logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarki 3D i artykuły promocyjne w jednym

  PR 08.09.2017, przeczytano 385 razy
ilustracjastrzałka

Podczas targów FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl firma UBOT 3D, znana z produkcji drukarek 3D oraz usług z tym powiązanych, zaprezentuje się po raz pierwszy z firmą AllPrints. Połączenie tych dwóch firm pozwoli na pokazanie klientom kompleksowych rozwiązań na gadżety marketingowe i nie tylko! Zwiedzający oprócz standardowych technologii druku, będą mogli zobaczyć jakie możliwości daje druk 3D i dowiedzieć się w jaki sposób to wykorzystać dla swoich zastosowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarki-3d-i-artykuly-promocyjne-w-jednym,33666,artykul.html

Polska firma UBOT 3D znana była zawsze z produkcji profesjonalnych drukarek FDM o jednej głowicy oraz dużych maszyn przemysłowych na zamówienie. W ostatnim tygodniu wprowadziła jednak kolejne urządzenie seryjne w przystępnej cenie. Jest to UBOT 3D DUAL – drukarka dwuekstruderowa. Pozwala ona, używać dwóch materiałów do produkcji obiektu. Dzięki temu można drukować elementy wielokolorowe i takie które wymagają rozpuszczalnych podpór. Górna część drukarki 3D jest zamykana, a całość obudowy w patriotycznych, biało-czerwone barwach.

Jednocześnie UBOT 3D wprowadził swoją linie filamentów. Są konfekcjonowane na przeźroczystych szpulach, pakowane próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci (co jest bardzo ważne, aby zachowały swoje właściwości). Dzięki gotowym ustawieniom dla drukarek UBOT 3D, nie ma potrzeby samodzielnej konfiguracji slicera. Obecnie UBOT 3D wprowadził U-PLA, U-ABS, U-PET-G oraz U-HIPS, planuje jednak rozszerzać gamę materiałów o kolejne. Oczywiście w dalszym na drukarkach UBOT 3D można używać materiałów dowolnych producentów bez utraty gwarancji.

O urządzenia UBOT 3D można zapytać na stoisku firmy AllPrint/AllBag/UBOT 3D w hali nr I na stoisku A13 (przy wejściu do strefy gastronomicznej) podczas targów FestiwalMarketingu.pl.

  • Bezpłatna rejestracja online – tylko do 8 września TUTAJ. Jako kod zaproszenia należy podać: SIGNS.


ilustracjastrzałka

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego auta przekazał aktorowi...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764