logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarka 3D Zortrax M200 doceniona za design

  PR 27.02.2015, przeczytano 817 razy
ilustracjastrzałka

Co może łączyć drukarkę 3D, piekarnik, autobus i nożyczki? Zdaniem jury konkursu TOP DESIGN award 2015, nagrody przyznawanej podczas targów Arena Design, wszystkie te rzeczy mają wspólny mianownik w postaci wysmakowanego i ciekawego designu. W finale konkursu nagrodzono 10 produktów, które wyróżniają się nie tylko wzornictwem, ale również ergonomią, bezpieczeństwem, innowacyjnością oraz ciekawą formą.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarka-3d-zortrax-m200-doceniona-za-design,24072,artykul.html

W kategorii „Nauka, medycyna, przemysł”, jury pod kierownictwem Marka Adamczewskiego, nagrodziło drukarkę 3D Zortrax M200, zaprojektowaną przez Rafała Tomasiaka i Marcina Olchanowskiego. Innymi wyróżnionymi produktami zostały m.in. autobus Solaris Urbino, nożyczki Renomed, Motion Sensor Fibar Group czy fotel NU.

“Zdobycie takiego wyróżnienia cieszy nas podwójnie” – powiedział Rafał Tomasiak, CEO Zortrax i jeden z projektantów drukarki. „Nasz produkt pomaga designerom i architektom w ich codziennej pracy, pozwalając szybko i niewielkim kosztem wizualizować w 3D i prototypować pomysły, które przychodzą im do głowy. Cieszę się, że mogą przy tym pracować z urządzeniem, które wyróżnia się nie tylko jakością i wydajnością, ale również formą. Zwłaszcza, że wielu producentów drukarek 3D nie przykłada dużej roli do designu urządzeń, traktując je jedynie jak maszyny przemysłowe, a wręcz część drukarek sprzedawanych jest jako zestawy do samodzielnego montażu. W takim modelu oczywiście trudniej o ciekawą formę”.

Celem konkursu jest promocja doskonałego wzornictwa na europejskim poziomie. Wyróżnienie prestiżowym znakiem TOP DESIGN award stanowi potwierdzenie wybitnej jakości wzorniczej. Oceny zgłoszonych produktów dokonuje niezależne jury, złożone z wybitnych międzynarodowych specjalistów w dziedzinie designu. W 2015 r. konkurs TOP DESIGN award odbył się po raz 7.

Wszystkie nagrodzone produkty znaleźć można pod adresem www:

http://www.arenadesign.pl/pl/kreatywni/laureacji_top_design_award_2015/

Źródło: MSLGROUP

www.mslgroup.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764