logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarka UV Pegasus Axis – wielkie możliwości w małych gabarytach

  PR 17.10.2019, przeczytano 521 razy
ilustracjastrzałka

Pegasus Axis to stołowa drukarka UV, która oferuje szerokie możliwości druku przy zachowaniu fotograficznej jakości realizacji i wydajności produkcji. Małe rozmiary maszyny sprawiają, że jest to drukarka dostępna dla każdego – zarówno małej agencji, jak i wielkoformatowej drukarni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarka-uv-pegasus-axis-%E2%80%93-wielkie-mozliwosci-w-malych-gabarytach,384377,artykul.html

Propozycja Pegasusa, choć kompaktowa w swych rozmiarach, to jednocześnie zaawansowana technicznie maszyna, która zaspokoi zapotrzebowanie nawet najwytrawniejszych graczy na poligraficznym rynku. Drukarka wyposażona jest w dwie głowice Epson oraz wysokowydajne i nowoczesne lampy UV LED, a profesjonalny stół z podciśnieniem zapewnia stabilne utrzymanie nadrukowywanych obiektów o maksymalnej wysokości nawet 10 cm. Zaletą maszyny jest też jej funkcjonalność i łatwość obsługi, dzięki czemu wdrożenie się do pracy z Axisem nie jest czasochłonne.

Najwyższe parametry druku

Jeśli chodzi o wykorzystane media, Pegasus Axis oferuje właściwie nieskończone możliwości. Nadruk na ciemnych materiałach, powlekanych lub śliskich? Żadne tworzywo nie jest dla niego ograniczeniem, a nadruki prezentują jakość klasy premium. Gdzie zatem wykorzystamy Axisa? Łatwiej chyba zapytać, czego zadrukować się nie da. Maszyna znakuje wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe: przez tekstylia i odzież, po telefony, obudowy, pudełka osłony czy podkładki pod myszy. Sprawdzi się doskonale w tworzeniu materiałów POS i POSM czy wyposażeniu sklepów – bez problemu zadrukowuje bowiem standy, kartony i plexę. Świetnie poradzi sobie z tak wymagającymi podłożami jak winyle, guma, metal, aluminium, tworzywa sztuczne, papiery, drewno, ceramika, szkło, gres, terakota czy płytki. Szczególnie te ostatnie wskazują, jak dalece wykraczają możliwości tej maszyny. Poza spectrum stricte reklamowym, będzie ją można wykorzystać także do realizacji aranżacji wnętrz.

– Szerokie spectrum zastosowania idzie w parze z doskonałą jakością druku. Odpowiadają za to m.in. specjalnie dopasowane, szwajcarskie atramenty UV o wyjątkowej trwałości i stabilności. Gwarantują one najwyższe parametry druku i wytrzymałość wydruków, nawet w wymagających warunkach - tłumaczy Kacper Ragus, product manager w Via Color.

Innowacyjne możliwości

Pegasus Axis to narzędzie znacznie wyprzedzające oczekiwania odbiorców. Drukarka wyposażona jest w akcesoria najnowszej generacji, które sprawiają, że amortyzacja sprzętu nie postępuje tak szybko.
– Praca na nim jest zatem nie tylko wydajna, ale użytkowanie maszyny w długofalowej perspektywie przynosi realne oszczędności. Odpowiadają za to między innymi podgrzewane subtanki na atrament, które potrafią wydłużyć żywotność głowic nawet czterokrotnie. Na wydajność maszyny wpływają także: nowatorski system samooczyszczenia z dodatkową zewnętrzną stacją czyszczącą czy też lampy UV LED, które są podwójnie chłodzone powietrzem – dodaje product manager w Via Color. Drukarka wyposażona jest w opcję druku wielokolorowego z zastosowaniem konfiguracji: CMYK Lc Lm + Biały + Lakier, a wysoko zaawansowane oprogramowanie RIP pozwala na płynną regulację bieli. Co więcej, opcja druku strukturalnego, w którą wyposażona jest drukarka, pozwala na kreatywne rozwiązania i tworzenie efektu 3D na naszych realizacjach.

Szukając inspiracji wśród rynkowych nowości na rynku, warto mocno rozważyć zakup Pegasus Axis. Szerokie spectrum zaawansowanych funkcjonalności, kompaktowa budowa i wydajność maszyny to jej kluczowe cechy. Co więcej, teraz możemy nabyć to urządzenie z pakietem części eksploatacyjnych. Więcej informacji na ten temat w Via Color.

Źródło: Via Color Pegasus Sp. z o.o.


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: PegasusUSA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Strefa Przemian z More Communications Agency
Agencja more communications agency nawiązała współpracę z Anną Kolasińską i Bartkiem Szemrajem – trenerami, dietetykami i twórcami Strefy Przemian.
25 lat Igepa Polska
W tym roku Igepa, znany dystrybutor m.in. papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej, obchodzi wyjątkowy jubileusz - ćwierćwiecze działalności w Polsce. W sierpniu 1995 roku zarejestrowana została w Krakowie Igepa Polska Spółka z o.o.
Fixit przeszedł rebranding i postawił na rozwój swoich usług
FIXIT SA odświeża swój wizerunek. Nowoczesne logo i strona to zmiany, które są efektem rebrandingu krakowskiej firmy, zapewniającej wysoki poziom Customer Experience dla sektora IT.
Havas Media Group z ofertą TV 360°
Agencja mediowa Havas Media Group wprowadziła do swojej oferty nową usługę – TV 360°, dzięki której możliwe jest dotarcie do wielu użytkowników w całym ekosystemie telewizyjnym w ramach jednej kampanii.
266 najlepszych zdjęć prasowych z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo można oglądać od 8 do 20 lipca w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764