logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarka hybrydowa Efi Pro 16h ze złotem na targach Drema

  PR 14.01.2021, przeczytano 340 razy
ilustracja

DREMA, coroczne wydarzenie w Poznaniu, to międzynarodowe targi z maszynami oraz z narzędziami do drewna i branży meblowej. To najgłośniejsze wydarzenie tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej, i uczestniczą w nim wiodący producenci, dostawców i dystrybutorów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarka-hybrydowa-efi-pro-16h-ze-zlotem-na-targach-drema,389822,artykul.html

Prezentowane na imprezie co roku jest najbardziej rozpoznawalna nagroda targowa w Polsce -prestiżowy Złoty Medal. Prawie 500 produktów jest przesyłanych corocznie do wzięcia udziału w konkursie, ale tylko te, które spełniają najsurowsze kryteria, otrzymają pozytywne rekomendacje od profesjonalnego jury, a następnie otrzymają te prestiżową nagrodę.

Za rok 2020 jury uhonorowało siedem produktów wyróżniających się innowacyjnością, doskonałą technologią lub wartością użytkową. EFI Hybrydowa drukarka Pro 16h (flatbed / roll-to-roll) znalazł się w gronie tegorocznych zwycięzców. Drukarka hybrydowa EFI Pro 16h doskonale pasuje do branż produkcji mebli oraz architektury wnętrz ze względu na dużą możliwość personalizacji. Została zaprojektowana, aby gwarantować konkurencyjne koszty inwestycji i niskie koszty eksploatacji, bez utraty jakości druku i możliwości nadruku na różnorodnych materiałach. Dzięki strukturze hybrydowej użytkownicy mogą drukować na materiałach elastycznych i sztywnych do szerokości 165cm i grubości do 5cm w tym płyty meblowe, MDF, sklejka, pleksi, szkło i wiele innych.

Atramenty EFI są przyjazne dla środowiska i posiadają certyfikat GreenGuard Gold.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl

Dodatkowe informacje:

Firma Atrium Centrum Ploterowe w Opolu jest oficjalnym dystrybutorem ploterów Efi.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Za nami XXI Kongres Profesjonalistów Public Relations
16 i 17 września w odbyła się kolejna edycja Kongresu PR. W rzeszowskim Hotelu Bristol spotkało się ponad 200 specjalistów branży: przedstawicieli firm, agencji public relations oraz organizacji pozarządowych. W trakcie tegorocznej edycji nie zabrakło tematów związanych z digital PR-em, hejtem oraz e-kryzysami.
Opus B rozpoczyna współpracę z marką Ariston
„Komfort na Twoich warunkach” – wystartowała kampania wizerunkowa Ariston – producenta m.in. kotłów gazowych i pomp ciepła.
We wrześniu IAB Europe organizuje serię stacjonarnych i wirtualnych wydarzeń, których celem jest przybliżenie i omówienie roli zaufania i transparentności w branży reklamy cyfrowej.
Opus B i Timecode Akcja Animacja
16 września ruszyła 4. edycja konkursu Timecode Akcja Animacja, którego celem jest umożliwienie zaistnienia w branży kreatywnej zdolnym twórcom animacji reklamowej. Konkurs odbywa się pod hasłem Animacja dla Planety, a jego organizatorem jest dom produkcyjny Timecode Film Production, Opus B został partnerem kreatywnym wydarzenia.
24 września, z okazji Światowego Dnia Działania odbędzie się konferencja inaugurująca kampanię edukacyjną Dobre Cele, zwiększającą znajomość Celów Zrównoważonego Rozwoju wśród konsumentów. Wydarzenie organizuje CSR Consulting, inicjator Kampanii 17 Celów. O tym, jak skutecznie edukować konsumentów, opowiedzą przedstawiciele firm...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764