logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarka hybrydowa Efi Pro 16h ze złotem na targach Drema

  PR 14.01.2021, przeczytano 199 razy
ilustracja

DREMA, coroczne wydarzenie w Poznaniu, to międzynarodowe targi z maszynami oraz z narzędziami do drewna i branży meblowej. To najgłośniejsze wydarzenie tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej, i uczestniczą w nim wiodący producenci, dostawców i dystrybutorów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarka-hybrydowa-efi-pro-16h-ze-zlotem-na-targach-drema,389822,artykul.html

Prezentowane na imprezie co roku jest najbardziej rozpoznawalna nagroda targowa w Polsce -prestiżowy Złoty Medal. Prawie 500 produktów jest przesyłanych corocznie do wzięcia udziału w konkursie, ale tylko te, które spełniają najsurowsze kryteria, otrzymają pozytywne rekomendacje od profesjonalnego jury, a następnie otrzymają te prestiżową nagrodę.

Za rok 2020 jury uhonorowało siedem produktów wyróżniających się innowacyjnością, doskonałą technologią lub wartością użytkową. EFI Hybrydowa drukarka Pro 16h (flatbed / roll-to-roll) znalazł się w gronie tegorocznych zwycięzców. Drukarka hybrydowa EFI Pro 16h doskonale pasuje do branż produkcji mebli oraz architektury wnętrz ze względu na dużą możliwość personalizacji. Została zaprojektowana, aby gwarantować konkurencyjne koszty inwestycji i niskie koszty eksploatacji, bez utraty jakości druku i możliwości nadruku na różnorodnych materiałach. Dzięki strukturze hybrydowej użytkownicy mogą drukować na materiałach elastycznych i sztywnych do szerokości 165cm i grubości do 5cm w tym płyty meblowe, MDF, sklejka, pleksi, szkło i wiele innych.

Atramenty EFI są przyjazne dla środowiska i posiadają certyfikat GreenGuard Gold.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl

Dodatkowe informacje:

Firma Atrium Centrum Ploterowe w Opolu jest oficjalnym dystrybutorem ploterów Efi.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa linia LFD Message
Bez względu na to czy dopiero przechodzisz na technologię cyfrową, rozbudowujesz infrastrukturę lub wyposażasz sale konferencyjne, linia Message zapewni ci jakość i funkcjonalność, których oczekujesz i to w cenie, która ci się spodoba.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na drukarkach Epson
W tym roku po raz pierwszy w ramach wsparcia 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wylicytować drukarki Epson EcoTank ozdobione unikalnymi projektami graficznymi.
KPRM: #Szczepimysię: spot z byłym żołnierzem AK
Narodowy Program Szczepień wchodzi w kolejną fazę. Rozpoczęła się rejestracja seniorów na szczepienia przeciw COVID-19. Do kampanii informacyjnej #SzczepimySię dołączył płk Witalis Skorupka ps. Orzeł. W Internecie możemy obejrzeć najnowszy spot wideo, w którym 98-letni starszy sierżant Armii Krajowej zachęca Polaków do szczepień.
„Sprawdź kto” - kampania informacyjna dla odbiorców prądu i gazu
To już siódma edycja kampanii edukacyjno-informacyjnej Towarzystwa Obrotu Energią. Celem kampanii jest propagowanie wiedzy o rynku energii elektrycznej i gazu oraz budowanie zdrowej konkurencji opartej na zasadach fair play. W kampanii uczestniczą największe spółki energetyczne: Enea, Energa Obrót – spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, innogy Polska, Polkomtel oraz TAURON...
IAB Polska i Rada Programowa Forum IAB 2021 zapraszają do zgłaszania swoich prelekcji do piętnastej edycji najważniejszej konferencji marketingowej w Polsce, która odbędzie się w dniach 9 - 10 czerwca 2021. Temat przewodni Forum IAB 2021 to „OdNowa. Redefinicja czy reset?”
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764