logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Druk cyfrowy w M&M REKLAMA

  PR 18.05.2006, przeczytano 1777 razy

M&M REKLAMA zakupiła i wdrożyła do produkcji 2 maszyny do druku cyfrowego produkcji Xeroxa - dc12 (kolor) i dc470 (black). DC 12 nie ma na rynku alternatywy. Maszyny konkurencji nie dorównują jej jakością, nawet w ofercie samego Xeroxa nie ma maszyny będącej godnym następcą.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/druk-cyfrowy-w-mandm-reklama,3955,artykul.html

Dzięki zastosowaniu techniki czteroprzebiegowej z pośrednim pasem transferowym, nowoczesnym tonerom i długim cyklom pracy poszczególnych podzespołów możliwe jest uzyskanie powtarzalnych wyników przy dużych seriach. DC 12 to urządzenie mające swój rodowód w dużych maszynach produkcyjnych. Płaska droga papieru umożliwia stosowanie nośników o gramaturach do 250 g/m2 (w praktyce do 300 g/m2). Uważamy, że zakupy te pomogą rozszerzyć nasze możliwości a jednocześnie możemy zaoferować kompleksową usługę dla naszych głównych partnerów - agencji reklamowych.

Więcej informacji dział handlowy tel./fax (044) 6497990, 7325382, www.mmreklama.pl

żródło M&M REKLAMA


avatar użytkownika
+ + + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: mmreklama

(M&M REKLAMA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Odpowiedzialny Marketing – efekty samoregulacji w obszarze reklamy żywności skierowanej do dzieci
Rada Reklamy od wielu lat stoi na straży najwyższych standardów komunikacji marketingowej.  Pomaga chronić konsumentów przed nieetycznymi i nieuczciwymi przekazami reklamowymi poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów.
W lutym do grona klientów Sfery Group dołączył jeden z wiodących producentów mebli w Europie – firma Paged Meble. Działania komunikacyjne, prowadzone na rzecz firmy, obejmują dwa, strategicznie ważne obszary: rynek kontraktowy oraz rynek mieszkaniowy.
Marketingowcy i specjaliści od reklamy najszczęśliwsi w Polsce
Nie odczuwają stresu i nie cierpią na bezsenność, bo jako jedni z nielicznych nie muszą bać się automatyzacji. W dodatku zarabiają wystarczająco dużo, by nie martwić się o finanse, a gdy chcą zmienić pracodawcę, poszukiwanie nowego zwykle zajmuje im nie więcej niż kilka tygodni. Czy są branże, w których pracownikom wiedzie się aż tak dobrze? Sprawdź wyniki...
Polacy kupują online w czasie pracy
Nawet połowa e-zakupów polskich internautów w 2019 roku została zrealizowana w godzinach pracy - wynika z danych Blue Media. Polacy wyróżniają się pod tym względem na tle innych krajów, których mieszkańcy na zakupy w sieci zdecydowanie częściej wybierają godziny wieczorne.
QNAP debiutuje w katalogu Adobe Video & Audio Partner Finder
QNAP, wiodący innowator segmentów computing, networking oraz storage, poinformował, że został uwzględniony w serwisie Adobe® Video & Audio Partner Finder – jako dostawca wydajnych rozwiązań storage NAS, IP-SAN, FC-SAN i innych. Rygorystyczne procedury testowe potwierdziły, że urządzenia QNAP NAS są gotowe do współpracy z kluczowymi produktami Adobe,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764