logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarki etykiet Brother P-touch w targowych cenach

  PR 09.09.2019, przeczytano 171 razy

Brother P-touch to seria łatwych w użyciu przemysłowych drukarek etykiet, skierowanych między innymi do elektryków i instalatorów infrastruktury technicznej. Urządzenia będą sprzedawane w promocyjnych cenach na stoisku Brother na targach Energetab, odbywających się w Bielsku-Białej w dniach 17-19 września 2019 r. Drukarka PT-E110VP dostępna będzie w cenie 99 zł, a drukarki PT-E300VP i PT-E550WVP odpowiednio w cenach 299 zł i 549 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarki-etykiet-brother-p-touch-w-targowych-cenach,383902,artykul.html

Drukarki etykiet P-touch oferują szereg funkcji, dzięki którym oznaczanie kabli czy powierzchni płaskich jest proste i wygodne. Specjalna numeryczna klawiatura z graficznym wyświetlaczem LCD pozwala na obsługę urządzeń w szybki i intuicyjny sposób, a wysoka prędkość druku – do 30 mm na sekundę, sprzyja oszczędności czasu. Drukarki pozwalają na zachowanie ostatnio drukowanych etykiet: pamięć modelu PT-E100VP pomieści 9 pozycji, PT-E300VP do 50, a PT-E550WVP aż do 99 pozycji. Drukarki prócz tekstu pozwalają na drukowanie oznaczeń elektrycznych, teleinformatycznych, audio-wizualnych i symboli bezpieczeństwa.

Drukarki są kompatybilne z taśmami o szerokości: 3.5, 6, 9 i 12 mm, a także mogą drukować na taśmach Brother TZe, które wyróżniają się opatentowaną przez producenta technologią laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Tego typu rozwiązanie zabezpiecza wydruk przed działaniami wilgoci, tarcia, temperatury, chemikaliów i światła słonecznego. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i wytrzymałą etykietę. Charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą i dobrą przyczepnością. Taśmy TZe dostępne są w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Drukarki w promocyjnych cenach będą dostępne na stoisku Brother - NR 27 w pawilonie U - na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab, które odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r. Dodatkowo kupujący drukarkę PT-E550WVP otrzymają gratis futerał do przechowywania urządzenia.

Wszystkie drukarki etykiet Brother objęte są 3-letnią gwarancją. Liczba urządzeń objętych promocją jest ograniczona.

Źródło: Brother

www.brother.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Multiscreen Day 2020 pod patronatem Signs.pl
19 marca 2020 r. w Warszawie odbędzie się konferencja Multiscreen Day. To już piąta edycja konferencji organizowanej przez Media Marketing Polska. W tym roku będzie jeszcze ciekawiej, jeszcze bardziej interaktywnie, jeszcze bardziej nowocześnie niż w latach ubiegłych.
Ostatni dzień targów Remadays 2020 - podsumowanie
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni. 16. edycja RemaDays Warsaw zakończyła się rozstrzygnięciami w prestiżowych konkursach targowych.
Wrażenia na półmetku – targi Remadays Warsaw 2020
Wczoraj minęła połowa jednej z największych imprez wystawienniczych z branży reklamowej, która obfitowała w cenne spotkania, wykłady przeprowadzane w ramach RemaCongress oraz konkursowe atrakcje. Drugiego dnia targów zakończyło się głosowanie na najlepsze gadżety, katalog oraz materiały POS roku, poznaliśmy ponadto kolejnych zwycięzców Loterii dla zwiedzających.
M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO - nowy obiektyw Olympusa
Średnica - 63,4 mm, długość - 70 mm i waga - ok 254 gram to cechy najmniejszego i najlżejszego na świecie standardowego obiektywu zoom ze stałą wartością przysłony1. M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO jest nie tylko lekki i kompaktowy, ale także odporny na warunki atmosferyczne. Marka Olympus swój nowy produkt kieruje do każdego fotografa, który chce uwolnić się...
Peppermint i nowa odsłona kampanii „Born in Poland”
Agencja Peppermint powered by Quad kontynuuje współpracę z Lagardere Duty Free Polska, właścicielem sieci sklepów Aelia Duty Free zlokalizowanych na lotniskach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764