logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Rzeszów: Drukarka tamponowa tampodruk cztero kolorowa

17.09.2019
Cena: 13 900,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 627

strzałkailustracja

Sprzedam tampodrukarkę CZTERO kolorową

Stan bardzo dobry, mało używana.

Farby i akcesoria gratis.

Odbiór w Rzeszowie.

ZASADA DZIAŁANIA I ZASTOSOWANIE MASZYN DO TAMPODRUKU

Maszyna do tampodruku pracuje wykorzystując metodę ruchomego drukowania. Najpierw, rysunki lub znaki, które mają zostać nadrukowane, są wytrawiane na matrycy. Następnie płyta ta jest umieszczana w tamponiarce w pojemniku na farbę (tak zwanym kałamarzu). Na płytę rolką nakładana jest farba. Rakiel zgarnia pozostałą farbę, pozostawiając ja jedynie na wytrawionym rysunku. Następnie tampon pobiera rysunek/obraz z farbą z powierzchni płyty stalowej i nakłada go na powierzchni zadrukowywanego artykułu.

OFEROWANA Tamponiarka WN 118 wyposażona jest w cztery kałamarze , panel kontrolny PIC, niezależne regulowanie skoku tamponu (góra/dół) oraz prędkości przesuwu, stolik roboczy regulowany w płaszczyznach XYZ z możliwością ustawienia kąta.

Główne zalety to szerokie zastosowanie, wysoka wydajność druku oraz łatwa obsługa. Może być powszechnie stosowana do drukowania na produktach elektronicznych, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu z tworzyw sztucznych, zabawek i materiałów piśmiennych itp.

Może być stosowane do zadrukowywania powierzchni płaskich, krzywych oraz tych o nieregularnych kształtach.

W ww. urządzeniu zastosowano otwarty system farbowy (otwarty kałamarz)
W otwartym systemie farba drukarska jest wlewana do odkrytego kałamarza, z którego jest nagarniana na matrycę.
Ta technologia jest odpowiednia dla krótkich serii i często zmienianych nadruków, a co za tym idzie, częstych zmian farb i matryc. Pozwala na znaczne oszczędności i ułatwia pracę przy zróżnicowanych zleceniach. Technologia najczęściej wykorzystywana przez firmy z branży reklamowej.

Sprzedawane rządzenie wraz z instrukcją DTR.

Urządzenie posiada wszystkie wymagane deklaracje zgodności.

https://www.olx.pl/oferta/drukarka-tampodruk-tampodrukarka-cztero-kolorowa-jak-nowa-wn-118-CID619-IDBxTm3.html#88d56a05b3


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarka-tamponowa-tampodruk-cztero-kolorowa%2C-rzeszow,77672,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: pawelekak
Telefon: 604 217 333, 696 442 841
Kontakt: Paweł

Konto pawelekak nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764