logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Kraków: DRUKARKA DO ODZIEŻY TSHIRT BROTHER GT 541

01.12.2015
Cena: 30 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1912

Przedmiotem aukcji jest drukarka cyfrowa Brother GT-541. Idealna do nadruków na odzieży: koszulkach, poszewkach itp.
Najwyższej jakości przemysłowa kolorowa drukarka cyfrowa atramentowa do odzieży. Drukowanie na bawełnie, bawełna/poliester-mix, ręczniki, bawełna kanwas, torby, produkty z bawełny i inne materiały, które chłoną atrament. 4 głowice drukujące(CMYK). Czas drukowania na T-shirt około 1 minuty. Najwyższa jakość: 600 x 600 DPI. Maksymalna wielkość druku: 35,5 x 40,6cm. Po wydrukowaniu należy wygrzać t-shirt w termoprasie w temp. 180 stopni C, aby wysechł atrament w ciągu 35 sek. Bezpośredni druk z programów: PhotoShop, CorellDraw, Ilustrator lub z karty CF. Super jakość nadruku. BARDZO PROSTA OBSŁUGA DRUKARKI.
NADRUK JEST NIEWYCZUWALNY W DOTYKU
Przeciętne zużycie na nadruk: 0,46ml atramentu na nadruk = 0,35EUR. Jeden komplet zasobników z tuszami wystarcza średnio na około 2000 nadruków. Tusze posiadają atest i są bezpieczne do stosowania np. na bieliźnie dla niemowląt.
Stan jest idealny. Drukarkę kupiliśmy nową 3 lata temu. Posiada oryginalną deklarację zgodności WE (CE). Drukarkę sprzedaję ze względu na zmianę profilu działalności firmy. Zapraszam do obejrzenia i sprawdzenia drukarki na miejscu. Drukarka GT-541 słynie z niezawodności i prostoty obsługi. Nigdy nie mieliśmy i nie mamy z nią nawet najdrobniejszych problemów.
Mamy stały kontakt z głównym dystrybutorem drukarki, który służy pomocą,informacjami na temat drukarkI.
GT- 541 to wspaniała możliwość wykorzystania drukarki dla projektantów odzieży, bielizny do uzyskania niepowtarzalnych i efektownych wzorów, doskonały pomysł na biznes nad morzem, w ośrodkach wczasowych, na imprezach różnego rodzaju, dla kibiców, turystów. Idealna dla agencji reklamowych!!! Dla poważnie zainteresowanych cena do negocjacji.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarka-do-odziezy-tshirt-brother-gt-541%2C-krakow,61979,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: krzysztof541
Telefon: 796827202
Kontakt: Krzysztof

Konto krzysztof541 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764