logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarki etykiet Brother P-touch w targowych cenach

  PR 09.09.2019, przeczytano 120 razy

Brother P-touch to seria łatwych w użyciu przemysłowych drukarek etykiet, skierowanych między innymi do elektryków i instalatorów infrastruktury technicznej. Urządzenia będą sprzedawane w promocyjnych cenach na stoisku Brother na targach Energetab, odbywających się w Bielsku-Białej w dniach 17-19 września 2019 r. Drukarka PT-E110VP dostępna będzie w cenie 99 zł, a drukarki PT-E300VP i PT-E550WVP odpowiednio w cenach 299 zł i 549 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarki-etykiet-brother-p-touch-w-targowych-cenach,383902,artykul.html

Drukarki etykiet P-touch oferują szereg funkcji, dzięki którym oznaczanie kabli czy powierzchni płaskich jest proste i wygodne. Specjalna numeryczna klawiatura z graficznym wyświetlaczem LCD pozwala na obsługę urządzeń w szybki i intuicyjny sposób, a wysoka prędkość druku – do 30 mm na sekundę, sprzyja oszczędności czasu. Drukarki pozwalają na zachowanie ostatnio drukowanych etykiet: pamięć modelu PT-E100VP pomieści 9 pozycji, PT-E300VP do 50, a PT-E550WVP aż do 99 pozycji. Drukarki prócz tekstu pozwalają na drukowanie oznaczeń elektrycznych, teleinformatycznych, audio-wizualnych i symboli bezpieczeństwa.

Drukarki są kompatybilne z taśmami o szerokości: 3.5, 6, 9 i 12 mm, a także mogą drukować na taśmach Brother TZe, które wyróżniają się opatentowaną przez producenta technologią laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Tego typu rozwiązanie zabezpiecza wydruk przed działaniami wilgoci, tarcia, temperatury, chemikaliów i światła słonecznego. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i wytrzymałą etykietę. Charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą i dobrą przyczepnością. Taśmy TZe dostępne są w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Drukarki w promocyjnych cenach będą dostępne na stoisku Brother - NR 27 w pawilonie U - na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab, które odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r. Dodatkowo kupujący drukarkę PT-E550WVP otrzymają gratis futerał do przechowywania urządzenia.

Wszystkie drukarki etykiet Brother objęte są 3-letnią gwarancją. Liczba urządzeń objętych promocją jest ograniczona.

Źródło: Brother

www.brother.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Głosuję na miłość – startuje kampania wyborcza osób LGBT
18 września rusza kampania wyborcza Głosuję na miłość. Twarzami kampanii są m.in. Michał Piróg, Areta Szpura i Marcin Szczygielski, którzy będą udowadniać, że elektorat LGBT wraz z sojusznikami i sojuszniczkami to siła, która ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów.
Sharp: zmiany organizacyjne w dziale sprzedaży i marketingu
W połowie września w polskim oddziale Sharp nastąpiły znaczące zmiany organizacyjne, dotyczące działów Marketingu i Sprzedaży.
Mimaki zaprezentuje drukarki wielkoformatowe i plotery następnej generacji
Prowadząca ewolucję cyfrowego druku wielkoformatowego w stronę ultrawydajnych, oszczędnych i zrównoważonych procesów produkcyjnych, firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zapowiedziała dziś serię Plus, następną generację cieszących się uznaniem w całej branży drukarek wielkoformatowych i ploterów. Mające swoją ogólnoświatową...
„Be Visible!” to sposób myślenia i mierzenia się z ciągle nowymi wyzwaniami, jakie stawiają przed zespołem Opus B jego klienci. Marki muszą być widoczne. Mają rzucać się w oczy od pierwszego kontaktu i na każdym etapie procesu zakupowego. Łatwo tę wyrazistość zatracić. Trudno ją ponownie odzyskać. Najtrudniej zbudować od podstaw.
Platige Image nominowane do Animago Award 2019
Studio Platige Image zostało nominowane w kategorii Najlepszy cinematik do gry wideo (Best Game Cinematic) w ramach Animago Awards 2019 za trailer Metro Exodus: Artyom's Nightmare.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764