logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

WEBINAR: Druk sitowy farbami metalicznymi i odblaskowymi

  PR 29.04.2020, przeczytano 2118 razy

Webinarium API.PL przygotowane w ramach konsultacji online „Praktycznie o Druku”, poświęcone jest prezentacji sitodrukowych farb metalicznych i odblaskowych. Prezentacja przeznaczona jest dla osób poszukujących nowych i ciekawych rozwiązań i możliwości realizacji nawet najtrudniejszych zleceń w zakresie sitodruku i zdobieniu odzieży.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/druk-sitowy-farbami-metalicznymi-i-odblaskowymi,386820,artykul.html

Farby, w zależności od rodzaju, przeznaczone są do druku na tekstyliach oraz do druku na papierze i kartonie niepowlekanym. Podczas prezentacji omówione zostały możliwości wykorzystania farb na różnych podłożach oraz technologia druku, w tym zalecana grubość sit oraz temperatura wygrzewania.

Prezentację prowadzi Łukasz Kozłowski, dyrektor oddziału API.PL w Chorzowie, posiadający bogate doświadczenie w sitodruku oraz druku sublimacyjnym na tekstyliach.

W trakcie webinarium prezentowane są:

Farby metaliczne

  • farby plastizolowe – w kolorach srebrnym i złotym. Farby przeznaczone są do druku bezpośredniego lub transferowego. Idealnie nadają się do zdobienia odzieży.
  • farby wodne – w kolorze złotym i srebrnym do druku tekstylnego oraz do druku na papierze i na kartonie niepowleczonym. Dobrze sprawdzają się m.in. przy zadruku toreb papierowych.

Farby odblaskowe

  • farba plastizolowa w kolorze szarym
  • farby wodne – w kolorze szarym oraz bezbarwnym. Farba bezbarwna pozwala na pokrycie już gotowego nadruku, jako ostatnia warstwa odbijająca światło.

Wszystkie farby prezentowane w webinarium dostępne są w ofercie API.PL.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Farby wodne włoskiej firmy Achitex Minerva
Klasyczne farby wodne włoskiej firmy Achitex Minerva to najpopularniejsze produkty z oferty farb sitodrukowych API.PL. Firma od ponad 70 lat działa na rynku druku tekstylnego. Ma globalny zasięg. Oprócz farb, produkuje również zagęstniki, żywice i pigmenty. Zapraszamy na kolejne webinarium przygotowane w ramach projektu „Praktycznie o druku”
Tajniki transferu tonerowego
Prezentacja poświęcona jest podłożom wykorzystywanym w technologii termotransferu tonerowego. Ekspert API.PL wyjaśnia, co to jest toner, jak wygląda proces druku oraz, w jaki sposób wykorzystać właściwości toneru, w procesie termotransferu na tekstylia i podłoża twarde.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764