użyciu Drupala 8 mamy nieograniczone możliwości rozbudowy, dodaje Maciej Łukiański, współzałożyciel firmy Droptica.

Droppler posiada wiele możliwości i zalet:

  • Nowoczesny wygląd
  • Wspiera wersje językowe
  • Brak ograniczeń w ilości podstron
  • Wsparcie dla SEO
  • Integracja z Google Analytics
  • Poprawne wyświetlanie zarówno w telefonie jak i w tablecie oraz na komputerze
  • Wygodny panel administracyjny do zarządzania treścią
  • Elastyczne tworzenie pięknych podstron


Jak zacząć? Droopler jest systemem Open Source, dostępnym za darmo, bez opłat. Można go pobrać na stronie www.droopler.pl następnie zainstalować na swoim serwerze, skonfigurować, zakodować własny szablon i uruchomić stronę.

Źródło: Droptica

droptica.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Myślę sobie - wygląda ciekawie, zajrzę. Wchodzę - o, jest link do dema, można zobaczyć jak to działa od zaplecza...
Nie można. Demo to zwykła stronka o niczym.

brak ikonki
,

ESET SMART SECURITY:
Witryna zablokowana
Ta strona internetowa znajduje się na liście witryn mających potencjalnie niebezpieczną zawartość.

Dostęp został zablokowany.
  

avatar użytkownika
,

Ciekawe. Czy komunikat pojawia się na tej konkretnej stronie?  

avatar użytkownika
,

Eset NOD32 - nie zgłasza zagrożeń

avatar użytkownika
,

Sprawdziliśmy jak i gdzie się dało - żadne skanery ani listy nie wskazują na zagrożenie, ale... ostrożności nigdy dość  

avatar użytkownika
,

Sophos też daje alarm.

avatar użytkownika
,

Na tej stronie czy w całym serwisie?  

avatar użytkownika
,

Trzeba podesłać chłopakom z niebezpiecznika albo z3s :)
Virustotal też pokazuje, że czysto.

avatar użytkownika
,

Czy to możliwe że algorytmy tych programów reagują po prostu na frazę droopler?  

avatar użytkownika
,

Z3s.pl kontaktowało się z Esetem, Eset nie ma nic w bazie. Potrzebują zrzut ekranu.  

avatar użytkownika
,

Sprawdzaliśmy w wielu bazach, w tym w bazie Eset - nic. Stąd podejrzenie że jest to bieżąca reakcja na coś co znajduje się na stronie - np. na frazę brzmiąca podobnie do nazwy znanego trojana. Nie jesteśmy też w stanie uzyskać komunikatu o blokadzie więc nie mamy niestety możliwości wykonać takiego zrzutu ekranu.  

avatar użytkownika
,

Może kolega @Enigmato podeśle?  

avatar użytkownika
,

zapytamy  

avatar użytkownika
,

Napisałem do Adama z z3s.pl

Najnowsze w tym dziale

Klienci, agencje, media poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące potrzeb biznesu, konsumentów i skutecznych metod zwalczenia negatywnego wpływu pandemii na marki. Grupa Dentsu i Shortlist Consulting organizują cykl pięciu dwugodzinnych spotkań online - 2 debaty, 3 webinaria tematyczne). Spotkania odbędą się między 1 a 5 czerwca br.
Premiera „Cyberpunk 2077” wspierana kampanią reklamową w mediach i markach Grupy Agora
Media i marki Grupy Agora w specjalnej, wieloformatowej kampanii reklamowej będą wspierać krajową premierę „Cyberpunk 2077”, jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów w 2020 r. To kolejna odsłona wspólnych działań Agory i CD PROJEKT, które z ogromnym sukcesem współpracowały przy wprowadzeniu na polski rynek gier „Wiedźmin 2:...
Dni Otwarte z ploterami Mutoh w Poznaniu
Po Krakowie i Warszawie, Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, do pozostałych oddziałów firmy – w najbliższy piątek, 29 maja wielkoformatowe drukarki Mutoh będą prezentowały swoje możliwości w Poznaniu.
Kampania społeczna „Zachowaj zdrowy dystans”
Centrum Handlowe Turawa Park uruchamia kampanię ZACHOWAJ ZDROWY DYSTANS, której celem jest zwrócenie uwagi na istotę pozytywnego myślenia oraz rolę szeroko rozumianego dystansu w naszym codziennym życiu. Do akcji zaproszeni zostali między innymi mieszkańcy Opolszczyzny, psychologowie i trenerzy rozwoju osobistego.
Eurocash z kampanią doceniającą przedsiębiorców
„Herosi Codzienności” to kampania edukacyjno-społeczna, której celem jest pokazanie roli handlu niezależnego w czasie epidemii i na co dzień. W jej ramach prowadzone są działania w mediach społecznościowych i na portalach internetowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764