logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drugi dzień targów Remadays za nami

   25.03.2022, przeczytano 360 razy
ilustracjastrzałka

Kolejny dzień minął pod znakiem owocnych spotkań, wykładów przeprowadzanych w ramach RemaCongress oraz konkursowych atrakcji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drugi-dzien-targow-remadays-za-nami,395233,artykul.html

Zwiedzający oddali ostatnie głosy w konkursach Gifts of the Year i Catalogue of the Year. Liczenie głosów oraz wręczanie nagród odbędzie się dziś, 25 marca o godz. 12:00 na stoisku A16 w Hali F. Nagrody przyznawane przez samych targowych gości, stanowią nie tylko symbol prestiżu, lecz także możliwość dodatkowego wyróżnienia się na rynku reklamowym.

Drugiego dnia o godzinie 14:00 miało miejsce losowanie nagrody w Loterii dla zwiedzających. Szczęśliwy zwycięzca stał się posiadaczem ekspresu do kawy firmy Melitta. To jednak jeszcze nie koniec atrakcji, jakie dzisiaj cieszyły się dużym zainteresowaniem gości RemaDays Warsaw 2022.

Również, jak co roku, tłumy zaciekawionych gromadziły się wokół wielkich maszyn i urządzeń. W hali F można było wziąć udział w warsztatach na stoiskach firm z sektorów maszyn czy druku. Uczestnicy mogą zobaczyć proces produkcyjny oraz możliwości wykorzystania różnych urządzeń, dlatego zachęcamy do ich odwiedzenia, by w praktyce dowiedzieć się jak funkcjonują.

Drugi dzień targów RemaDays Warsaw to także kolejne wartościowe wykłady odbywające się w ramach corocznie organizowanego kongresu. Goście targowi mogli także uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów z branży reklamowej i poligraficznej. Z kolei w dwóch salach konferencyjnych były prowadzone wykłady w tematyce reklamy i druku, cieszące się jak co roku dużą frekwencją. Dokładny plan oraz tematyka wykładów jest dostępna jest TUTAJ.

A dziś ostatni dzień i zakończenie Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022, podczas którego poznamy zwycięzców konkursów Gifts of the Year i Catalogue of the Year.

Źródło: RemaDays

www.remadays.com

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764