logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarki 3D i artykuły promocyjne w jednym

  PR 08.09.2017, przeczytano 362 razy
ilustracjastrzałka

Podczas targów FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl firma UBOT 3D, znana z produkcji drukarek 3D oraz usług z tym powiązanych, zaprezentuje się po raz pierwszy z firmą AllPrints. Połączenie tych dwóch firm pozwoli na pokazanie klientom kompleksowych rozwiązań na gadżety marketingowe i nie tylko! Zwiedzający oprócz standardowych technologii druku, będą mogli zobaczyć jakie możliwości daje druk 3D i dowiedzieć się w jaki sposób to wykorzystać dla swoich zastosowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarki-3d-i-artykuly-promocyjne-w-jednym,33666,artykul.html

Polska firma UBOT 3D znana była zawsze z produkcji profesjonalnych drukarek FDM o jednej głowicy oraz dużych maszyn przemysłowych na zamówienie. W ostatnim tygodniu wprowadziła jednak kolejne urządzenie seryjne w przystępnej cenie. Jest to UBOT 3D DUAL – drukarka dwuekstruderowa. Pozwala ona, używać dwóch materiałów do produkcji obiektu. Dzięki temu można drukować elementy wielokolorowe i takie które wymagają rozpuszczalnych podpór. Górna część drukarki 3D jest zamykana, a całość obudowy w patriotycznych, biało-czerwone barwach.

Jednocześnie UBOT 3D wprowadził swoją linie filamentów. Są konfekcjonowane na przeźroczystych szpulach, pakowane próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci (co jest bardzo ważne, aby zachowały swoje właściwości). Dzięki gotowym ustawieniom dla drukarek UBOT 3D, nie ma potrzeby samodzielnej konfiguracji slicera. Obecnie UBOT 3D wprowadził U-PLA, U-ABS, U-PET-G oraz U-HIPS, planuje jednak rozszerzać gamę materiałów o kolejne. Oczywiście w dalszym na drukarkach UBOT 3D można używać materiałów dowolnych producentów bez utraty gwarancji.

O urządzenia UBOT 3D można zapytać na stoisku firmy AllPrint/AllBag/UBOT 3D w hali nr I na stoisku A13 (przy wejściu do strefy gastronomicznej) podczas targów FestiwalMarketingu.pl.

  • Bezpłatna rejestracja online – tylko do 8 września TUTAJ. Jako kod zaproszenia należy podać: SIGNS.


ilustracjastrzałka

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Remadays Warsaw 2019: Loteria i nagrody dla zwiedzających
Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2019 organizowana jest loteria dla zwiedzających.
Mutoh Valuejet 1324 X tym razem w Agencji Reklamowej Gale
Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne jej wdrożenie miało miejsce w Agencji Reklamowej GALE.
Radosław Smorga businness directorem w 180heartbeats + Jung v Matt
Radosław Smorga dołączył do agencji 180heartbeats + Jung v Matt, w której objął nowo utworzone stanowisko business directora.
Trendbook z możliwością interakcji od Peppermint
Agencja strategiczno-kreatywna Peppermint powered by Quad przygotowała Trend Mixer - interaktywne zestawienie trendów wizualnych i marketingowych na 2019 rok. Trend Mixer dostępny jest online oraz w formie drukowanej.
Nowa komunikacja Słodka Chwila Dr. Oetkera
Od 14go stycznia b.r. ruszyła nowa komunikacja dobrze znanych deserów jednoporcjowych Słodka Chwila Dr. Oetkera. Nowa  reklama w lekki, naturalny, radosny i pełen pozytywnej energii sposób buduje wizerunek Słodkiej Chwili jako marki przyjaznej, towarzyszącej konsumentom w prawdziwych codziennych sytuacjach, marki bliskiej i dbającej o innych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone