logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarka Atexco Ajet 3180 – premiera Alubest na targach poligrafii reklamowej

  PR 14.08.2018, przeczytano 610 razy
ilustracjastrzałka

Firma, która jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń poligraficznych oraz chemii i oprogramowania do poligrafii takich firm jak: Mutoh, Atexco, PigmentInc Ltd.Co., Pengda, Ergos, jako nowość zaprezentuje na swoim stoisku drukarkę sublimacyjną do druku transferowego ATEXCO Ajet 3180.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarka-atexco-ajet-3180-%E2%80%93-premiera-alubest-na-targach-poligrafii-reklamowej,37585,artykul.html

Pojawienie się na rynku przemysłowego plotera, drukującego z prędkością produkcyjną 155m.kw./h, jest swego rodzaju rewolucją na przemysłowym rynku druku tekstylnego.

Największe zalety urządzenia to:

  • niewielkie rozmiary,
  • przemysłowa wydajność,
  • niskie zużycie energii,
  • niska konsumpcja tuszu
  • przemysłowe głowice drukujące Kyocera.

Cała konstrukcja maszyny została od początku stworzona do druku papieru transferowego i nie jest adaptacją maszyny do druku reklamowego.

System prowadzenia materiału został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wydłużyć drogę schnięcia papieru zanim materiał zostanie nawinięty na rolkę. Pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej oraz na uniknięcie nagłego ogrzewania mokrego papieru. Wały przesuwające papier zostały powleczone specjalną strukturą, aby zapewnić transport papieru o niskiej gramaturze.

W maszynie został stworzony bardzo precyzyjny system kontroli naciągu drukowanego medium. Konstrukcja podawania i odbioru drukowanego papieru jest przystosowana do utrzymywania bardzo ciężkich rolek. Wałki do utrzymywania papierowych gilz posiadają systemy pneumatycznego rozprężania znane z dużych, ciężkich maszyn.

Zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologicznie głowic drukujących Kyocera, daje możliwość osiągnięcia parametrów druku spotykanych dotychczas tylko w dużych przemysłowych liniach technologicznych.

Głowice, dzięki największemu na rynku rozmiarowi, umożliwiły redukcję ich ilości w drukarce, co przekłada się na łatwość obsługi i kalibracji.

Zastosowanie bardzo małej kropli - 5 pl pozwala uzyskać ekstremalnie wysoką precyzję druku i przejścia tonalne bez potrzeby stosowania dodatkowych kolorów light.

Osiągnięcie maksymalnej prędkości druku jest możliwe tylko dzięki dostarczeniu do głowic dobrej jakości tuszu. Tusz ten musi być jednak całkowicie pozbawiony pęcherzyków powietrza. Maszyna Atexco Ajet 3 została wyposażona w system odgazowania tuszu na każdym kanale kolorystycznym, dzięki czemu najwyższa jakość tuszu tworzona jest pomiędzy zbiornikiem a samą głowicą.

Urządzenie to jest obecnie najbardziej kompaktowym rozwiązaniem z możliwościami dostosowanymi do przemysłowych zastosowań.

  • Alubest zaprasza na pokazy możliwości maszyny na stoisko – C1.
  • FestiwalDruku.pl odbędzie się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.
  • Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających: TUTAJ

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TFP Grafika – innowacyjność w druku 3D – pozwól się zaskoczyć
Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO - pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.
Kampania społeczna „Od początku”
66% Polaków jako główną przyczynę aborcji postrzega brak wsparcia kobiet w ich najbliższym otoczeniu wynika z badań Fundacji CitizenGO, która rozpoczyna nową ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: “Od początku”.
A digital na to: KFC
Dziś nasi eksperci zespołu digital na warsztat wzięli wirtualnego influencera KFC - Colonela Sandersa.
Włodzimierz Schmidt ponownie wybrany na Prezesa Zarządu IAB Europe
Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu IAB Europe – europejskiej organizacji, która skupia swoje działania wokół rozwoju reklamy cyfrowej i edukacji rynku w zakresie potencjału tego sektora. Będzie kierował pracami organizacji do 2021 roku.Włodzimierz...
PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca, a opinie Zofii Klepackiej są jej opiniami prywatnymi, dlatego – w odniesieniu do spekulacji medialnych – spółka informuje, że nie podejmowała działań mających na celu ograniczenie aktywności medialnej Zofii Klepackiej.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764